Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi N 431 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 ақпандағы N 183 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 422 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi N 431 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Лавриненко Юрий Иванович - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар бiрiншi вице-министрi;
Оглов Вадим Валерьевич - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Төтенше жағдайларды мемлекеттiк қадағалау, техникалық және тау-кен қадағалау жөнiндегi департаментiнiң директоры, хатшы;
Көшенов Ахметжан Рахымбайұлы - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Экологиялық саясат және орнықты даму департаментiнiң директоры;
Байғожин Марат Имашұлы - Атырау облысы әкiмiнiң орынбасары;
көрсетiлген комиссияның құрамынан: Жақыпов Қабиболла Қабенұлы, Керiмқұлов Уахит Арынұлы, Ерғалиев Фархад Ғаппарұлы, Оңғарбаева Ольга Талғатқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2004 года № 183. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431 "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 147) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы:
Лавриненко Юрия Ивановича - первого вице-министра транспорта и коммуникации Республики Казахстан;
Оглова Вадима Валерьевича - директора Департамента по государственному надзору за чрезвычайными ситуациями, техническому и горному надзору Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, секретарь;
Кушенова Ахметжана Рахымбайулы - директора Департамента экологической политики и устойчивого развития Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан;
Байгужина Марата Имашевича - заместителя акима Атырауской области;
вывести из состава указанной комиссии: Джакупова Кабибуллу Кабеновича, Керемкулова Вахита Арыновича, Ергалиева Фархада Гаппаровича, Онгарбаеву Ольгу Талгатовну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан