Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 267 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 512-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1.1. Комиссия Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі консультативтік-кеңесші орган болып табылады және Үкіметтің құзыретіне жатқызылған мәселелер бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін құрылған.";
2-тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын;
3-тармақтағы "келісімдерді, басқа да" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақтағы "және пайдаланумен" деген сөздер ", пайдаланумен және көрсетумен" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "Денсаулық сақтау министрлігі мен Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" және "оларға" деген сөздер тиісінше "Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" және "оған" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтың екінші абзацы "шетелдік" деген сөздің алдынан "Қазақстан Республикасының ізгілік көмек көрсетуіне және" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың екінші абзацы "халықаралық" деген сөздің алдынан "Қазақстан Республикасына және шетелдік мемлекеттерге" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9.1. Комиссияның шешімдері ұсынымдық сипатта болады.";
10-тармақтағы "құқығы бар" деген сөздердің алдынан ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ізгілік көмек көрсету туралы Үкімет кесімін әзірлеу жөнінде Үкіметке ұсыныстар енгізуге";
2) көрсетілген қаулыға қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Келімбетов - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі, төраға
Лавриненко - Қазақстан Республикасының Көлік
Юрий Иванович және коммуникациялар бірінші
вице-министрі
Смағұлов - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы Индустрия және сауда вице-министрі
Әшитов - Қазақстан Республикасының Еңбек
Батыржан Зайырқанұлы және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Ойнаров - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы вице-министрі
Пак - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Лариса Юн-Боевна сақтау министрлігінің Фармация,
фармацевтік және медициналық
өнеркәсіп комитеті төрағасының
орынбасары
Евниев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы шаруашылығы министрлігі Егіншілік
департаментінің директоры
Дүйсенбекова - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Зайроллақызы Мемлекеттік материалдық резервтер
жөніндегі агенттігі Әкімшілік-қаржы
департаментінің директоры
Байшолақов - Қазақстан Республикасының Әділет
Алмат Мұратұлы министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің директоры;
мынадай:
"Белоног - Қазақстан Республикасының
Анатолий Денсаулық сақтау вице-министрі,
Александрович төрағаның орынбасары"
"Хамзин - Қазақстан Республикасының
Рүстем Назымбекұлы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Халықаралық
экономикалық және қаржылық
қатынастар департаментінің
директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Белоног - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович Денсаулық сақтау бірінші вице-
министрі, төрағаның орынбасары"
"Хамзин - Қазақстан Республикасының
Рүстем Назымбекұлы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Халықаралық
экономикалық және қаржылық
қатынастар департаментінің
директоры, хатшы";
көрсетілген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы, Өтеулина Хафиза Мұхтарқызы, Жақыпов Қабиболла Қабенұлы, Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы шығарылсын.

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1880
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года N 267. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 512) следующие дополнения и изменения:
1) в Положении о Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Комиссия является консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан по вопросам международной гуманитарной помощи и образована для выработки предложений по вопросам, отнесенным к компетенции Правительства.";
абзац второй пункта 2 исключить;
в пункте 3 слова "соглашениями, другими" исключить;
в пункте 4 слова "и использование" заменить словами ", использование и оказание";
в пункте 5 слова "являются Министерство здравоохранения и Министерство труда и социальной защиты населения" и "которые" заменить соответственно словами "является Министерство экономики и бюджетного планирования" и "которое";
абзац второй пункта 8 после слов "связанных с" дополнить словами "оказанием Республикой Казахстан гуманитарной помощи и";
абзац второй пункта 9 после слова "помощи" дополнить словами "Республике Казахстан и иностранным государствам";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Решения Комиссии носят рекомендательный характер.";
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"вносить предложения в Правительство по разработке акта Правительства об оказании гуманитарной помощи.";
2) в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденный указанным постановлением:
Келимбетова - Министра экономики и бюджетного
Кайрата Нематовича планирования Республики Казахстан,
председателем
Лавриненко - первого вице-министра транспорта и
Юрия Ивановича коммуникаций Республики Казахстан
Смагулова - вице-министра индустрии и торговли
Болата Советовича Республики Казахстан
Ашитова - вице-министра труда и социальной
Батыржана Заиркановича защиты населения Республики Казахстан
Ойнарова - вице-министра финансов Республики
Азамата Рыскуловича Казахстан
Пак - заместителя председателя Комитета
Ларису Юн-Боевну фармации, фармацевтической и
медицинской промышленности
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Евниева - директора Департамента земледелия
Армана Кайратовича Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Дюсенбекову - директора Административно-
Гульжан Зайроллаевну финансового департамента Агентства
Республики Казахстан по
государственным материальным резервам
Байшулакова - директора Департамента подзаконных
Алмата Муратовича актов Министерства юстиции Республики
Казахстан;
строки:
"Белоног - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович Республики Казахстан, заместитель
председателя"
"Хамзин - директор Департамента международных
Рустем Назымбекович экономических и финансовых отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакций:
"Белоног - первый вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович Республики Казахстан, заместитель
председателя"
"Хамзин - директор Департамента международных
Рустем Назымбекович экономических и финансовых отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь";
вывести из указанного состава: Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Утеулину Хафизу Мухтаровну, Джакупова Кабибуллу Кабеновича, Оразбакова Галыма Избасаровича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан