Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервiнен қаражат бөлу және маңызды стратегиялық мәнi бар қызмет көрсетудi мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 наурыздағы N 275 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Германия Федеративтiк Республикасының Федералдық Канцлерi Герхард Шредермен келiссөздер қорытындысы бойынша берген тапсырмасын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Қазақстан Республикасының Ганновер-2004 жәрмеңкесiне қатысуын және Германия Федеративтiк Республикасындағы Қазақстан экономикасының күндерiн (2004 жылғы 19-24 сәуiр) өткiзудi ұйымдастыру үшiн 83839761 (сексен үш миллион сегiз жүз отыз тоғыз мың жетi жүз алпыс бip) теңге бөлiнсiн.
2. Маңызды стратегиялық мәнi бар ретiнде Қазақстан Республикасының Ганновер-2004 жәрмеңкесiне қатысуын және Германия Федеративтiк Республикасындағы Қазақстан экономикасының күндерiн өткiзудi ұйымдастыру жөнiндегi қызмет көрсетудi берушi болып "Deutsсhе Messe AG" (Германия Федеративтiк Республикасы) герман көрме қоғамы белгіленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2004 года N 275
В целях реализации поручения Президента Республики Казахстан, данного по итогам переговоров с Федеральным Канцлером Федеративной Республики Германия Герхардом Шредером, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 83839761 (восемьдесят три миллиона восемьсот тридцать девять тысяч семьсот шестьдесят один) тенге для организации участия Республики Казахстан на Ганноверской ярмарке-2004 и проведения Дней казахстанской экономики в Федеративной Республике Германия (19-24 апреля 2004 года).
2. Определить поставщиком услуг по организации участия Республики Казахстан на Ганноверской ярмарке-2004 и проведения Дней казахстанской экономики в Федеративной Республике Германия, как имеющих важное стратегическое значение, германское выставочное общество "Deutsche Messe AG" (Федеративная Республика Германия).
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан