Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 наурыздағы N 247 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 279 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы консультациялық-кеңесшi органдар мен жұмыс топтарын құру тәртiбi, қызметi мен таратылуы туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 16 наурыздағы N 247  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 9, 70-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы консультативтiк-кеңесшi органдар мен жұмыс топтарын құру тәртiбi, қызметi мен таратылуы туралы нұсқаулықта:
2-тармақтың үшiншi абзацының екiншi сөйлемi мынадай редакцияда жазылсын: "Комиссиялар құрамына енгізiлетiн мемлекеттік органдар лауазымды адамдарының мәртебесi департамент директорынан төмен болмауға тиiс.";
7-тармақта "мүдделі мемлекеттiк органдардан" деген сөздерден кейiн ", ұйымдардан және өзге де тұлғалардан" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақтың 4) тармақшасында "министрлiктер мен ведомстволардың" деген сөздер "мемлекеттік органдардың, ұйымдардың және өзге де тұлғалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жекелеген жағдайларда комиссиялардың/жұмыс топтарының құрамына ғылыми, үкiметтік емес және басқа да ұйымдардың өкiлдерi, ғалымдар, мамандар және олардың келiсiмi бойынша өзге де адамдар енгiзiлуi мүмкiн.";
14-тармақтың 5) тармақшасында "органдар" деген сөзден кейiн "және ұйымдар" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года N 247
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 279
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года N 247 "Об утверждении Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 9, ст.70) следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп, утвержденной указанным постановлением:
предложение второе абзаца третьего пункта 2 изложить в следующей редакции: "Должностные лица государственных органов, входящие в состав комиссий, должны быть со статусом не ниже директора департамента.";
в пункте 7 после слов "заинтересованных государственных органов" дополнить словами ", организаций и иных лиц";
в подпункте 4) пункта 8 слова "министерств и ведомств" заменить словами "государственных органов, организаций и иных лиц";
пункт 12 дополнить абзацем следующего содержания:
"В отдельных случаях в состав комиссий/рабочих групп могут быть включены представители научных, неправительственных и других организаций, ученые, специалисты и иные лица по согласованию с ними.";
в подпункте 5) пункта 14 после слова "органов" дополнить словами "и организаций".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан