Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 395 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес әрi материалдық және моральдық залалды өтеу туралы азаматтық сот iсiн жүргiзу тәртiбiмен шығарылған сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне сот шешiмдерiн орындау үшiн сот шешiмдерi бойынша 2004 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 5128486 теңге (бec миллион бiр жүз жиырма сегiз мың төрт жүз сексен алты теңге) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 8 сәуірдегі
N 395 қаулысына
қосымша
Азаматтық істер бойынша орындалуға
тиісті сот шешімдерінің тiзбесi
__________________________________________________________________
P/c| Сот органының атауы мен |  Талапкердiң  |Мемлекеттік |Мемле.
N |  шешімнің шыққан күнi   |    аты-жөні   |бажды шегер.|кеттік
|                         |               |гендегі сома| баж
|                         |               |   (теңге)  |(теңге)
__________________________________________________________________
1             2                     3             4         5
__________________________________________________________________
1 Өскемен қалалық сотының   Д.Р. Рамазанов   22236        -
2003 ж. 22.10. шешiмi
2 Семей қалалық сотының
2003 ж.17.04. шешiмi      Р. Құттиева      206595       -
3 Петропавл қаласы
сотының
2003 ж. 27.05. шешiмi     Д.В. Мельман     50000        436
4 Петропавл қалалық
сотының
2003 ж. 10.09. шешiмi     С.Г. Зуев        50000        -
5 Петропавл қаласы сотының
2002 ж. 23.12. шешiмi     Р.С. Бахтеев     300000       412
6 Солтүстiк Қазақстан       Н.Ю. Потапов     300000
облысының Ғ. Мүсiрепов    С.Н. Потапов     300000       -
атындағы ауданы сотының
2002 ж. 25.07. шешiмi,
Солтүстiк Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөніндегі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 395
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение судебных решений, вынесенных в порядке гражданского судопроизводства о возмещении материального и морального ущерба, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 5128486 (пять миллионов сто двадцать восемь тысяч четыреста восемьдесят шесть) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 2004 года N 395
Перечень судебных решений
по гражданским делам, подлежащих исполнению
___________________________________________________________________
N !   Наименование   !Ф.И.О. истца ! Сумма за   ! Госпошлина
п/п!   судебного      !             ! вычетом    ! (тенге)
!   органа и       !             ! госпошлины !
!   дата решения   !             ! (тенге)    !
-------------------------------------------------------------------
1 !       2          !      3      !     4      !      5
-------------------------------------------------------------------
1  Решение Усть-
Каменогорского
городского суда
от 22.10.2003 г.   Рамазанов Д.Р.   22236           -
2  Решение
Семипалатинского
городского суда
от 17.04.2003 г.   Куттиева Р.      206595          -
3  Решение суда
города
Петропавловска
от 27.05.2003 г.   Мельман Д.В.     50000          436
4  Решение
Петропавловского
городского суда
от 10.09.2003 г.   Зуев С.Г.        50000            -
5  Решение суда
города
Петропавловска
от 23.12.2002 г.   Бахтеев Р.С.     300000         412
6  Решение суда
района имени
Г. Мусрепова
Северо-
Казахстанской
области от
25.07.2002.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Северо-
Казахстанского
областного суда

алқасының 2002 ж. 04.09.
Солтүстік Қазақстан
облысының Ғ. Мүсiрепов
атындағы ауданы сотының
2002 ж. 05.11. шешiмi
7 Солтүстік Қазақстан       К.М. Хованская   56062        -
облысының Есiл ауданы
сотының 2002 ж. 8.10.
шешiмi
8 Оңтүстік Қазақстан
облысының Шымкент
қаласы N 2 сотының
2003 ж. 29.04. шешiмi,
Оңтүстік Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының
2003 ж. 18.06. қаулысы    C.A. Ақылбеков   300000       -
9 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Шымкент
қаласы N 2 сотының
2003 ж. 29.04. шешiмi,
Оңтүстік Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының 2003 ж. 18.06.
қаулысы                   A.Б. Игнатов     300000       -
10 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Шымкент
қаласы N 2 сотының
2003 ж. 29.04. шешiмi,
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегі
алқасының 2003 ж. 18.06.
қаулысы                   С.М. Бекетов     300000       -
11 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Шымкент
қаласы N 2 сотының
2003 ж. 09.06. шешiмi,
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының 2003 ж. 16.07.
қаулысы                   X.C. Байжанов    60000        -
12 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Шымкент
қаласы N 2 сотының
2003 ж. 27.06. шешiмi     Т.Е. Құлтаев     100000       -
13 Қызылорда қалалық
сотының 2001 ж. 29.06.
шешiмi, Қызылорда
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының 2001 ж. 22.08.
қаулысы, Қызылорда
облыстық соты қадағалау
алқасының 2002 ж. 04.07.
қаулысы                   Б. Жүсiпов       500000       -
14 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2002 ж. 08.10. шешiмi     С.И. Притыка     72614        -
15 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2002 ж. 06.12. шешiмi,
Астана қаласының соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 18.02. қаулысы,
Астана қаласының соты
қадағалау алқасының
2003 ж. 07.08. қаулысы    К.Н. Бейсенов    191887       -
16 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2003 ж. 03.02.шешiмi,
Астана қаласының соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 01.04. қаулысы,
Астана қаласының соты
азаматтық iстер
жөнiндегі қадағалау
алқасының
2003 ж. 31.07. қаулысы    А.В. Дмитриенко  100000       -
17 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2001 ж. 14.09.шешiмi      П.П. Гордеев     218026       -
18 Тараз қалалық сотының     Р.С. Каратаева   127891
2001 ж. 14.09. шешiмi     A.H. Прусакова   29663
И.Н. Скибина     49601
Л.К. Кондратенко 36520
В.И. Сезько      81712        4429
19 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Шымкент
қаласы N 2 сотының
2003 ж. 07.04. шешiмi,
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының

от 04.09.2002 г.,
решение суда
района имени
Г. Мусрепова
Северо-
Казахстанской
области от         Потапов Н.Ю.     300000          -
05.11.2002 г.      Потапов С.Н.     300000          -
7  Решение суда
Есильского
района Северо-
Казахстанской
области от
8.10.2002 г.       Хованская К.М.   56062           -
8  Решение суда
N 2 города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
29.04.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Южно-
Казахстанского
областного суда
от 18.06.2003 г.   Ахильбеков С.А.  300000          -
9  Решение суда
N 2 города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
29.04.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Южно-
Казахстанского
областного суда
от 18.06.2003 г.   Игнатов А.Б.     300000          -
10  Решение суда
N 2 города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
29.04.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Южно-
Казахстанского
областного суда
от 18.06.2003 г.   Бекетов С.М.     300000          -
11  Решение суда
N 2 города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
09.06.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Южно-
Казахстанского
областного суда
от 16.07.2003 г.   Байжанов Х.С.    60000
12  Решение суда
N 2 города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
27.06.2003 г.      Култаев Т.Е.     100000         -
13  Решение
Кызылординского
городского суда
от 29.06.2001 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Кызылординского
областного суда
oт 22.08.2001 г.,
постановление
надзорной
коллегии
Кызылординского
областного суда
от 04.07.2002 г.   Жусупов Б.       500000          -
14  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 08.10.2002 г.   Притыка С.И.     72614           -
15  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 06.12.2002 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам суда
города Астаны
от 18.02.2003 г.,
постановление
надзорной
коллегии суда
города Астаны
от 07.08.2003 г.   Бейсенов К.Н.    191887          -
16  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 03.02.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам города
Астаны от
01.04.2003 г.,
постановление
надзорной
коллегии по
гражданским
делам суда
города Астаны
от 31.07.2003 г.   Дмитриенко А.В.  100000          -
17  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 14.09.2001 г.   Гордеев П.П.     218026          -
18  Решение            Каратаева Р.С.   127891
Таразского         Прусакова А.Н.    29663
городского суда    Скибина И.Н.      49601
от 14.09.2001 г.   Кондратенко Л.К.  36520
Сезько В. И.      81712        4429
19  Решение суда
N 2 города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
07.04.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Южно-
Казахстанского
областного суда

2003 ж. 07.04. қаулысы    M. Арыстанов     655822       -
20 Қарағанды қаласының
Қазыбек би ауданы N 2
сотының 2003 ж. 13.08.
шешiмi                    Р.В. Мингазов    128501       2041
21 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2003 ж. 25.06. шешiмi     А.Х. Хасанов     30000        -
22 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2003 ж. 25.08. шешiмi     Ж.Г. Никишина    49038        -
23 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
2003 ж. 22.07. шешiмi     Д. Жұмағұлов     5000         -
24 Қарағанды қаласы
Қазыбек би аудандық
сотының
2003 ж. 27.08. шешiмi,
Қарағанды облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының       С.А. Кұлжанбеков 250000       -
2003 ж. 22.10. қаулысы    Н.Г. Мергенбаев  250000       -
Жиыны                                         5121168      7318
Жалпы сомасы                                        5128486
__________________________________________________________________

от 07.04.2003 г.   Арыстанов М.     655822         -
20  Решение суда N 2
Казыбекбийского
района города
Караганды
от 13.08.2003 г.   Мингазов Р.В.    128501        2041
21  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 25.06.2003 г.   Хасанов А.Х.     30000           -
22  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 25.08.2003 г.   Никишина Ж.Г.    49038           -
23  Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 22.07.2003 г.   Жумагулов Д.      5000           -
24  Решение
Казыбекбийского
районного суда
города Караганды
от 27.08.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Карагандинского
областного суда    Кульжанбеков С.А.  250000        -
от 22.10.2003 г.   Мергенбаев Н.Г.    250000        -
-------------------------------------------------------------------
Итого                                    5121168      7318
-------------------------------------------------------------------
Общая сумма                              5128486
___________________________________________________________________