Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 409 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмші бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
005 "Ішкі көздер есебiнен жобаны iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"Қарағанды қаласы арқылы жол жүру учаскесiн қайта жаңарту" деген жолдағы "900000" деген сандар "815643" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қызыләскер - Киров автожолы бойынша ПК 254+90 көпiр өткелiндегi су тасқынынан бұзылуды қалпына келтiру 84357";
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  123-қосымшада :
6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 5-бағанының 1-тармағында:
"900000" деген сандар "815643" деген сандармен ауыстырылсын:
"Бейнеу - Ақжігiт - Өзбекстан шекарасы - 9,24 км, 466000 мың тeңгe сомасына (Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгі Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң 2003 жылғы 01 шiлдедегi N 263-ПИР бұйрығы);" деген сөздерден кейiн "Қызыләскер-Киров автожолы бойынша ПК 254+90 көпір өткелiндегi су тасқынынан бұзылуды қалпына келтiру - 84357 мың теңге (Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 14 бұйрығы).";
"конкурстық құжаттаманы мемлекеттiк сараптауға" деген сөздерден кейiн ", көпірді сынауға" деген сөздермен толықтырылсын;
"карьерлер мен резервтердi қайта өңдеу" деген сөздерден кейiн ", су тасқынынан бұзылуды қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақ "Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: iшкi қаражаттар есебiнен жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес - 360,34 км автожолдар салынады және қайта жаңартылады" деген сөздерден кейiн ", су тасқынынан бұзылу зардаптары жойылады" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 409
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников":
в строке "Реконструкция участка проезда через город Караганду" цифры "900000" заменить цифрами "815643";
дополнить строкой следующего содержания:
"Восстановление паводкового разрушения на мостовом переходе ПК 254+90 по автодороге Кызыласкер-Кировский 84357";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 123  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в пункте 1 графы 5 строки, порядковый номер 3:
цифры "900000" заменить цифрами "815643";
после слов "Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана - 9,24 км на сумму 466000 тыс.тенге (Приказ Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан N 263-ПИР от 01.07.2003 г.);" дополнить словами "восстановление паводкового разрушения на мостовом переходе ПК 254+90 по автодороге "Кызыласкер -
Кировский" - 84357 тыс. тенге (Приказ Комитета автомобильных дорог и
строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан N 14 от 30.01.2004 г.).";
после слов "Затраты на авторский и технический надзор, технологическое сопровождение строительства, государственную экспертизу конкурсной документации" дополнить словами ", испытание моста";
после слов "рекультивация карьеров и резервов" дополнить словами ", проведение восстановительных работ паводкового разрушения";
пункт 7 после слов "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: построено и реконструировано - 360,34 км автодорог" дополнить словами ", ликвидированы последствия паводковых разрушений".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан