Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Yкiметінiң өкiлдерi және Басқарушылар Кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 418 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.08. N 90 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.03.25. N  205 қаулысымен.
2. Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлi мiндетiнен босатылсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323  қаулысына :
1-тармақта:
3) тармақшаның екiншi абзацында "Ерболат Асқарбекұлы Досаев" деген сөздер "Арман Ғалиасқарұлы Дунаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшаның екiншi абзацында "Ерболат Асқарбекұлы Досаев" деген сөздер "Арман Ғалиасқарұлы Дунаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерi және Басқарушылар Кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 2 шiлдедегi N 643  қаулысына :
1-тармақ алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан и представителях Республики Казахстан в Советах Управляющих
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года N 418. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2007 года N 90
Сноска. Постановление Правительства РК от 15 апреля 2004 года N 418 утратило силу постановлением Правительства РК от 8 февраля 2007 года  N 90 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Исключен постановлением Правительства РК от 25 марта 2006 года N  205 ).
2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих":
в пункте 1:
в абзаце втором подпункта 3) слова "Досаева Ерболата Аскарбековича" заменить словами "Дунаева Армана Галиаскаровича";
в абзаце втором подпункта 4) слова "Досаева Ерболата Аскарбековича" заменить словами "Дунаева Армана Галиаскаровича";
2) в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2003 года N 643 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан и представителях Республики Казахстан в Советах Управляющих":
пункт 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан