Қазақстан Республикасының Халықаралық электротехникалық комиссияға енуi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 456 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Халықаралық электротехникалық комиссияға (бұдан әрi - ХЭК) енуi туралы Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi ХЭК-та Қазақстан Республикасы атынан Ұлттық электротехникалық комитет ретiнде қатыссын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен келiсiм бойынша Халықаралық электротехникалық комиссияның Орталық бюросына XЭК-тың мүшесi мәртебесiн алу туралы өтiнiш жiберсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О вступлении Республики Казахстан в Международную электротехническую комиссию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года N 456
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан о вступлении Республики Казахстан в Международную электротехническую комиссию (далее - МЭК).
2. Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан представлять Республику Казахстан в МЭК в качестве Национального электротехнического комитета.
3. Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан по согласованию с Министерством иностранных дел Республики Казахстан направить заявление о получении статуса члена МЭК в Центральное бюро Международной электротехнической комиссии.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан