Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қазандағы N 1158 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 508 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1301 Қаулысымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.27. N 1301 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi нормативтiк құқықтық базаны жетілдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру мен жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 31 қазандағы N 1158 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 37, 390-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру мен өткiзу ережесiнде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Егер конкурс өтпеді деп танылған немесе оның қорытындылары жойылған жағдайда, конкурстық комиссия өзiнiң қызметiн тоқтатады.";
13-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Егер хатшы жариялаған уақытта конкурстық комиссия мүшелерiнiң қажеттi саны болмаған жағдайда, 24 сағат өткеннен кейiн конкурсты ұйымдастырушы тиiстi шешiммен конкурстық комиссияның жоқ мүшелерiн ауыстыру бөлiгiне осындай ауыстырудың себептерiн көрсете отырып, конкурстық комиссияның құрамына өзгерiстер енгізедi.";
17-тармақта:
2) тармақшада:
екiншi абзацтағы "(не заңды түрде белгiленген нысандағы көшiрмесi)" деген сөздер алынып тасталсын;
үшiншi абзац мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Егер заңды тұлға қызметiн заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген Yлгi жарғының негiзiнде жүзеге асырған жағдайда, мемлекеттiк тiркеу туралы өтiнiштiң нотариалды куәландырылған көшiрмесi;";
төртiншi абзацта:
"бухгалтерлiк баланс" деген сөздер алынып тасталсын;
"қол қоюға құқығы бар тұлғаның және бас бухгалтердiң" деген сөздер "оны алмастыратын тұлғаның" деген сөздермен ауыстырылсын;
"анықтамасы" деген сөз "анықтамасының түпнұсқасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"бiрiншi басшы немесе оны алмастыратын тұлға, сондай-ақ бас бухгалтер (бухгалтер) қол қойған соңғы қаржы жылғы бухгалтерлiк теңгерiмнiң түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi. Егер конверттердi ашу ағымдағы жылғы 30 сәуiрге дейiнгi мерзiмде өткiзiлген жағдайда, онда соңғы қаржы жылы алдындағы қаржы жыл бойынша бухгалтерлiк теңгерiмiнiң түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi табыс етiледi;
бухгалтерлiк теңгерiмнiң түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi егер:
заңды тұлға ағымдағы қаржы жылы құрылған;
заңды тұлға өткен қаржы жылы құрылған және конверттерді ашу ағымдағы жылғы 30 сәуiрге дейiнгi мерзiмде өткiзiлген жағдайларда табыс етілмеуi мүмкiн;";
бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiмен мiндетті түрде аудит жүргiзу белгiленген заңды тұлғалардың соңғы қаржы жылғы аудиторлық есебiнiң түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi. Егер конверттердi ашу ағымдағы жылғы 1 маусымға дейiнгi мерзiмде өткiзiлген жағдайда, соңғы қаржы жылы алдындағы қаржы жыл бойынша аудиторлық есебiнiң түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi табыс етiледi;
аудиторлық есептiң түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi егер:
заңды тұлға ағымдағы қаржы жылы құрылған;
заңды тұлға өткен қаржы жылы құрылған және конверттердi ашу ағымдағы жылғы 1 маусымға дейiнгi мерзiмде өткiзiлген жағдайларда табыс етiлмеуi мүмкiн;";
алтыншы абзацта:
"өндiру" деген сөзден кейiн "және/немесе бepу" деген сөздермен толықтырылсын;
"тауарлар өндiру" деген сөздердiң алдынан "уәкiлеттi орган бекiткен үлгi нысан бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
"құжат" деген сөз "құжаттың түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетiншi абзацта "немесе заңды тұлға құрмай-ақ кәсiпкерлiк қызметтi жүзеге асыруға құқық беретiн, тиiстi мемлекеттiк орган берген құжаттың" деген сөздер алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"құрылтайшы немесе құрылтайшылардың құрамы туралы мәлiметті қамтитын жарғыдан немесе құрылтай құжаттарынан нотариалды куәландырылған үзiндi көшiрме не конверттердi ашу күнiнiң алдындағы 30 күнтiзбелiк күннен кешiктiрмей берiлген акция ұстаушылардың тiзiлiмiнен нотариалды куәландырылған үзiндi көшiрме;";
оныншы абзацта:
"немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi" деген сөздер алынып тасталсын;
"ықтимал өнiм берушiнiң салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердi төлеу және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударымдар бойынша үш айдан асатын мерзiмi өткен берешегiнiң жоқтығы" деген сөздер "үш айдан асатын салық берешегiнiң және жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналары бойынша берешектiң жоқтығы немесе болуы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"егер ықтимал өнiм берушi Қазақстан Республикасының резидентi емес болып табылған және Қазақстан Республикасының салық төлеушiсi ретiнде тiркелмеген жағдайда, осы резидент еместiң салық есебiнде жоқ екендiгi туралы Қазақстан Республикасы салық органының анықтамасының түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi;";
мынадай мазмұндағы он бiрiншi абзацпен толықтырылсын:
"уәкiлеттi орган бекiткен үлгi нысан бойынша мемлекеттiк сатып алу процесiне қатысу үшiн бiлiктiлiгi туралы мәлiметтер;";
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) сатып алу үшiн тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердiң қолайлылығын растауға шыққан тегi сертификаттарының (импортталатын тауарлар үшiн), сәйкестiк сертификаттарының нотариалды куәландырылған көшiрмелерi немесе ықтимал өнiм берушiнiң берiлетiн тауардың/көрсетiлетiн қызметтiң бiрiншi партиясымен куәлiктерiнiң және/немесе шыққан тегi сертификаттарының (импортталатын тауарлар үшiн), сәйкестiк сертификаттарының нотариалды куәландырылған көшiрмелерiн ұсынатындығы туралы кепiл хаты;";
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Заңда көзделген жағдайларды қоспағанда, конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi енгiзудi растайтын құжаттың түпнұсқасы (банктiк кепiлдiк, төлем тапсырмасы, егер ықтимал өнiм беруші конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi қолма-қол ақшамен енгiзсе, конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi енгiзудi растайтын құжат).";
18-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "Конкурсқа қатысуға" деген сөздердiң алдынан "Кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын және" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшада:
екiншi абзацта:
"(не заңды түрде белгiленген нысандағы көшiрмесi)" деген сөздер алынып тасталсын;
"куәліктерінің," деген сөзден кейiн "дипломның, сертификаттың," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"уәкiлеттi орган бекiткен үлгi нысан бойынша тауарлар өндiру және/немесе беру, қызметтер көрсету және жұмыстар орындау үшiн мамандықтар бойынша бiлiктiлiгi, жұмыс стажы көрсетiлген қызметкерлердiң болуы мен саны туралы құжаттың түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшiрмесi;";
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) сатып алу үшiн тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердiң қолайлылығын растауға шыққан тегi сертификаттарының (импортталатын тауарлар үшiн), сәйкестiк сертификаттарының нотариалды куәландырылған көшiрмелерi немесе ықтимал өнiм берушiнiң берілетін тауардың/көрсетiлетiн қызметтiң бiрiншi партиясымен куәлiктерiнiң және/немесе шыққан тегi сертификаттарының (импортталатын тауарлар үшiн), сәйкестiк сертификаттарының нотариалды куәландырылған көшiрмелерiн ұсынатындығы туралы кепiл хаты;";
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Заңда көзделген жағдайларды қоспағанда, конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi енгiзудi растайтын құжаттың түпнұсқасы (банктiк кепiлдiк, төлем тапсырмасы, егер ықтимал өнiм беруші конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi қолма-қол ақша қаражатымен енгiзген жағдайда, конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi енгiзудi растайтын құжат).";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 508. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 1301.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 508 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года  N 1301   (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
В целях совершенствования нормативной правовой базы по государственным закупкам Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1158 "Об утверждении Правил организации и проведения государственных закупок товаров, работ и услуг" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 390) следующие изменения и дополнения:
в Правилах организации и проведения государственных закупок товаров, работ и услуг, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае, если конкурс признан несостоявшимся, или его итоги отменены, то конкурсная комиссия прекращает свою деятельность.";
пункт 13 дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае, если в объявленное секретарем время необходимое количество членов конкурсной комиссии отсутствует, то по истечении 24 часов организатор конкурса соответствующим решением вносит изменения в состав конкурсной комиссии в части замены отсутствующих членов конкурсной комиссии с указанием причины такой замены.";
в пункте 17:
в подпункте 2):
в абзаце втором слова "(либо копии законодательно установленной формы)" исключить;
абзац третий дополнить предложением следующего содержания:
"В случае, если юридическое лицо осуществляет деятельность на основании Типового устава, утвержденного в установленном законодательством порядке, то нотариально засвидетельствованную копию заявления о государственной регистрации;";
в абзаце четвертом:
слова "бухгалтерский баланс" исключить;
слова "справка банка" заменить словами "оригинал справки банка";
слова "имеющего право подписи и главного бухгалтера" заменить словами "его замещающего";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"оригинал или нотариально засвидетельствованная копия  бухгалтерского баланса за последний финансовый год, подписанный первым руководителем или лицом, его замещающим, а также главным бухгалтером (бухгалтером). В случае, если вскрытие конвертов происходит в срок до 30 апреля текущего года, то представляются оригинал или нотариально засвидетельствованная копия бухгалтерского баланса за финансовый год, предшествующий последнему финансовому году;
оригинал или нотариально засвидетельствованная копия бухгалтерского баланса могут не представляться в случаях, если:
юридическое лицо образовано в текущем финансовом году;
юридическое лицо образовано в прошедшем финансовом году, и вскрытие конвертов происходит в срок до 30 апреля текущего года;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"оригинал или нотариально засвидетельствованная копия аудиторского отчета за последний финансовый год юридических лиц, для которых законодательными актами Республики Казахстан установлено обязательное проведение аудита. В случае, если вскрытие конвертов происходит в срок до 1 июня текущего года, то представляются оригинал или нотариально засвидетельствованная копия аудиторского отчета за финансовый год, предшествующий последнему финансовому году;
оригинал или нотариально засвидетельствованная копия аудиторского отчета могут не представляться в случаях, если:
юридическое лицо образовано в текущем финансовом году;
юридическое лицо образовано в прошедшем финансовом году, и вскрытие конвертов происходит в срок до 1 июня текущего года;";
в абзаце шестом:
слово "документ" заменить словами "оригинал или нотариально засвидетельствованная копия документа";
после слова "производства" дополнить словами "и/или поставки";
после слов "выполнения работ" дополнить словами: "по типовой форме, утверждаемой уполномоченным органом;";
в абзаце седьмом слова "или документа, предоставляющего право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица, выданного соответствующим государственным органом" исключить;
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"нотариально засвидетельствованную выписку из устава или учредительных документов, содержащую сведения об учредителе или составе учредителей, либо нотариально засвидетельствованную выписку из реестра держателей акций, выданную не позднее 30 календарных дней, предшествующих дате вскрытия конвертов;";
в абзаце десятом:
слова "или нотариально засвидетельствованная копия" исключить;
слова "просроченной задолженности потенциального поставщика по уплате налогов и других обязательных платежей в бюджет" заменить словами "или наличии налоговой задолженности";
слова "отчислений в накопительные пенсионные фонды" заменить словами "задолженности по обязательным пенсионным взносам в накопительные пенсионные фонды";
дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае, если потенциальный поставщик не является резидентом Республики Казахстан и не зарегистрирован в качестве налогоплательщика Республики Казахстан, то оригинал или нотариально засвидетельствованная копия справки налогового органа Республики Казахстан о том, что данный нерезидент не состоит на налоговом учете;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"сведения о квалификации для участия в процессе государственных закупок по типовой форме, утверждаемой уполномоченным органом;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) нотариально засвидетельствованные копии сертификатов происхождения (для импортируемых товаров), сертификатов соответствия или письмо-гарантия потенциального поставщика о представлении с первой партией поставляемого товара/оказываемой услуги нотариально засвидетельствованных копий свидетельств и/или сертификатов происхождения (для импортируемых товаров), сертификатов соответствия в подтверждение приемлемости товаров и
услуг для закупки;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) оригинал документа, подтверждающего внесение обеспечения конкурсной заявки (банковская гарантия, платежное поручение, документ, подтверждающий внесение обеспечения конкурсной заявки, если потенциальный поставщик вносит обеспечение конкурсной заявки наличными деньгами), за исключением случаев, предусмотренных Законом.";
в пункте 18:
в абзаце первом после слов "физического лица" дополнить словами "занимающегося предпринимательской деятельностью и";
в подпункте 2):
в абзаце втором:
слова "(либо копии законодательно установленной формы)" исключить;
после слова "свидетельства" дополнить словами "диплома, сертификата";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"оригинал или нотариально засвидетельствованная копия документа о наличии и количестве работников с указанием их квалификации, стажа работы по специальности для производства и/или поставки товаров, оказания услуг и выполнения работ по типовой форме, утверждаемой уполномоченным органом;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) нотариально засвидетельствованные копии сертификатов происхождения (для импортируемых товаров), сертификатов соответствия или письмо-гарантия потенциального поставщика о представлении с первой партией поставляемого товара/оказываемой услуги нотариально засвидетельствованных копий свидетельств и/или сертификатов происхождения (для импортируемых товаров), сертификатов соответствия в подтверждение приемлемости товаров и
услуг для закупки;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) оригинал документа, подтверждающего внесение обеспечения конкурсной заявки (банковская гарантия, платежное поручение, документ, подтверждающий внесение обеспечения конкурсной заявки, если потенциальный поставщик вносит обеспечение конкурсной заявки наличными деньгами), за исключением случаев, предусмотренных Законом.";

мынадай мазмұндағы 18-1-тармақпен толықтырылсын:
"18-1. Кәсiпкерлiк қызметпен айналыспайтын және конкурсқа қатысуға ниет бiлдiрген, мәнi ықтимал өнiм берушіде бар тауарлар болып табылатын ықтимал өнiм берушi - жеке тұлғаның конкурстық өтiнiмi мыналарды қамтуы тиiс:
1) осы Ережеге 5-қосымшаға сәйкес конкурсқа қатысуға өтiнiм және жеке куәлiгiнiң немесе паспортының көшiрмесi немесе iшкi iстер органдарының жеке басын куәландыратын құжаттарды алмастыруға қабылдағандығы туралы анықтамалары;
2) қабiлеттi болып табылатын жеке тұлға - ықтимал өнiм берушiге қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiгiн растайтын құжаттардың тiзбесi:
әлеуметтiк жеке кодты тағайындағандығы туралы куәлiктiң, Қазақстан Республикасының салық төлеушiсi куәлiгiнiң нотариалды куәландырылған көшiрмелерi;
ықтимал өнiм берушiнiң ұсынылып отырған тауарға меншiк құқығын немесе иелік ету құқығын растайтын құжаттың нотариалды куәландырылған көшiрмесi;
егер конкурсқа меншiк иесiнiң өкiлi қатысқан жағдайда, конкурстың мәнi болып табылатын тауарды сату құқығына арналған сенiмхаттың нотариалды куәландырылған көшiрмесi;
3) ықтимал өнiм берушi - жеке тұлға ұсынатын осы Ережеге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша берiлген және шегерiм болған кезде оның нақты мөлшерiн көрсете отырып, берiлетiн тауарлардың ақырғы құнын құрайтын ықтимал өнiм берушiнiң барлық iс жүзiндегi шығыстарынан тұратын баға;
4) сатып алу үшiн тауарлардың қолайлылығын растауға сәйкестiк сертификаттарының нотариалды куәландырылған көшiрмелерi;
5) техникалық ерекшелiктер;
6) ұсынылып отырған iлеспе көрсетiлетiн қызметтер;
7) Заңда көзделген жағдайларды қоспағанда, конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi енгiзудi растайтын құжаттың түпнұсқасы (банктiк кепiлдiк, төлем тапсырмасы, егер ықтимал өнiм берушi конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi қолма-қол ақшамен енгiзсе, конкурстық өтiнiмдi қамтамасыз етудi енгiзудi растайтын құжат).";
23-тармақта:
"қосымша растайды" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Конкурсқа (лотқа) ықтимал өнiм берушi тек бiр баға ұсынады.";
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Бұл ретте егер техникалық ерекшелiк және/немесе банктiк кепiлдiк конкурстық өтiнiммен бiрге тiгiлсе, онда бұл осы конкурстық өтiнiмді қабылдамау үшiн негiздеме болып табылмайды.";
"техникалық бөлiгi" деген сөздер "техникалық маманданым" деген сөздермен ауыстырылсын;
26-тармақта "конкурстық өтiнiмге қоса тiркелуге не оны осы өкiл конверттердi ашу (ашылу) кезiнде (алдында) ұсынуға тиiс" деген сөздер "оны осы өкiл конверттердi ашу (ашылу) кезiнде (алдында) ұсынады" деген сөздермен ауыстырылсын;
27-тармақтың бiрiншi абзацы: "уақытта ашады." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Eгep конкурсқа (лотқа) бiр конкурстық өтiнiм берiлген жағдайда, бұл конкурстық өтiнiм де ашылады.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Екi кезеңдi рәсiмдердi пайдалана отырып, конкурс өткiзiлген кезде конкурстық комиссия конкурстың әрбiр кезеңiне конверттердi ашу және конкурстың қорытындылары туралы хаттамалар жасайды.";
28-тармақта:
бiрiншi бөлiкте:
"мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырудың" деген сөздер "конкурстың" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы үшiншi абзацпен толықтырылсын:
"Егер осы конкурсқа (лотқа) қатысқан ықтимал өнiм берушiлердiң аффилиирленуi мемлекеттiк сатып алу туралы шарт күшiне енгеннен кейiн белгiленген жағдайда, тапсырысшы аффилиирленудi белгiлеу күнiнен бастап 10 күнтiзбелiк күнге дейiнгi мерзiмде осы шартты бұзуға бастамашылық етедi және бұл туралы уәкiлеттi органға хабарлайды.";
30-тармақта:
"конкурсты ұйымдастырушы" деген сөздер "конкурстық комиссия" деген сөздермен ауыстырылсын;
"белгiлi бір процентке" деген сөздер "бip процентке" деген сөздермен ауыстырылсын;
"шартты түрде азайтады" деген сөздерден кейін ", бiрақ он проценттен аспайды" деген сөздермен толықтырылсын;
31-тармақ мынадай мазмұндағы үшiншi абзацпен толықтырылсын:

дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Конкурсная заявка потенциального поставщика - физического лица, не занимающегося предпринимательской деятельностью и изъявившего желание участвовать в конкурсе, предметом которого являются имеющиеся у потенциального поставщика товары, должна содержать:
1) заявку на участие в конкурсе в соответствии с приложением 5 к настоящим Правилам и копию удостоверения личности или паспорта, или справки органов внутренних дел о принятии на замену документов, удостоверяющих личность;
2) перечень документов, подтверждающих соответствие квалификационным требованиям, предъявляемым к потенциальному поставщику - физическому лицу, являющемуся дееспособным:
нотариально засвидетельствованные копии свидетельства о присвоении социального индивидуального кода, свидетельства налогоплательщика Республики Казахстан;
нотариально засвидетельствованную копию документа, подтверждающего право собственности или право владения потенциального поставщика на предлагаемый товар;
нотариально засвидетельствованную копию доверенности на право реализации товара, являющегося предметом конкурса, в случае, если в конкурсе участвует представитель собственника;
3) предлагаемая потенциальным поставщиком - физическим лицом цена, представленная по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам и содержащая все фактические затраты потенциального поставщика, составляющие конечную цену поставляемых товаров, с указанием конкретного размера скидки, при ее наличии;
4) нотариально засвидетельствованные копии сертификатов соответствия в подтверждение приемлемости товаров для закупки;
5) технические спецификации;
6) предлагаемые сопутствующие услуги;
7) оригинал документа, подтверждающего внесение обеспечения конкурсной заявки (банковская гарантия, платежное поручение, документ, подтверждающий внесение обеспечения конкурсной заявки, если потенциальный поставщик вносит обеспечение конкурсной заявки наличными деньгами), за исключением случаев, предусмотренных Законом.";
в пункте 23:
после слов "им дополнительно." дополнить предложением следующего содержания:
"На конкурс (лот) потенциальный поставщик представляет только одну цену.";
дополнить предложением следующего содержания: "При этом, если техническая спецификация и/или банковская гарантия прошиты вместе с конкурсной заявкой, то это не является основанием для отклонения данной конкурсной заявки.";
слова "Техническая часть" заменить словами "Техническая спецификация";
в пункте 26 слова "должна быть приложена к конкурсной заявке, либо представлена" заменить словом "представляется";
абзац первый пункта 27 после слов "конкурсной документации." дополнить предложением следующего содержания: "В случае, если на конкурс (лот) представлена одна конкурсная заявка, то данная конкурсная заявка также вскрывается.";
дополнить абзацем следующего содержания:
"При проведении конкурса с использованием двухэтапных процедур конкурсная комиссия составляет протоколы вскрытия конвертов и об итогах конкурса на каждый этап конкурса.";
в пункте 28:
в части первой:
слова "осуществления государственных закупок." заменить словом "конкурса.";
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"В случае, если аффилиированность потенциальных поставщиков, участвовавших на данном конкурсе (лоте), установлена после вступления в силу договора о государственных закупках, заказчик инициирует расторжение данного договора в срок до 10 календарных дней со дня установления аффилиированности и уведомляет об этом уполномоченный орган.";
в пункте 30:
слова "организатор конкурса" заменить словами "конкурсная комиссия";
слова "на определенный процент" заменить словами "на один процент";
после слов "начиная с одного года" дополнить словами ", но не более десяти процентов";
пункт 31 дополнить абзацем третьим следующего содержания:

"Отандық тауар өндiрушілер болып табылатын ықтимал өнiм берушінің конкурстық өтiнiмiнiң бағасына Заңның 16-бабы 6-тармағының 2)-4), 6), 7), 9) тармақшаларында немесе 7-тармағының 2), 3), 4) тармақшаларында санамаланған өлшемдердiң жиынтық проценттік әсерi 35 проценттен аспауы тиiс.";
37-тармақтың үшiншi абзацында "Отандық тауар өндiрушiнiң" деген сөздер "Осы конкурстың нәтижесiнде сатып алынатын отандық тауарлар өндiрушiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
39-тармақта:
"кемiнде екi ықтимал өнiм берушiнi" деген сөздер "екi ықтимал өнiм берушiге дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
40-тармақ "көрсетiлетiн қызметтердi" деген сөздерден кейiн "әрбiр лот бойынша" деген сөздермен толықтырылсын:
мынадай мазмұндағы үшiншi абзацпен толықтырылсын:
"Уәкiлеттi орган белгiленген тәртiппен осы конкурстың қорытындыларын қайта қарау туралы шешiм қабылдаған жағдайларды қоспағанда, конкурстың қорытындылары туралы хаттамаға өзгерiстер енгiзуге жол берiлмейдi.";
41-тармақта:
төртiншi абзацта "(не заңды түрде белгiленген нысандағы көшiрмесiн)" деген сөздер алынып тасталсын;
бесiншi абзацта "ұсынылған шотқа сәйкес ақы төлеуге және/немесе тапсырысшының қажеттiлiгiн қанағаттандыратын ең төмен баға ұсынған ықтимал өнiм берушiмен шарт жасасуға құқылы" деген сөздер "ұсынылған шотқа сәйкес ақы төлейдi, ал Қазақстан Республикасының тиiстi қаржы жылына арналған заңнамасында белгiленген бiр жүз айлық есептік көрсеткiштен астам сомаға - тапсырысшының қажеттiлiгiн қанағаттандыратын ең төмен баға ұсынған ықтимал өнiм берушiмен мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасады" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 42-1 және 42-2-тармақтармен толықтырылсын:
"42-1. Жабық конкурс тәсілiн келiскен кезде тапсырысшы уәкiлеттi органға мұндай таңдауға негіздемемен жабық конкурсқа қатысуға шақырылатын ықтимал өнiм берушiлердiң тiзбесiн жiбередi.
42-2. Конкурсты ұйымдастырушы жабық конкурстың қорытындыларын өткiзген күннен бастап жетi жұмыс күнi iшiнде барлық қатысқан ықтимал өнiм берушiлерге оның атауын, жеңiмпазды және мекен-жайын, конкурстың жеңiмпазы ұсынған тауардың, жұмыстардың және көрсетiлетiн қызметтердiң атауы мен бiрлiк бағасын көрсете отырып, конкурстың нәтижелерi туралы хабарлама жiберу жолымен хабарлайды. Жабық конкурстың қорытындылары туралы хабарлама осы Ережеге 13-қосымшаға сәйкес жасалады.";
46-тармақ 2) тармақшадағы "талаптарды" деген сөзден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) конкурстық құжаттаманың техникалық тапсырмасымен көзделген бiрақ жобалау алдындағы және/немесе жобалау-сметалық құжаттаманың қателiктерiне (жете жасалмағандығына) байланысты туындаған жұмыстардың көлемi ұлғайған жағдайда, ықтимал өнiм берушiнiң осы жұмыстарды өзiнiң есебiнен төлеу мiндеттемесiн";
51-тармақта "конкурстық құжаттама" деген сөздер "конкурстық құжаттамаға техникалық маманданымдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
52-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"Суммарное процентное влияние на цену конкурсной заявки потенциального поставщика, являющегося отечественным товаропроизводителем, критериев, перечисленных в подпунктах 2)- 4), 6), 7), 9) пункта 6 или подпунктах 2), 3), 4) пункта 7 статьи 16 Закона, не должно превышать 35 процентов.";
в абзаце третьем пункта 37 слово "товаропроизводителя" заменить словами "производителя товаров, приобретаемых в результате данного конкурса";
в пункте 39:
слова "не менее" заменить словом "до";
пункт 40 после слова "услуг" дополнить словами "по каждому лоту.";
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Не допускается вносить изменения в протокол об итогах конкурса, за исключением случаев, когда уполномоченным органом в установленном порядке принято решение о пересмотре итогов данного конкурса.";
в пункте 41:
в абзаце четвертом слова "(либо копии законодательно установленной формы)" исключить;
в абзаце пятом слова "вправе оплачивать согласно представленному счету и/или заключить договор" заменить словами "оплачивает согласно представленному счету, а на сумму свыше ста месячного расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год - заключает договор о государственных закупках";
дополнить пунктами 42-1 и 42-2 следующего содержания:
"42-1. При согласовании способа закрытого конкурса заказчик направляет в уполномоченный орган перечень потенциальных поставщиков, приглашаемых к участию в закрытом конкурсе с обоснованием такого выбора.
42-2. Организатор конкурса в течение семи рабочих дней со дня подведения итогов закрытого конкурса извещает всех принявших участие потенциальных поставщиков путем направления уведомления о результатах конкурса с указанием его названия, победителя и адреса, наименования и цены единицы товара, работ и услуг, предложенных победителем конкурса. Уведомление об итогах закрытого конкурса составляется согласно приложению 13 настоящих Правил.";
пункт 46 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) обязательство потенциального поставщика в случае увеличения объемов работ, предусмотренных техническим заданием конкурсной документации, но возникших в связи с ошибками (недоработками) предпроектной и/или проектно-сметной документации, оплатить данные работы за свой счет.";
в пункте 51 слова "Конкурсная документация" заменить словами "Технические спецификации к конкурсной документации";
пункт 52 изложить в следующей редакции:

"52. Ағымдағы жөндеу жөнiндегi жұмыстарды мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурсты өткiзген кезде конкурсты ұйымдастырушы жұмыстардың әрбiр түрi бойынша ықтимал өнiм берушiлердi анықтау жөнiнде конкурстар өткiзе алады.";
98-тармақ мынадай мазмұндағы екіншi, үшiншi, төртiншi, бесiншi және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Уәкiлеттi орган Тапсырысшының өтiнiшi бойынша уәкiлеттi органның Wеb-сайтында орналастырылатын терiс пиғылды немесе сенiмсiз өнiм берушiлердің тiзіміне енгізген өнiм берушi:
Заңның 8-бабының 3-тармағына сәйкес терiс пиғылды өнiм берушiлерге қатысты бiліктілік талаптар бойынша оларға толық емес немесе дұрыс емес ақпарат беру фактiсi белгiленген сәттен бастап бiр жыл;
Заңның 8-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес мемлекеттiк сатып алу туралы осындай шарттар бойынша олардың өз мiндеттемелерiн орындамағаны немесе тиесiлі орындамағаны үшiн жауапкершілікке тарту туралы ол бойынша соттың шешiмi бар шарт жасалған сәттен бастап екi жыл iшiнде мемлекеттiк сатып алу процесiне қатысуға жiберiлмейдi.
Осы Ережеде терiс пиғылды өнiм берушi деп жалған және/немесе толық емес ақпаратты ұсынған өнiм берушiлер түсiндiрiледi (Заңның 8-бабының 3-тармағы).
Осы Ережеде сенiмсiз өнiм берушi деп оған қатысты мемлекеттiк сатып алу туралы жасалған шарттар бойынша олар мiндеттемелерiн орындамағаны немесе тиiсiнше орындамағаны үшiн оны жауапкершiлiкке тарту туралы соттың заңды күшiне енген шешiмi бар өнiм берушi түсiнiледi (Заңның 8-бабы 1-тармағының 5) тармақшасы).";
104-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын;
108-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"108. Өткiзiлген мемлекеттiк сатып алу материалдары конкурсты ұйымдастырушының/тапсырысшының тиiстi iс номенклатурасында белгiленген тәртiппен сақталады.";
Ережеге 8-қосымшада:
2-тармақта "Сатып алу" деген сөздердiң алдынан "Әрбiр лот бойынша жеке" деген сөздермен толықтырылсын;
12-тармақ 4) тармақшасының соңғы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Конкурстық комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерi мен хатшысының немесе хатшылықтан құжатқа қол қоюға өкілеттік берiлген жауапты адамның қолдары.";
Ережеге 4, 5, 6-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес "Жабық конкурстың қорытындылары туралы хабарламаның нысаны" деген 13-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 6 мамырдағы
N 508 қаулысына
1-қосымша
4-қосымша
(Кiмге) ____________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының атауы)
(Кiмнен) ___________________________________________________________
(ықтимал өнiм берушiнің атауы)
Конкурсқа қатысуға өтiнiм
(заңды тұлғалар үшiн)
Оның алынғандығы осымен куәландырылатын _____________________
(конкурстың атауы)
___________________________________________________________________
конкурс өткiзу жөнiндегi конкурстық құжаттаманы қарай келiп, ______
___________________________________________________________________
(ықтимал өнiм берушiнің атауы)
конкурстық құжаттамаға сәйкес мынадай лоттар бойынша тауарларды берудi (жұмыстарды opындауды, қызметтердi көрсетудi) жүзеге асыруды ұсынады:
___________________________________________________________________
(тауарлардың, жұмыстардың және көрсетiлетін қызметтердiң толық
сипаттамасы)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Осы конкурстық өтiнiм мыналардан тұрады:

"52. При проведении конкурса по государственным закупкам работ по текущему ремонту организатор конкурса может провести конкурсы по определению потенциальных поставщиков по каждому виду работ.";
пункт 98 дополнить абзацами, вторым, третьим, четвертым, пятым и шестым следующего содержания:
"Поставщик, внесенный уполномоченным органом по обращению Заказчика в список недобросовестных или ненадежных поставщиков, который размещается на Web-сайте уполномоченного органа, не допускается к участию в процессе государственных закупок в течение:
одного года с момента установления факта представления им неполной или недостоверной информации по квалификационным требованиям в отношении недобросовестных поставщиков в соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона;
двух лет с момента заключения договора, по которому имеется решение суда о привлечении к ответственности за неисполнение или ненадлежащее исполнение им своих обязательств по таким договорам о государственных закупках в соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 8 Закона.
Под недобросовестным поставщиком в настоящих Правилах понимаются поставщики, представившие недостоверную и/или неполную информацию (пункт 3 статьи 8 Закона).
Под ненадежным поставщиком в настоящих Правилах понимается поставщик, в отношении которого имеется вступившее в законную силу решение суда о привлечении его к ответственности за неисполнение или ненадлежащее исполнение им обязательств по заключенным договорам о государственных закупках (подпункт 5) пункта 1 статьи 8 Закона).";
абзац второй пункта 104 исключить;
пункт 108 изложить в следующей редакции:
"108. Материалы проведенных государственных закупок хранятся в порядке, установленном соответствующей номенклатурой дел организатора конкурса/заказчика.";
в приложении 8 к Правилам:
пункт 2 дополнить словами "по каждому лоту отдельно.";
последний абзац изложить в следующей редакции:
"Подписи председателя, его заместителя, членов и секретаря конкурсной комиссии или ответственного лица, уполномоченного от секретариата подписывать документы.";
приложения 4, 5, 6 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 13 "Форма уведомления об итогах закрытого конкурса" согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2004 года N 508
Приложение 4
(Кому) __________________________________________________________
(наименование организатора конкурса)
(От кого)________________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
Заявка на участие в конкурсе
(для юридических лиц)
Рассмотрев конкурсную документацию по проведению конкурса__________
___________________________________________________________________
(название конкурса)
получение которой настоящим удостоверяется, _______________________,
___________________________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
предлагает осуществить поставку товаров (выполнение работ, оказание
услуг) в соответствии с конкурсной документацией по следующим лотам: ____________________________________________________________
(подробное описание товаров, работ и услуг)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Настоящая конкурсная заявка состоит из:

1. ________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________
4. ________________________________________________________________
5. ________________________________________________________________
6. ________________________________________________________________
7. ________________________________________________________________
8. ________________________________________________________________
9. ________________________________________________________________
10.________________________________________________________________
Бiз, бiздiң конкурстық өтiнiм ұтып шықты деп танылған
жағдайда, __________ күн iшiнде тауарларды берудi (жұмыстарды
(жазбаша)
орындауды, қызметтердi көрсетудi) бастауға және осы конкурстық
өтiнiмде көрсетiлген барлық тауарларды берудi (жұмыстарды
орындауды, қызметтердi көрсетудi) бiздiң конкурстық өтiнiмдi ұтып
шықты деп тану туралы Сiзден хабарлама алған сәттен бастап
________ күн iшiнде аяқтауға мiндеттенемiз.
(жазбаша)
Бiздiң конкурстық өтiнiм ұтып шықты деп танылған жағдайда,
бiз шарттың жалпы сомасының _________ процентiн құрайтын coмaғa
(жазбаша)
мемлекеттiк сатып алу туралы шартты* орындауды қамтамасыз етудi
енгiземiз.
Осы конкурстық өтiнiм конкурстық өтiнiмдер салынған
конверттердi ашқан күннен бастап _________ күн iшiнде қолданылады.
(жазбаша)
Мемлекеттiк сатып алу туралы шартты жасасқан сәтке дейiн осы
конкурстық өтiнiм оны ұтып шықты деп тану туралы Сiздiң
хабарламаңызбен бiрге бiздiң арамыздағы мiндеттi шарт рөлiн
атқаратын болады.
________________ ___________________________
(Қолы, күнi) (Лауазымы, тегі, аты-жөнi)
M.O.
______________________________________________________ атынан және
(ықтимал өнiм берушінiң атауы)
тапсыруы бойынша конкурстық өтiнiмге қол қоюға барлық өкiлеттiгі бар.
________________________
* егер шартты орындауды қамтамасыз етудi енгізу конкурстық құжаттамада көзделген болса көрсетіледi"
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 6 мамырдағы
N 508 қаулысына
2-қосымша
5-қосымша
(Кiмге) ____________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының атауы)
(Кiмнен) ___________________________________________________________
(ықтимал өнiм берушiнің тегі, аты, әкесінің аты)
Конкурсқа қатысуға өтiнiм
(жеке тұлғалар үшiн)
Оның алынғандығы осымен куәландырылатын _____________________
(конкурстың атауы)
___________________________________________________________________
конкурс өткiзу жөнiндегi конкурстық құжаттаманы қарай келiп, конкурстық құжаттамаға сәйкес мынадай лоттар бойынша тауарларды берудi (жұмыстарды opындауды, қызметтердi көрсетудi) жүзеге асыруды ұсынамын:
___________________________________________________________________
(тауарлардың, жұмыстардың және көрсетiлетін қызметтердiң толық
сипаттамасы)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Осы конкурстық өтiнiм мыналардан тұрады:

1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
4. __________________________________________________________
5. __________________________________________________________
6. __________________________________________________________
7. __________________________________________________________
8. __________________________________________________________
9. __________________________________________________________
10. __________________________________________________________
Мы обязуемся, в случае признания нашей конкурсной заявки выигравшей, начать поставку товаров (выполнение работ, оказание услуг) в течение ________ дней и завершить поставку                                                         (прописью)
всех товаров (выполнить работу, оказать услугу), указанных в настоящей конкурсной заявке, в течение __________дней с момента получения от Вас уведомления о признании нашей                      (прописью)
конкурсной заявки выигравшей.
В случае признания нашей конкурсной заявки выигравшей, мы внесем обеспечение исполнения договора* о государственных закупках на сумму, составляющую _____ процентов от
(прописью)
общей суммы договора.
Настоящая конкурсная заявка действует в течение __________
(прописью)
дней со дня вскрытия конвертов с конкурсными заявками.
До момента заключения договора о государственных закупках настоящая конкурсная заявка вместе с Вашим уведомлением о признании ее выигравшей будет выполнять роль обязательного договора между нами.
__________________          ___________________________
(Подпись, дата)             (должность, фамилия, и.о.)
М.П.
имеющий все полномочия подписать конкурсную заявку от имени и по поручению ______________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
*указывается, если внесение обеспечения исполнения договора было предусмотрено в конкурсной документации"
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2004 года N 508
Приложение 5
(Кому) __________________________________________________________
(наименование организатора конкурса)
(От кого)________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество потенциального поставщика)
Заявка на участие в конкурсе
(для физических лиц)
Рассмотрев конкурсную документацию по проведению конкурса
___________________________________________________________________
(название конкурса)
получение которой настоящим удостоверяется, предлагаю осуществить поставку товаров (выполнение работ, оказание услуг) в соответствии с конкурсной документацией по следующим лотам: ____________________________________________________________
(подробное описание товаров, работ и услуг)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Настоящая конкурсная заявка состоит из:

1. ________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________
4. ________________________________________________________________
5. ________________________________________________________________
6. ________________________________________________________________
7. ________________________________________________________________
8. ________________________________________________________________
9. ________________________________________________________________
10.________________________________________________________________
Мен, менiң конкурстық өтiнiмiм ұтып шықты деп танылған
жағдайда, _________ күн iшiнде тауарларды берудi (жұмыстарды
(жазбаша)
орындауды, қызметтердi көрсетудi) бастауға және осы конкурстық
өтiнiмде көрсетiлген барлық тауарларды берудi (жұмыстарды
орындауды, қызметтердi көрсетудi) менiң конкурстық өтiнiмiмдi ұтып
шықты деп тану туралы Сiзден хабарлама алған сәттен бастап_________
(жазбаша)
күн iшiнде аяқтауға мiндеттенемiн.
Менiң конкурстық өтiнiмiм ұтып шықты деп танылған жағдайда,
мен шарттың жалпы сомасының _________ процентiн құрайтын сомаға
(жазбаша)
мемлекеттiк сатып алу туралы шартты* орындауды қамтамасыз етудi
енгiземiн.
Осы конкурстық өтiнiм конкурстық өтiнiмдер салынған
конверттердi ашқан күннен бастап _________ күн iшiнде қолданылады.
(жазбаша)
Мемлекеттiк сатып алу туралы шартты жасасқан сәтке дейiн осы
конкурстық өтiнiм оны ұтып шықты деп тану туралы Сiздiң
хабарламаңызбен бiрге бiздiң арамыздағы мiндеттi шарт рөлiн
атқаратын болады.
________________ ___________________________
(Қолы, күні) (Тегi, аты-жөнi)
_________________________
* егер шартты орындауды қамтамасыз етудi енгiзу конкурстық құжаттамада көзделген болса көрсетiледi"
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 6 мамырдағы
N 508 қаулысына
3-қосымша
6-қосымша
Ықтимал өнiм берушiнiң конкурстық өтiнiмiнiң
бағалар кестесi
(ықтимал өнiм берушiнiң атауы,
әрбiр лотқа жеке толтырылады)
____________________________________________________________________
P/c| Мазмұны |Тауарлардың, жұмыстардың
N | | және көрсетiлетiн
| | қызметтердiң атауы
____________________________________________________________________
1 | 2 | 3
____________________________________________________________________
1 Қысқаша сипаттамасы
2 Шыққан елi (жұмыстарды сатып алған
кезде алынып тасталады)
3 Жасаушы зауыт (жұмыстар мен
көрсетiлетiн қызметтердi сатып алған
кезде алынып тасталады)
4 Өлшем бiрлiгi
5 Бiрлiк бағасы _______ _____________
___________________ ИНКОТЕРМС 2000
(жеткiзiлетiн пункт)
шартымен
6 Саны (көлемi)

1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
4. __________________________________________________________
5. __________________________________________________________
6. __________________________________________________________
7. __________________________________________________________
8. __________________________________________________________
9. __________________________________________________________
10. __________________________________________________________
Я обязуюсь, в случае признания моей конкурсной заявки выигравшей, начать поставку товаров (выполнение работ, оказание услуг) в течение ________ дней и завершить поставку                                                         (прописью)
всех товаров (выполнить работу, оказать услугу), указанных в настоящей конкурсной заявке, в течение __________дней с момента получения от Вас уведомления о признании моей                       (прописью)
конкурсной заявки выигравшей.
В случае признания моей конкурсной заявки выигравшей, я внесу обеспечение исполнения договора* о государственных закупках на сумму, составляющую _________ процентов от общей
(прописью)
суммы договора.
Настоящая конкурсная заявка действует в течение __________дней со дня вскрытия
(прописью)
конвертов с конкурсными заявками.
До момента заключения договора о государственных закупках настоящая конкурсная заявка вместе с Вашим уведомлением о признании ее выигравшей будет выполнять роль обязательного договора между нами.
__________________          ___________________________
(Подпись, дата)             (Фамилия, и.о.)
*указывается, если внесение обеспечения исполнения договора было предусмотрено в конкурсной документации"
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2004 года N 508
Приложение 6
Таблица цен
конкурсной заявки потенциального поставщика
(наименование потенциального поставщика,
заполняется отдельно на каждый лот)
___________________________________________________________________
N !       Содержание                     ! Наименование товаров,
п/п!                                      ! работ и услуг
--------------------------------------------------------------------
1 !              2                       !           3
--------------------------------------------------------------------
1  Краткое описание
2  Страна происхождения
(при закупках работ исключить)
3  Завод-изготовитель
(при закупках работ и услуг исключить)
4  Единица измерения
5  Цена _______за единицу в _______на
условиях _____________ ИНКОТЕРМС 2000
(пункт назначения)
6  Количество (объем)

7 Барлық бағасы = 5жол х 6жол ___
8 Ықтимал өнiм берушiнiң тасымалдауға,
сақтандыруға, кедендiк баждарды,
ҚҚC-ты және басқа да салықтарды,
төлемдердi және алымдарды төлеуге
жұмсалатын барлық шығыстарды,
жиынтық детальдардың, мiндеттi
қосалқы бөлшектердiң және
пайдаланудың бастапқы мерзiмi iшiнде
өлшем бiрлiгiне қызмет көрсету құнын
және басқа да шығыстарды қоса
алғанда ______________ИНКОТЕРМС 2000
(жеткiзiлетін пункт)
шартымен жалпы бағасы __________.
Ықтимал өнiм берушi басқа да
шығыстарды көрсетуге құқылы, оның
iшiнде:
8.1
8.2
9 Шегерiм ұсынылған жағдайда, оның
мөлшерi
9.1
9.2
___________________________________________________________________
Бiз конкурстық құжаттамада айтылған Сiздiң төлем
шарттарыңызбен келiсемiз. Төлемнiң мынадай балама шарттарын
____________________________________________________________________
(eгep төлемнің балама шарттары болса, санамаланады)
немесе басқа шарттарды (санамалау: ________________________________)
ұсынамыз, бұл ретте ________________________________________________
(ақшалай мәнде жазбаша көрсетiледi)
__________________________________ мөлшерде баға шегерiмiн беремiз.
_________________ _____________________________
(Қолы) (Лауазымы, тегі, аты-жөнi)
M.O.
Ескерту: ықтимал өнiм берушi 8-жолда көрсетілген жалпы бағаның құрамдастарын көрсетпеуi мүмкiн, бұл ретте осы жолда көрсетiлген бағаны конкурстық комиссия ықтимал өнiм берушiнiң барлық шығындарын ескере отырып, белгiленген ретiнде қарайды және қайта қарауға жатпайды."
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 6 мамырдағы
N 508 қаулысына
4-қосымша
13-қосымша
Жабық конкурстың қорытындылары туралы хабарлама нысаны
____________________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының атауы)
___ жылғы "___" ________ (конкурсты өткiзу орны көрсетiледi)
өткізілген (сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың және
көрсетiлетiн қызметтердiң атауы көрсетiледi)
мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi жабық конкурстың қорытындыларын
хабарлайды:
N ___ (лоттың атауы көрсетiледi) лот бойынша бағасы (тауарлар, жұмыстар және көрсетілетiн қызметтер бiрлігiнiң бағасы және конкурстық өтінiмнің жалпы бағасы көрсетiледі)
теңгемен (конкурс жеңiмпазының атауы және мекен-жайы көрсетiледi)
жеңiмпаз болып танылды.
Егер конкурс өткiзiлмедi деп танылған жағдайда, қорытындылар туралы хабарламада мыналар көрсетілсiн:
____________________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының атауы)
____ жылғы "___" ________ (конкурсты өткiзу орны көрсетiледi)
өткізілген (сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың және көрсетiлетiн қызметтердiң атауы көрсетiледi) мемлекеттік сатып алу жөнiндегi жабық конкурс себептерi көрсетiлмей өткізілмеді деп танылғанын хабарлайды (қажет болған жағдайда, қай лоттар бойынша конкурс өткiзiлмедi деп танылғаны көрсетiледi)."

7  Всего цена = стр.5 х стр.6,
в _______
8  Общая цена, в _________ на условиях
______________________ИНКОТЕРМС 2000,
(пункт назначения)
включая все расходы потенциального
поставщика на транспортировку,
страхование, уплату таможенных пошлин,
НДС и других налогов, платежей и сборов,
стоимость комплектующих деталей,
обязательных запасных частей и
обслуживания в течение начального
срока эксплуатации на единицу измерения
и другие расходы.
Потенциальный поставщик вправе указать
другие расходы, в том числе:
8.1
8.2
9  Размер скидки,
в случае ее представления
9.1
9.1
-------------------------------------------------------------------
Мы согласны с Вашими условиями платежа, оговоренными в
конкурсной документации. Предлагаем следующие альтернативные
условия платежа __________________________________________________
(перечисляются альтернативные условия платежа,
__________________________________________________________________
если таковые имеются)
или другие условия (перечислить:______________ __________________)
при этом предоставляем ценовую скидку в размере _________________
_________________________________________________________________
(указать в денежном выражении, прописью)
________________                      __________________________
(Подпись)                           (Должность, фамилия, и.о.)
М.П.
Примечание: потенциальный поставщик может не указывать составляющие общей цены, указанной в строке 8, при этом указанная в данной строке цена рассматривается конкурсной комиссией как определенная с учетом всех затрат потенциального поставщика и не подлежит пересмотру."
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2004 года N 508
Приложение 13
Форма уведомления
об итогах закрытого конкурса
___________________________________________________ объявляет итоги
(наименование организатора конкурса)
закрытого конкурса по государственным закупкам (указать наименование закупаемых товаров, работ и услуг), проведенного "___"_______ ___г. в (указать место проведения конкурса):
по лоту N_____(указать наименование лота) победителем признан (указать наименование и адрес победителя конкурса) с ценой (указать цену единицы товаров, работ и услуг, и общую цену конкурсной заявки) тенге.
В случае, если конкурс признан несостоявшимся, указать в объявлении об итогах следующее: ________________________________________________________________________
(наименование организатора конкурса)
объявляет, что закрытый конкурс по государственным закупкам (указать наименование закупаемых товаров, работ и услуг), проведенный "__"_____ ___г. в (указать место проведения конкурса), признан несостоявшимся без указания причин (при необходимости указать, по каким лотам конкурс не состоялся)."