Республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi, кәсiптiк жоғары бiлiмдi және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 513 қаулысы
Қазақстан Республикасының " Бiлiм туралы " 1999 жылғы 7 маусымдағы және " 2004 жылға арналған  республикалық бюджет туралы" 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
2) кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
3) жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
4) құпия;
бекітiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлiгі республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсіптік орта бiлiмдi, жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда кәсiптiк жоғары білімді және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандарды даярлауға арналып бекiтiлген мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын орналастыруды жүргiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 513 қаулысымен
бекiтiлген
Республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi мамандар даярлауға 2004-2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
____________________________________________________________________
Коды |    Кәсiптiк орта бiлiмдi мамандар    |  Мемлекеттiк білім
|     даярлау бағыттарының атауы       |    беру тапсырысы
|                                      |______________________
|                                      |Күн.  |Сырттай|Оның
|                                      |дізгі | оқыту |iшiнде
|                                      |оқыту |       |қазақ
|                                      |      |       |тiлiнде
____________________________________________________________________
1  |                   2                  |   3  |   4   |   5
____________________________________________________________________
Бiлiм беру ұйымдарының бiлiм беру
қызметiн сатып алуды бюджеттен
төлеу арқылы

Об утверждении государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 513
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"  и от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"  Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, на 2004/2005 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях на 2004/2005 учебный год;
4) секретно.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан провести размещение утвержденных государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 513
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов со средним
профессиональным образованием в организациях
образования, получающих средства
из республиканского бюджета,
на 2004/2005 учебный год ____________________________________________________________________
Код  ! Наименование направлений    ! Государственный
! подготовки специалистов cо  ! образовательный заказ
! средним профессиональным    !------------------------------
! образованием                ! Очное  !Заочное !В том числе
!                             !обучение!обучение!с казахским
!                             !        !        !языком
!                             !        !        !обучения
--------------------------------------------------------------------
1  !              2              !    3   !    4   !     5
--------------------------------------------------------------------
Через оплату бюджетом покупки
образовательных услуг
организаций образования
Специальности культуры

Мәдениет және өнер мамандықтары    280          160
0604002 Аспапта орындаушылық                   65             30
0606002 Ән салу                                15             10
0607002 Хорда дирижерлiк eту                   10              5
0608002 Mузыка теориясы                        10              5
0610002 Эстрада музыкалық өнерi                30             15
0611002 Хорeoграфиялық өнер                    70             40
0612002 Актерлiк өнер                          10              5
0613002 Цирк өнері                             10             10
0614002 Театр-сәндеу өнерi                      5              5
0616002 Мүсiн                                   5              5
0617002 Кескіндеме                             10              5
0619002 Сәндiк-қолданбалы және халықтық        25             15
кәсiпшілік өнер (бейiн бойынша)
0640002 Дизайн (бейін бойынша)                 15             10
Экономика мамандықтары             320          125
0703002 Қаржы (салалар бойынша)                100            25
0714002 Салық iсi                              100            50
0701002 Статистика                             25              -
0730002 Қазынашылық iс                         95             50
Техникалық мамандықтар             325          75
1804002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын      25             25
барлау және iздеудiң гeoфизикалық
әдiстерi
1811002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын      25             -
iздеу, барлау және геологиялық
түciру
1813002 Гидрогеология және инженерлiк          50            25
геология
1814002 Мұнай мен газ кен орындарының          25             -
геологиясы және барлау
1816002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын      25             -
барлау техникасы мен технологиясы
3037002 Iшкi су жолдарында және жаға           25             -
бойлай кеме жүргізу
2708002 Кеме машиналары мен механизмдерiне     25             -
техникалық қызмет көрсету
3201002 Қолданбалы геодезия                    25             -
3203002 Аэрофотогеодезия                       25             -
3204002 Кaртография                            25            25
4437002 Орман және орман бақтары               25             -
шаруашылығы
4440002 Экология және табиғатты қорғау         25             -
қызметi
Білім мамандықтары                     146             73
0313002 Кәсіптік оқыту (салалар бойынша)       50            25

и искусства                     280                 160
0604002 Инструментальное
исполнительство                  65                  30
0606002 Пение                            15                  10
0607002 Хоровое дирижирование            10                   5
0608002 Теория музыки                    10                   5
0610002 Музыкальное искусство эстрады    30                  15
0611002 Хореографическое искусство       70                  40
0612002 Актерское искусство              10                   5
0613002 Цирковое искусство               10                  10
0614002 Театрально-декоративное
искусство                         5                   5
0616002 Скульптура                        5                   5
0617002 Живопись                         10                   5
0619002 Декоративно-прикладное
искусство и народные промыслы
(по профилю)                     25                  15
0640002 Дизайн (по профилю)              15                  10
Экономические специальности     320                 125
0703002 Финансы (по отраслям)           100                  25
0714002 Налоговое дело                  100                  50
0701002 Статистика                       25                   -
0730002 Казначейское дело                95                  50
Технические специальности       325                  75
1804002 Геофизические методы поиска
и разведки месторождений
полезных ископаемых              25                  25
1811002 Геологическая съемка, поиск
и разведка месторождений
полезных ископаемых              25                   -
1813002 Гидрогеология и инженерная
геология                         50                  25
1814002 Геология и разведка нефтяных
и газовых месторождений          25                   -
1816002 Технология и техника разведки
месторождений полезных
ископаемых                       25                   -
3037002 Судовождение на внутренних
водных путях и в прибрежном
плавании                         25                   -
2708002 Техническое обслуживание
судовых машин и механизмов       25                   -
3201002 Прикладная геодезия              25                   -
3203002 Аэрофотогеодезия                 25                   -
3204002 Картография                      25                  25
4437002 Лесное и лесопарковое хозяйство  25                   -
4440002 Экология и природоохранная
деятельность                     25                   -
Специальности образования       146                  73
0313002 Профессиональное обучение
(по отраслям)                    50                  25

0310002 Дене тәрбиесi                          96            48
Барлығы                                 1071            433
Медициналық мамандықтар                300            200
0401002 Емдеу iсi                              50             50
0402002 Акушерлік іс                           50             25
0403002 Гигиена және эпидемиология             50             25
0405002 Ортопедиялық стоматология              25             25
0406002 Фармация                               25              -
0407002 Мейiркештiк iс                         50             50
0408002 Зертханалық диагностика                50             25
Барлығы                                 1371            633
Бiлiм беру ұйымдарын бюджеттен
қаржыландыру арқылы ұстау
ҚР Бiлiм және ғылым министрлiгi
Өнер мекемелерiнiң II сатысы       110           75
0604002 Аспапта орындаушылық                   38             18
0606002 Ән салу                                 6              4
0607002 Xoрда дирижерлiк ету                    6              3
0612002 Актерлік өнер                          10              5
0616002 Mүсiн                                   5              5
0617002 Станокты кескiндеме                     5              5
0618002 Станокты графика                        5              5
0619002 Сәндiк-қолданбалы және халықтық         5              5
кәсіпшілік өнер (бейiн бойынша)
0622002 Көркем тоқымашылық                      5              5
0627002 Ағашты көркем өңдеу                     5              5
0630002 Көркем қыш бұйымдар                     5              5
0636002 Металды көркем өңдеу                    5              5
0640002 Дизайн (бейiн бойынша)                 10              5
Гуманитарлық мамандықтар               640    100   315
ҚР Iшкi iстер министрлiгi
0202002 Құқық қорғау қызметi                   490           240
ҚР Әдiлет министрлiгi
0202002 Құқық қорғау қызметi                   150    100    75
Бiлiм мамандықтары                      80              -
ҚР Қорғаныс министрлiгi
0310002 Дене тәрбиесi                           80            -
Барлығы                             830   100   390
Жиынтығы                            2201  100   1023
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 513 қаулысымен
бекiтілген
Кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. Тапсырысқа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.01.26.  N 62  қаулысымен.
____________________________________________________________________
Коды |     Мамандықтар       |Мемлекеттiк бiлiм|Мемле. | Оқу жылы
|    тобының атауы      | беру гранттары  |кеттік | ішінде 1
|                       |_________________| білім | студентті
|                       |күндізгі|сырттай | беру  |  оқытуға
|                       | оқыту  | оқыту  |кредит.|жұмсалатын
|                       |        |        | тері  |  орташа
|                       |        |        |       | шығыстар
|                       |        |        |       |(мың теңге)
____________________________________________________________________

0310002 Физическая культура              96                  48
Всего                          1071                 433
Медицинские специальности       300                 200
0401002 Лечебное дело                    50                  50
0402002 Акушерское дело                  50                  25
0403002 Гигиена и эпидемиология          50                  25
0405002 Стоматология ортопедическая      25                  25
0406002 Фармация                         25                   -
0407002 Сестринское дело                 50                  50
0408002 Лабораторная диагностика         50                  25
Всего                          1371                 633
Через бюджетное финансирование
содержания организаций образования
Министерство образования и науки РК
II ступень учреждений искусств    110               75
0604002 Инструментальное исполнительство   38               18
0606002 Пение                               6                4
0607002 Хоровое дирижирование               6                3
0612002 Актерское искусство                10                5
0616002 Скульптура                          5                5
0617002 Станковая живопись                  5                5
0618002 Станковая графика                   5                5
0619002 Декоративно-прикладное искусство
и народные промыслы (по профилю)    5                5
0622002 Художественное ткачество            5                5
0627002 Художественная обработка дерева     5                5
0630002 Художественная керамика             5                5
0636002 Художественная обработка металла    5                5
0640002 Дизайн (по профилю)                10                5
Гуманитарные специальности        640      100     315
Министерство внутренних дел РК
0202002 Правоохранительная деятельность   490              240
Министерство юстиции РК
0202002 Правоохранительная деятельность   150       100     75
Специальности образования          80
Министерство обороны РК
0310002 Физическая культура                80
Всего                             830       100    390
Итого                            2201       100   1023
--------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 513
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием
на 2004/2005 учебный год <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 января 2005 г. N 62  .
____________________________________________________________________
Код  ! Наименование групп  !Государственные!Государ- !Средние
! специальностей      !образовательные!ственные !расходы на
!                     !гранты         !образо-  !обучение
!                     !---------------!вательные!1 студента
!                     !очное  !заочное!кредиты  !за учебный
!                     !обуче- !обуче- !         !год (в тыс.
!                     !ние    !ние    !         !тенге)
--------------------------------------------------------------------

1  |          2            |   3    |   4    |   5   |    6
____________________________________________________________________
050100 Бiлiм                     3250    1000    1000      119,5
050200 Гуманитарлық-ғылымдар      420             390      119,5
050300 Құқық                        0             120      119,5
050400 Өнер                       200              40      134,8
050500 Әлеуметтік ғылымдар        206             450      119,5
және бизнес
050600 Жаратылыстану ғылымдары    820             420      118,9
050700 Техникалық ғылымдар       4219            5741      121,3
және технологиялар
050800 Ауыл шаруашылығы           560             800      121,9
ғылымдары
050900 Қызмет көрсету             155             709      121,3
051100 Денсаулық сақтау және     1500             245       133
әлеуметтiк қамтамасыз
eту (медицина)
051200 Ветеринария                220             240      121,9
Қожа Ахмет Яссауи          200                      119,5
атындағы Халықаралық
Қазақ-Түрік
университетінде Түрiк
Республикасынан, басқа
түркі тілдес
республикалардан
студенттерді оқытуға
М.В.Ломоносов атындағы    100                       539,5
Мәскеу мемлекеттік
университетiнің
Қазақстандағы филиалында
студенттердi оқытуға
Мәскеу авиациялық         10                        177
институтының "Восход"
филиалында студенттердi
оқытуға
Қазақстан-Британ техни.   200                       474,4
калық университетiнде
студенттердi оқытуға
Өнер жоғары оқу           600                        Х
орындары
Жетiм балаларды           200                       119,5
оқытуғa
Жоғары оқу орындарының    1645                      119,5
дайындық бөлiмдерiнде
тыңдаушыларды оқытуға,

1   !         2           !   3   !   4   !    5    !     6
--------------------------------------------------------------------
Всего                  14555   1000     10155
050100  Образование             3250   1000      1000      119,5
050200  Гуманитарные науки       420              390      119,5
050300  Право                      0              120      119,5
050400  Искусство                200               40      134,8
050500  Социальные науки
и бизнес                 206              450      119,5
050600  Естественные науки       820              420      118,9
050700  Технические науки и
технологии              4219             5741      121,3
050800  Сельскохозяйственные
науки                    560              800      121,9
050900  Услуги                   155              709      121,3
051100  Здравоохранение и
социальное обеспечение
(медицина)              1500              245       133
051200  Ветеринария              220              240      121,9
На обучение студентов
из Турецкой Республики,
других тюркоязычных
республик в Между-
народном Казахско-
Турецком университете
имени Х.А.Яссауи         200                       119,5
На обучение студентов
в Казахстанском филиале
Московского государст-
венного университета
имени М.В. Ломоносова    100                       539,5
На обучение студентов
в филиале "Восход"
Московского авиационного
института                 10                         177
На обучение студентов
в Казахстанско-
Британском техническом
университете             200                       474,4
Вузы искусств            600                          х
На обучение детей-сирот  200                       119,5
На обучение слушателей  1645                       119,5
подготовительных
отделений вузов,

оның iшiнде Қазақстан     1400                      119,5
Республикасының
азаматтары емес ұлты
қазақ азаматтарды оқыту
Резерв                     50                       119,5
Барлығы                    14555     1000      10155
____________________________________________________________________
Магистратураға қабылдау
Коды
Мамандықтар тобының атауы
Мемлекеттіктапсырыс
Оқу жылы iшiнде
1 магистрантты
оқытуға жұмсалатын
орташа шығыстар
(мың теңгe)
1
2
3
4
Барлығы
2526
6N0100
Білім
474
119,5
6N0200
Гуманитарлық ғылымдар
333
119,5
6N0300
Құқық
122
119,5
6N0400
Өнер
49
134,8
6N0500
Әлеуметтік ғылымдар және бизнес
513
119,5
6N0600
Жаратылыстану ғылымдары
502
118,9
6N0700
Техникалық ғылымдар және технологиялар
455
121,3
6N0800
Ауыл шаруашылығы ғылымдары
44
121,9
6N0900
Қызметтер
20
121,3
6N1200
Ветеринария
14
121,9
ІІМ-нің академиясы
6N0303
Құқық қорғау қызметі
25
352
Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігiнiң
(қаржы полициясы) оқу орындарында кәсіптік жоғары
бiлiмді мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына
арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
____________________________________________________________________
Коды |     Мамандықтардың     |Мемлекеттiк бiлiм| Оқу жылы ішінде
|          атауы         | беру тапсырысы  |  1 студентті
|                        |_________________|оқытуға жұмсалатын
|                        |күндізгі|сырттай |  орташа шығыстар
|                        | оқыту  | оқыту  |    (мың теңге)
____________________________________________________________________
1  |           2            |   3    |   4    |        5
____________________________________________________________________
Қаржы полициясы академиясы
050301 Юриспруденция               50                  249,9
050509 Қаржы                       50                  249,9
Барлығы                      100        0
____________________________________________________________________
Кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005
оқу жылына арналған Қазақстан Республикасының төтенше
жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң оқу орындарындағы
мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
____________________________________________________________________
Коды |     Мамандықтардың     |Мемлекеттiк бiлiм| Оқу жылы ішінде
|          атауы         | беру тапсырысы  |   1 студентті
|                        |_________________| оқытуға жұмсала.
|                        |күндізгі|сырттай | тын орташа шығыс.
|                        | оқыту  | оқыту  |  тар (мың теңге)
____________________________________________________________________
1  |           2            |   3    |   4    |        5
____________________________________________________________________
Көкшетау техникалық институты

в т.ч. на обучение лиц  1400                       119,5
казахской национальности,
не являющихся гражданами
Республики Казахстан
Резерв                    50                       119,5
-------------------------------------------------------------------
Прием в магистратуру
______________________________________________________________________
Код   !  Наименование групп   ! Государственный ! Средние расходы
!  специальностей       ! заказ           ! на обучение
!                       !                 ! 1 магистранта за
!                       !                 ! учебный год
!                       !                 ! (в тыс. тенге)
----------------------------------------------------------------------
1     !          2            !        3        !         4
----------------------------------------------------------------------
Всего                 2526
6N0100      Образование                   474              119,5
6N0200      Гуманитарные науки            333              119,5
6N0300      Право                         122              119,5
6N0400      Искусство                      49              134,8
6N0500      Социальные науки
и бизнес                      513              119,5
6N0600      Естественные науки            502              118,9
6N0700      Технические науки
и технологии                  455              121,3
6N0800      Сельскохозяйственные
науки                          44              121,9
6N0900      Услуги                         20              121,3
6N1200      Ветеринария                    14              121,9
Академия МВД
6N0303      Правоохранительная
деятельность                   25                352
_____________________________________________________________________
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием в учебных
заведениях Агентства Республики Казахстан
по борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
на 2004/2005 учебный год
___________________________________________________________________
Код   !  Наименование      ! Государственный  ! Средние расходы
!  специальностей    ! образовательный  ! на обучение 1
!                    ! заказ            ! студента за учебный
!                    !------------------! год (в тыс.тенге)
!                    !очное   !заочное  !
!                    !обучение!обучение !
--------------------------------------------------------------------                                         Академия финансовой полиции
050301  Юриспруденция           50                   249,9
050509  Финансы                 50                   249,9
--------------------------------------------------------------------
Всего                  100        0
--------------------------------------------------------------------
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием в учебных
заведениях Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
на 2004/2005 учебный год
___________________________________________________________________
Код   !  Наименование      ! Государственный  ! Средние расходы
!  специальностей    ! образовательный  ! на обучение 1
!                    ! заказ            ! студента за учебный
!                    !------------------! год (в тыс.тенге)
!                    !очное   !заочное  !
!                    !обучение!обучение !
--------------------------------------------------------------------
Кокшетауский технический институт

051001 Өрт қауіпсiздiгi            120     100         316,047
Барлығы                      120       100
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу
орындарында кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға
2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру
тапсырысы
____________________________________________________________________
Коды |     Мамандықтардың     |Мемлекеттiк бiлiм| Оқу жылы ішінде
|          атауы         | беру тапсырысы  |   1 студентті
|                        |_________________|оқытуға жұмсалатын
|                        |күндізгі|сырттай | орташа шығыстар
|                        | оқыту  | оқыту  |   (мың теңге)
____________________________________________________________________
1  |           2            |   3    |   4    |        5
____________________________________________________________________
Iшкіісминi академиясы
050303 Құқық қорғау қызметi        250      200          352
Қарағанды заң институты
050303 Құқық қорғау қызметi        250      200          340
Қостанай заң институты
050303 Құқық қорғау қызметi        200      150          233,1
Iшкi әскерлердiң Петропавл жоғары әскери училищесі
Әскери техника және         220                   351,7
технология
Барлығы                      920        550
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери
оқу орындарында кәсіптік жоғары білімді мамандар
даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
____________________________________________________________________
Мамандықтардың        |Мемлекеттiк бiлiм|  Оқу жылы ішінде
атауы             | беру тапсырысы  |    1 студентті
|_________________|оқытуға жұмсалатын
|күндізгі|сырттай |  орташа шығыстар
| оқыту  | оқыту  |    (мың теңге)
____________________________________________________________________
1             |    2   |   3    |         4
____________________________________________________________________
Ұлттық қорғаныс университеті
Әскери және әкімшілік басқару     24                   1609,3
Техникалық қамтамасыз етуді       10                   1609,3
басқару
Тылды қамтамасыз етуді басқару    10                   1609,3
Тәрбие және әлеуметтік-құқықтық   10                   1609,3
процестерді басқару
ҰҚК әскери және әкімшілік          5                   1609,3
басқару
ІІМ ІӘК әскери және әкімшілік      5                   1609,3
басқару
Құрылықтағы әскерлердің әскери институты

051001  Пожарная безопасность   120      100         316,047
--------------------------------------------------------------------
Всего                   120       0
--------------------------------------------------------------------
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием в учебных
заведениях Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
на 2004/2005 учебный год
___________________________________________________________________
Код   !  Наименование      ! Государственный  ! Средние расходы
!  специальностей    ! образовательный  ! на обучение 1
!                    ! заказ            ! студента за учебный
!                    !------------------! год (в тыс.тенге)
!                    !очное   !заочное  !
!                    !обучение!обучение !
--------------------------------------------------------------------                                                      Академия МВД
050303  Правоохранительная
деятельность          250        200           352
Карагандинский юридический институт
050303  Правоохранительная
деятельность          250        200           340
Костанайский юридический институт
050303  Правоохранительная
деятельность          200        150         233,1
Петропавловское высшее военное училище внутренних войск
Военная техника
и технология          220                    351,7
-------------------------------------------------------------------
Всего                 920        550
-------------------------------------------------------------------
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием в
военно-учебных заведениях
Министерства обороны Республики Казахстан
на 2004/2005 учебный год
___________________________________________________________________
Наименование      ! Государственный  ! Средние расходы
специальностей    ! образовательный  ! на обучение 1
! заказ            ! студента за учебный
!------------------! год (в тыс.тенге)
!очное   !заочное  !
!обучение!обучение !
--------------------------------------------------------------------
Национальный университет обороны
Военное и административное
управление                    24                      1609,3
Управление техническим
обеспечением                  10                      1609,3
Управление тыловым
обеспечением                  10                      1609,3
Управление воспитательным
и социально-правовыми
процессами                    10                      1609,3
Военное и административное
управление КНБ                 5                      1609,3
Военное и административное
управление Командующего
внутренними войсками МВД       5                      1609,3
Военный институт сухопутных войск
Командная тактическая

Мотоатқыш әскерiнiң командалық    25                   1227,6
тактикасы
Әуе десанты әскерлерiнiң және     75                   1227,6
әскери барлаудың командалық
тактикасы
Танк әскерлерiнiң командалық      25                   1227,6
тактикасы
Артиллерияның командалық          50                   1227,6
тактикасы
Инженерлiк әскердiң командалық    25                   1227,6
тактикасы
Автомобиль әскерлерiнiң           25                   1227,6
командалық тактикасы
Азық-түлiкпен қамтамасыз етудiң   10                   1227,6
командалық тактикасы
Заттық қамтамасыз етудiң          10                   1227,6
командалық тактикасы
Сұйық отынмен қамтамасыз етудiң   10                   1227,6
командыық тактикасы
Сауытты танк әскерлерiнiң         25                   1227,6
командалық тактикасы
Тәрбие құрылымының офицерлерi     25                   1227,6
ӘҚК әскери институты
Ұшқыш аппараттарды пайдалану      20                   5618,3
(Әскери сап авиациясының
командалық тактикасы)
Ұшқыш аппараттарды пайдалану      10                   5618,3
(Әскери авиацияның
командалық тактикасы)
Жедел авиация тактикасы           15                   5618,3
Ұшқыш аппараттарды және           25                   1116
қозғалтқыштарды техникалық
пайдалану
Авиациялық қару-жарақтар          20                   1116
Авиациялық электр-байланыстық     20                   1116
пилатаж-навигациялық және
радиоэлектрондық жабдықтарды
техникалық пайдалану
Авиациялық радиоэлектрондық       20                   1116
жабдықтар
Радиоэлектрондық және байланыс әскери-инженерлiк институты
Радиотехника (Әуе қорғаныс        25                   1008,4
күші ЗРӘ бөлiмшесiне арналған)
Радиотехника (Әуе қорғаныс        40                   100,84
күшi РТӘ бөлiмшесiне арналған)
Радио байланыс және               15                   1008,4
радионавигация (PTҚ авиациясы.
ның бөлiмшесiне арналған)
Байланыс желiлерi және            50                   1008,4
коммуникациялық жүйелер
(әскери байланыс бөлiмшесiне
арналған)
Әскери-теңiз институты
Кеме штурмандары                 5                     1710
Радиотехникалық құралдарды       5                     1710
пайдалану және жөндеу
Су бетiндегi кемелердiң          5                     1710
дизельдi энергетикалық
қондырғыларын пайдалану
және жөндеу
Барлығы                           644
____________________________________________________________________
Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң
iшкi әскерлерi үшiн кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар
даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк
бiлiм беру тапсырысы
___________________________________________________________________
Коды |     Мамандықтардың     |Мемлекеттiк бiлiм| Оқу жылы ішінде
|         атауы          | беру тапсырысы  |   1 студентті
|                        |_________________|оқытуға жұмсалатын
|                        |күндізгі|сырттай |  орташа шығыстар
|                        | оқыту  | оқыту  |    (мың теңге)
____________________________________________________________________
1  |           2            |   3    |   4    |        5
____________________________________________________________________
Ресей Федерациясы Iшкi әскерлерiнiң жалпы
әскерлерi академиясы
012000 Ұрыс және күнделiктi         1        0          2059,2
қызметтегі мотоатқыш
(жаяу әскерлер)
бөлiмдерi мен құрамаларын
басқару
Ресей Федерациясы iшкi әскерлерiнiң әскери университетi
012000 Әлеуметтiк жұмыс және        1        0          2059,2
құқықтық тәрбиенi
ұйымдастыру
Ресей Федерациясы iшкi қызметiнiң тыл және
көлiк әскери академиясы
012000 Тылды әскермен қамтама.      1        0          2059,2
сыз eтудi басқару
Радиациялық-химиялық және биологиялық қорғау
әскери университетi
012000 Радиациялық-химиялық         3        0          2059,2
биологиялық қорғау
әскерлерiнiң командалық
тактикасы
Барлығы                       6          0
____________________________________________________________________
Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында
кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005
оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
I. Офицер-тыңдаушылар
____________________________________________________________________
Әскери оқу мекемесiнiң        | Бiлiм алушылар. | Оқу мерзiмi
атауы, мамандығы            |    дың саны     |
____________________________________________________________________
1                    |        2        |      3
____________________________________________________________________
Peceй Федерациясының қарулы күштерi Бас штабының академиясы
Мемлекеттiк және әскери басқару              2          2 жыл
Әскери артиллериялық университет, Санкт-Петербург қаласы
Артиллерия және ракеталық әскери             4          2 жыл
құрамалар мен бөлiмдердi басқару
Артиллерия және ракеталық әскери             1          2 жыл
құрамалар мен бөлiмдердi басқару.
Мамандандыру: артиллериялық барлау
Ресей Федерациясы қарулы күштерiнiң жалпы
әскери академиясы, Мәскеу қаласы
Әскерлерді техникалық қамтамасыз             2          2 жыл
етудi басқару. Мамандандыру:
Әскерлердi танкi техникасымен
қамтамасыз етудi ұйымдастыру.
Әскерлердi техникалық қамтамасыз             1          2 жыл
етудi басқару. Мамандандыру:
Әскерлердi көлiк техникасымен
қамтамасыз eтудi ұйымдастыру.
Әскерлердi техникалық қамтамасыз             2          2 жыл
етудi басқару. Мамандандыру:
Әскерлердi артиллерия техникасымен
және ракeтa техникасымен
қамтамасыз етудi ұйымдастыру.
Жалпы әскерлер құрамалары мен                2          2 жыл
бөлiмерiнiң соғыс және күнделiктi
қызметiн басқару.
Мамандандыру: әскери барлау
Жалпы әскерлер құрамалары мен                1          2 жыл
бөлiмдерiнiң соғыс және күнделiктi
қызметiн басқару. Мамандандыру:
радиоэлектрондық күрес.
Әскери инженерлiк университет, Мәскеу қаласы
Инженерлiк әскерлердiң әскери                1          2 жыл
құрамалары мен бөлiмдерiн инженерлiк
қамтамасыз eтудi басқару
Инженерлiк әскерлердi техникамен             1          2 жыл
қамтамасыз ету және әскерлердi
инженерлiк-техникалық қамтамасыз
етудi басқару
Әскерлердi астроногеодикалық                 1          2 жыл
мәлiметтермен қамтамасыз
eтудi басқару
Радиациялық химиялық және биологиялық қорғау әскери
университетi, Мәскеу қаласы
Радиациялық, химиялық және                   1          2 жыл
биологиялық қорғаныс әскерлерiн
(күштерiн) басқару
Әскери байланыс университетi Санкт-Петербург қаласы
Бiрлестіктер мен құрамаларда                 2          2 жыл
байланысты ұйымдастыру және
қамтамасыз ету
Радиоэлектрондық барлауды басқару.           1          2 жыл
Р-368П типті радиопеленегатор
Әскери әуe қорғаныс университетi, Тверь қаласы
ӘӘК қорғаныс құрамалары мен зенит-           1          2 жыл
ракеталық әскерлерiнiң бөлiмшесiн
басқару (С-300, С-200, С-125 С-75)
ЗРӘ бөлiмдерiн техникамен қамтамасыз         1          2 жыл
етудi басқару (С-300, С-200,
С-125 С-75)
ӘӘК радиотехникалық әскерлерi әскери         1          2 жыл
бөлiмдерi мен әуе қорғанысы құрамаларын
басқару /РЛС-дың барлық түрлерi/
ӘӘК әуе қорғанысы құрамалары мен             1          2 жыл
радиотехникалық әскерлердiң әскери
бөлiмдерiн техникамен қамтамасыз
eтудi басқару (РЛС-дың барлық түрлерi)
Әскери университетi, Мәскеу қаласы
Моральдық-психологиялық қамтамасыз          2          2 жыл
етудi ұйымдастыру
Психология                                  1          2 жыл
Социология                                  1          2 жыл
Әскери қаржы-экономикалық университетi
Қарулы күштердiң қаржысын басқару           1          2 жыл
Тыл және көлiк әскери академиясы, Санкт-Петербург қаласы
Тылды қамтамасыз eтудi басқару              4          2 жыл
Ракетаны жанар маймен қамтамасыз            1          2 жыл
етудi басқару
Әскердi киiм-кешекпен қамтамасыз            1          2 жыл
етудi басқару
Әскери қатынастарды басқару                 1          2 жыл
(мамандандыру: темiр жол
әскерлерiнiң құрамаларын басқару)
Әуe қорғаныс әскерлерiнiң Әскери университетi,
Смоленск қаласы
Әуе қорғаныс күшi әскерiнiң құрамалары      1          2 жыл
мен әскери бөлiмдерiнiң зениттi
ракеталарын, зениттi артиллерияларын
басқару
Әуе қорғаныс күшi әскерiнiң құрамалары      1          2 жыл
мен әскери бөлiмдерiн техникамен
қамтамасыз етудi басқару
Әскери-медицина академиясы, Санкт-Петербург қаласы
Әскердi күштi медициналық қамтамасыз        2          2 жыл
eтудi басқару
Медициналық жабдықпен және техникамен       1          2 жыл
қамтамасыз eтудi басқару. Мамандандыру:
ұйымдастырушы провизор
Әскери-теңiз академиясы, Санкт-Петербург қаласы
ӘТФ құрамалары мен әскери бөлiмдерiн        1          2 жыл
басқару (мамандығы: су бетi кемелерiнiң
қару-жарағы)
ӘТФ құрамалары мен әскери бөлiмдерiн        1          2 жыл
басқару (мамандығы: су бетi кемелерiнiң
энергетикалық қондырғыларын пайдалану)
Әскери-әуe академиясы
Сап авиациясы құрамалары мен бөлiмдерiн     1          2 жыл
басқару (Cу-24, С-27, МиГ-29, МиГ-31)
Әскери авиацияның құрамалары мен            1          2 жыл
бөлiмдерiн басқару (Ми-8, Ми-24, Ми-17)
Авиация бөлiмдерi мен мекемелерiн           1          2 жыл
радиотехника және байланыспен
қамтамасыз етудi басқару (бөлiмнiң
техникалық құралдарды)
Авиация бөлiмдерi мен мекемелерiнiң         1          2 жыл
тылын басқару (жер бетiнде ұшуды
қамтамасыз ететiн техникалық құралдар)
Әскери-әуe инженерлiк академиясы, Мәскеу қаласы
Авиацияның техникалық-ұйымдастыру           1          2 жыл
жүйесiн басқару. Мамандандыру:
авиация қару-жарағын жөндеу өндiрiсiн
ұйымдастыру және үнемдеу (AO) (Cу-24,
Су-27, МиГ-29, МиГ-31, Ми-24)
Авиацияның техникалық-ұйымдастыру           2          2 жыл
жүйесiн басқару. Мамандандыру:
ұшақтың қозғағышын жөндеудi
ұйымдастыру және үнемдеу (СиД)
(Cу-24, Су-27, МиГ-29, МиГ-31,
Ми-24)
Барлығы:                               52
____________________________________________________________________
II. Курсанттар
____________________________________________________________________
Әуe қорғаныс әскерлерiнiң Әскери университетi,
Смоленск қаласы
Әуе қорғаныс әскерлерiнiң жақын             10         5 жыл
қашықтықты зениттiк зымырандық
кешендерiн және зениттiк зеңбiректi-
зымыран кешендерiн, зенит
артиллерияларын бөлiмшелерiн қолдану
және пайдалану ("Шилка", "Стрела-
1, 2, 10", "Игла", "C-60", "Куб",
ЗУ-23-2)
Ресей Федерациясы қарулы күштерiнiң Әуе қорғаныс
әскерлерiнiң Әскери университетi, Орынбор қаласы

мотострелковых войск          25                      1227,6
Командная тактическая
воздушно-десантных войск
и войсковой разведки          75                      1227,6
Командная тактическая
танковых войск                25                      1227,6
Командная тактическая
артиллерии                    50                      1227,6
Командная тактическая
инженерных войск              25                      1227,6
Командная тактическая
автомобильных войск           25                      1227,6
Командная тактическая
продовольственного
обеспечения                   10                      1227,6
Командная тактическая
вещевого обеспечения          10                      1227,6
Командная тактическая
обеспечения жидким топливом   10                      1227,6
Командная тактическая
бронетанковых войск           25                      1227,6
Офицеры воспитательных
структур                      25                      1227,6
Военный институт Сил воздушной обороны
Эксплуатация летательных
аппаратов (Командная
тактическая фронтовой
авиации)                      20                      5618,3
Эксплуатация летательных
аппаратов (Командная
тактическая армейской
авиации)                      10                      5618,3
Штурманская тактическая
авиации                       15                      5618,3
Техническая эксплуатация
летательных аппаратов и
двигателей                    25                       1116
Авиационное вооружение        20                       1116
Техническая эксплуатация
авиационного
электрифицированного
пилотажно-навигационного
и радиоэлектронного
оборудования                  20                       1116
Авиационное
радиоэлектронное
оборудование                  20                       1116
Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи
Радиотехника (для
подразделений
зенитно-ракетных
войск Сил воздушной
обороны)                      25                       1008,4
Радиотехника
(для подразделений
радиотехнических
войск Сил воздушной
обороны)                      40                       1008,4
Радиосвязь и радио-
навигация (для
подразделений
радиотехнического
обеспечения авиации)          15                       1008,4
Сети связи и системы
коммуникаций (для
подразделений войск
связи)                        50                       1008,4
Военно-морской институт
Штурманская кораблей           5                        1710
Эксплуатация и ремонт
радиотехнических средств       5                        1710
Эксплуатация и ремонт
дизельных энергетических
установок надводных            5                        1710
кораблей
--------------------------------------------------------------------
Всего                        644           0
--------------------------------------------------------------------
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием в
военно-учебных заведениях Российской Федерации для
внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
на 2004/2005 учебный год
___________________________________________________________________
Код   !  Наименование      ! Государственный  ! Средние расходы
!  специальностей    ! образовательный  ! на обучение 1
!                    ! заказ            ! студента за учебный
!                    !------------------! год (в тыс.тенге)
!                    !очное   !заочное  !
!                    !обучение!обучение !
--------------------------------------------------------------------
Общевойсковая академия внутренней службы Российской Федерации
012000  Управление боевой и
повседневной
деятельностью
мотострелковых
(пехотных) частей и
соединений              1        0            2059,2
Военный университет внутренней службы Российской Федерации
012000  Организация
социальной работы и
правового воспитания    1        0             2059,2
Военная академия тыла и транспорта внутренней службы
Российской Федерации
012000  Управление тыловым
обеспечением войск      1        0             2059,2
Военный университет радиационно-химической
и биологической защиты
012000  Командная тактическая
войск радиационно-
химической и
биологической защиты    3        0             2059,2
-------------------------------------------------------------------
Всего                   6
-------------------------------------------------------------------
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим
профессиональным образованием в военно-учебных
заведениях Российской Федерации на 2004/2005 учебный год
I. Офицеры-слушатели
_____________________________________________________________
Наименование военно-учебного заведения,! Количество ! Срок
специальность                          ! обучаемых  ! обучения
--------------------------------------------------------------------
Академия генерального штаба вооруженных сил Российской Федерации
Военное и государственное управление         2          2 года
Военный артиллерийский университет, г. Санкт-Петербург
Управление воинскими частями и
соединениями ракетных войск и артиллерии     4          2 года
Управление воинскими частями и
соединениями ракетных войск и артиллерии.
Специализация: артиллерийская разведка       1          2 года
Общевойсковая академия вооруженных сил
Российской Федерации, г. Москва
Управление техническим обеспечением
войск. Специализация: - организация
танкотехнического обеспечения войск          2          2 года
Управление техническим обеспечением
войск. Специализация: - организация
автотехнического обеспечения войск           1          2 года
Управление техническим обеспечением
войск. Специализация: - организация
ракетно-технического и артиллерийско-
технического обеспечения войск               2          2 года
Управление боевой и повседневной
деятельностью общевойсковых частей и
соединений. Специализация:
- войсковая разведка                         2          2 года
Управление боевой и повседневной
деятельностью общевойсковых частей
и соединений.
Специализация: - радиоэлектронная
борьба                                       1          2 года
Военный инженерный университет, г.Москва
Управление инженерным обеспечением,
воинскими частями и соединениями
инженерных войск                             1          2 года
Управление инженерно-техническим
обеспечением войск и техническим
обеспечением инженерных войск                1          2 года
Управление обеспечением войск
астроногеодическими данными                  1          2 года
Военный университет радиационной химической
биологической защиты, г. Москва
Управление радиационной, химической
и биологической защитой войск (сил)          1          2 года
Военный университет связи, г.Санкт-Петербург
Организация и обеспечение связи
в соединениях и объединениях                 2          2 года
Управление радиоэлектронной
разведкой
Радиопеленгатор типа Р-368П                  1          2 года
Военный университет противовоздушной обороны, г. Тверь
Управление воинскими частями
зенитных ракетных войск и
соединениями противовоздушной
обороны Военно-воздушной Силы
(С-300, С-200, С-125, С-75)                  1          2 года
Управление техническим обеспечением
частей зенитно-ракетных войск
(С-300, С-200, С-125, С-75)                  1          2 года
Управление воинскими частями
радиотехнических войск и соединениями
противовоздушной обороны Военно-
воздушной Силы (Радиолокационных
систем всех типов)                           1          2 года
Управление техническим обеспечением
воинских частей радиотехнических
войск и соединений противовоздушной
обороны Военно-воздушной Силы
(Радиолокационных систем всех типов)         1          2 года
Военный университет, г. Москва
Организация морально-психологического
обеспечения                                  2          2 года
Психология                                   1          2 года
Социология                                   1          2 года
Военный финансово-экономический университет
Управление финансами Вооруженных Сил         1          2 года
Военная академия тыла и транспорта, г. Санкт-Петербург
Управление тыловым обеспечением войск        4          2 года
Управление обеспечением ракетным
топливом и горючим                           1          2 года
Управление вещевым обеспечением войск        1          2 года
Управление военными сообщениями
(специализация: управление соединениями
железнодорожных войск)                       1          2 года
Военный университет войсковой противовоздушной обороны,
г. Смоленск
Управление зенитными ракетными,
зенитными артиллерийскими воинскими
частями и соединениями войсковой ПВО         1          2 года
Управление техническим обеспечением
частей и соединений войсковой
противовоздушной обороны                     1          2 года
Военно-медицинская академия, г.Санкт-Петербург
Управление медицинским обеспечением
войск (сил)                                  2          2 года
Управление обеспечением медицинским
имуществом и техникой.
Специализация: провизор-организатор          1          2 года
Военно-морская академия, г. Санкт-Петербург
Управление воинскими частями и
соединениями Военно-морского                 1          2 года
флота (специальность: вооружение
надводных кораблей)
Управление воинскими частями и
соединениями Военно-морского флота
(специальность: эксплуатация
энергетических установок надводных
кораблей)                                    1          2 года
Военно-воздушная академия
Управление частями и соединениями
фронтовой авиации (Су-24, Су-21,
МиГ-29, МиГ-31)                              1          2 года
Управление частями и соединениями
армейской авиации (Ми-8, Ми-24, Ми-17)       1          2 года
Управление частями и учреждениями
связи и радиотехнического обеспечения
авиации (тех.средства части)                 1          2 года
Управление частями и учреждениями тыла
авиации (технические средства наземного
обеспечения полетов)                         1          2 года
Военно-воздушная инженерная академия, г. Москва
Управление организационно-техническими
системами в авиации.
Специализация: экономика и организация
производства и ремонта авиационного
вооружения (АО)(Су-24, Су-27, МиГ-29,
МиГ-31, Ми-24)                               1          2 года
Управление организационно-техническими
системами в авиации. Специализация:
экономика и организация ремонта самолета
и двигателя (СиД)(Су-24, Су-27, МиГ-29,
МиГ-31, Ми-24)                               2          2 года
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                      52
--------------------------------------------------------------------
II. Курсанты
Военный университет войсковой противовоздушной обороны,
г. Смоленск
Применение подразделений и эксплуатация
зенитных пушечно-ракетных комплексов,
зенитных артиллерийских и зенитных
ракетных комплексов ближнего действия
войсковой противовоздушной обороны
("Шилка", "Стрела-1,2,10", "Игла",
"С-60", "Куб", ЗУ-23-2)                      10          5 лет
Военный университет войсковой противовоздушной обороны
вооруженных сил Российской Федерации г. Оренбург
Управление боевой и повседневной
деятельностью подразделений войсковой
Противовоздушной обороны
(Специализация: применение подразделений

ӘҚӘ соғыс және күнделiктi                   2          5 жыл
қызметiн басқару (Мамандандыру:
бөлiмшелердi қолдану және
радиотехникалық барлауды пайдалану)
Әуе қорғаныс әскерлерiнiң соғыс             3          5 жыл
және күнделiктi қызметін басқару
(Мамандандыру: бөлiмшелердi қолдану
және көпарналық орта қашықтықты
зениттiк зымырандық кешендерiн
пайдалану)
Воронеж әскери радиоэлектроника институты
Әскерлер және қаруларды басқарудың          2          5 жыл
жер үстi жүйелерiмен радиоэлектронды
күрес құралдарын пайдалану
және қолдану
Әуе-ғарыштық басқару жүйелерiмен            2          5 жыл
және көздеу қаруымен радиоэлектронды
күрес құралдарын пайдалану және
қолдану
Кешендi техникалық бақылау                  1          5 жыл
құралдарын пайдалану және қолдану
Череповец әскери инженерлiк радиоэлектроника институты
Радиотехника. Мамандандыру:                 2          5 жыл
техникалық талдау (ВУС-491003).
Радиотехника. Мамандандыру:                 3          5 жыл
радиоұстау (ВУС-491002).
Краснодар әскери институты
Ақпаратты қорғауды ұйымдастыру              10         5 жыл
және оның технологиясы. M-205,
М-204Д, М-125-3MК, ПД-206
бұйымдары
Радиациялық, химиялық, биологиялық қорғау әскери
университетiнiң филиалы, Кострома қаласы
Радиациялық, химиялық және                  5          5 жыл
биологиялық қорғау әскерлерiнiң
бөлiмшелерiн қолдану және
қару-жарақпен құралдарын
пайдалану
Темiр жол әскерлерiнiң әскери-көлiк университетi,
Санкт-Петербург қаласы
Әуе, су және темiржол                       2          5 жыл
көлiктерiнде әскери
қатынастар мен әскерлердi
тасымалдауды ұйымдастыру
Әскери университетi, Мәскеу қаласы
Қытай тiлiнiң аудармашы-                    2          5 жыл
референті
Парсы тiлiнiң аудармашы-                    2          5 жыл
рeфeрентi
Қоғамдық-мемлекеттiк дайындық               2          5 жыл
пен социологияны ұйымдастыру
Психология                                  2          5 жыл
Әуe қорғанысы әскери университетi, Тверь қаласы
С-300 көп арналы зениттiк зымыран            4          5 жыл
кешенiнiң бөлiмшелерiн қолдану
және көздеудiң радиотехникалық
құралдарын пайдалану
С-300 көп арналы зениттiк зымыран           2          5 жыл
жүйелерiнiң бөлiмшелерiн қолдану
және бастапқы, технологиялық
және энергетикалық жабдығын
пайдалану
С-200 алыс қашықтықтағы зениттiк            2          5 жыл
зымыран кешенiнiң бөлiмшелерiн
қолдану және көздеудiң радиотех.
никалық құралдарын пайдалану
С-200 алыс қашықтықтағы зениттiк            2          5 жыл
зымыран кешенiнiң бөлiмшелерiн
қолдану және бастапқы және
технологиялық жабдықты пайдалану
Орта қашықтықтағы С-75 зениттiк             2          5 жыл
зымыран кешенiнiң бөлiмшелерiн
қолдану және табу мен нысанды
көрсетудiң радиотехникалық құралдарын
пайдалану
Орта қашықтықтағы С-75 зениттiк             2          5 жыл
зымыран кешенiнiң бөлiмшелерiн
қолдану мен бастапқы және
технологиялық жабдықты пайдалану

и эксплуатация радиотехнической разведки)     2           5 лет
Управление боевой и повседневной
деятельностью подразделений войсковой
Противовоздушной обороны
(Специализация: применение подразделений
и эксплуатация многоканальных Зенитно-
Ракетных комплексов средней дальности)        3           5 лет
Воронежский военный институт радиоэлектроники
Применение и эксплуатация средств
радиоэлектронной борьбы с наземными
системами управления войсками и оружием       2           5 лет
Применение и эксплуатация средств
радиоэлектронной борьбы с воздушно-
космическими системами управления и
наводящимся оружием                           2           5 лет
Применение и эксплуатация средств
комплексного технического контроля            1           5 лет
Череповецкий военный инженерный институт радиоэлектроники
Радиотехника. Специализация:
технический анализ. (ВУС-491003).             2           5 лет
Радиотехника. Специализация:
радиоперехват. (ВУС-491002).                  3           5 лет
Краснодарский военный институт
Организация и технология защиты информации.
Изделия М-205, М-204Д, М-125-3МК, ПД-206     10           5 лет
Филиал военного университета радиационной химической
биологической защиты, г. Кострома
Применение подразделений и эксплуатация
вооружения и средств войск радиационной,
химической и биологической защиты             5           5 лет
Военно-транспортный университет железнодорожных войск,
г. Санкт-Петербург
Организация военных сообщений
и воинских перевозок на железнодорожном,
водном и воздушном транспорте                 2           5 лет
Военный университет, г. Москва
Переводчик-референт китайского языка          2           5 лет
Переводчик-референт фарси                     2           5 лет
Организация общественно-государственной
подготовки и социологии                       2           5 лет
Психология                                    2           5 лет
Военный университет противовоздушной обороны,
г. Тверь
Применение подразделений и эксплуатация
радиотехнических средств наведения
многоканальных зенитных ракетных
комплексов С-300                              4           5 лет
Применение подразделений и эксплуатация
стартового, технологического и
энергетического оборудования
многоканальных зенитных ракетных
систем С-300                                  2           5 лет
Применение подразделений и эксплуатация
радиотехнических средств наведения
зенитных ракетных комплексов большой
дальности С-200                               5           5 лет
Применение подразделений и эксплуатация
стартового и технологического
оборудования зенитных ракетных комплексов
большой дальности С-200                       2           5 лет
Применение подразделений и эксплуатация
радиотехнических средств обнаружения
и целеуказания зенитных ракетных
комплексов средней дальности С-75             2           5 лет
Применение подразделений и эксплуатация
стартового и технологического оборудования
зенитных ракетных комплексов средней
дальности С-75                                2           5 лет
Применение подразделений и эксплуатация
радиотехнических средств обнаружения и
целеуказания зенитных ракетных комплексов

Кiшi қашықтықтағы С-125 зениттiк            3          5 жыл
зымыран кешенiнiң бөлiмшелерiн
қолдану және табу мен нысанды
көрсетудiң радиотехникалық
құралдарын пайдалану
Әскери әуе инженерлiк академиясы, Мәскеу қаласы
Әскери техника мен қаруды                  2          5 жыл
метрологиялық қамтамасыз ету және
метрология
Ми-8, МиГ-29, Су-24 ұшақтарды,             2          5 жыл
тiкұшақтарды және авиация қозғағыш.
тарын пайдалану
Ми-8, МиГ-29, Су-24 авиациялық             2          5 жыл
қаруларын пайдалану
Ми-8, МиГ-29, Су-24 ұшақтар мен            2          5 жыл
тiкұшақтардың авиациялық жабдықтарын
пайдалану
Су-24, МиГ-29, Ми-8 ұшақтар мен            2          5 жыл
тiкұшақтардың радиоэлекронды
жабдықтарын пайдалану
Воронеж әскери авиациялық инженерлiк институты
Тылды қамтамасыз ететiн бөлiмдерiн          5          5 жыл
қолдану және авиациялық қарумен
қамтамасыз етудi ұйымдастыру
(авиациялық бомба, ракета, оқ дәрiлер)
Тылды қамтамасыз ететiн бөлiмшелердi        3          5 жыл
қолдану және авиациялық техникалық
мүлiкпен қамтамасыз етудi
ұйымдастыру (Автотехникалық қамсыздан.
дыру құралдары (СНОП)
Әскери-инженерлiк университетiнiң филиалы,
Санкт-Петербург қаласы
Астрономогеодезия                           1          5 жыл
Аэрофотогеодезия                            1          5 жыл
Кaртoграфия                                 1          5 жыл
Рязань әуе-десанты әскери институты
Әуе-десанты әскери бөлiмiнiң соғыс және     10         5 жыл
күнделiктi қызметi
Байланыс әскери университетiнiң филиалы, Ульяновск қаласы
Бөлiмдер мен бөлiмшелерге радиобайланыс     2          5 жыл
құралдарын пайдалану
Бөлімдер мен бөлiмшелерге көпарналы,        1          5 жыл
радиорелейлi және тропосфeралық
құралдарын пайдалану
Радиобайланыс жүйесiнiң кешенiн және        1          5 жыл
құралдарын пайдалану
Көпарналы телекоммуникациялық жүйелерiн,    1          5 жыл
кешенiн жәнe құралдарын пайдалану
Әскери қаржы-экономика университетiнiң филиалы,
Ярославль қаласы
Әскерлердiң соғыс және шаруашылық қызметiн  2          5 жыл
қаржыландыру және үнемдеу
Тыл және көлiк әскери академиясының филиалы,
Ульяновск қаласы
Ракетаның жанармайын қолдану және          2          5 жыл
қамтамасыз етудi ұйымдастыру
Отын қызметiн техникалық және              1          5 жыл
құбыржелілерi мен сұйық жанармай
объектiлердiң құрылыстарын iске қосуды
қамтамасыз ету және ұйымдастыру
Тыл және көлiк әскери университетiнiң филиалы,
Вольск қаласы
Азық-түлiкпен қамтамасыз етудi              3          5 жыл
ұйымдастыру
Киiм-кешекпен қамтамасыз етудi              2          5 жыл
ұйымдастыру
Ұлы Петр әскери теңiз корпусы-Әскери-теңiз институты,
Санкт-Петербург қаласы
Гидрография (океанография) навигация        2          5 жыл
және океанография құралдары.
Мамандығы: гидрограф.
Гидрография (океанография) навигация        2          5 жыл
және океанография құралдары.
Мамандығы: гидрометеоролог.
Әскери-теңiз инженерлiк институты, Санкт-Петербург қаласы
Су бетi кемелерiнiң штурмандық қарулары     3          5 жыл
Су бетi кемелерiнiң энергетикалық           2          5 жыл
қондырғылары
Су бетi кемелерiнiң қарулары                3          5 жыл
Су бетi кемелерiнiң радиотехникалық         2          5 жыл
қарулары
Балтика Әскери-теңiз институты, Калининград қаласы
Су бетi кемелерiнiң байланысы, барлауы      2          5 жыл
Краснодар әскери авиациялық институты

малой дальности С-125                         3           5 лет
Военно-воздушная инженерная академия, г. Москва
Метрология и метрологическое обеспечение
вооружения и военной техники                  2           5 лет
Эксплуатация самолетов, вертолетов
и авиационных двигателей Су-24, МиГ-29,
Ми-8                                          2           5 лет
Эксплуатация авиационного вооружения
Су-24, МиГ-29, Ми-8                           2           5 лет
Эксплуатация авиационного оборудования
самолетов и вертолетов Су-24, МиГ-29, Ми-8    2           5 лет
Эксплуатация радиоэлектронного
оборудования самолетов и вертолетов Су-24,
МиГ-29, Ми-8                                  2           5 лет
Воронежский военный авиационный инженерный институт
Применение подразделений тылового
обеспечения и организация снабжения
авиационным вооружением (авиационные
бомбы, ракеты, боеприпасы)                    5           5 лет
Применение подразделений тылового
обеспечения и организация снабжения
авиационным техническим имуществом
(средства Автотехнического обеспечения
(СНОП))                                       3           5 лет
Филиал военно-инженерного университета,
г. Санкт-Петербург
Астрономогеодезия                             1           5 лет
Аэрофотогеодезия                              1           5 лет
Картография                                   1           5 лет
Рязанский институт воздушно-десантных войск
Боевая и повседневная деятельность
подразделений воздушно-десантных войск       10           5 лет
Филиал военного университета связи, г. Ульяновск
Применение подразделений и частей
со средствами радиосвязи                      2           5 лет
Применение подразделений и частей со
средствами многоканальной, радиорелейной
и тропосферной связи                          1           5 лет
Эксплуатация систем, средств и
комплексов радиосвязи                         1           5 лет
Эксплуатация многоканальных
телекоммуникационных систем,
средств и комплексов                          1           5 лет
Ф илиал военного финансово-экономического университета,
г. Ярославль
Финансовое обеспечение и экономика
боевой и хозяйственной деятельности войск     2           5 лет
Филиал военной академии тыла и транспорта, г. Ульяновск
Организация обеспечения и применения
ракетного топлива и горючего                  2           5 лет
Организация обеспечения жидким топливом,
эксплуатация объектов, сооружений,
трубопроводов и технических средств
службы горючего                               1           5 лет
Филиал военной академии тыла и транспорта, г.Вольск
Организация продовольственного обеспечения    3           5 лет
Организация вещевого обеспечения              2           5 лет
Морской корпус Петра Великого - Военно-морской институт,
г. Санкт-Петербург
Гидрография (океанография) средства
навигации и океанографии.
Специальность: гидрограф                      2           5 лет
Гидрография (океанография) средства
навигации и океанографии.
Специальность: гидрометеоролог                2           5 лет
Военно-морской инженерный институт, г. Санкт-Петербург
Штурманское вооружение надводных кораблей     3           5 лет
Энергетические установки надводных кораблей   2           5 лет
Вооружение надводных кораблей                 3           5 лет
Радиотехническое вооружение надводных
кораблей                                      2           5 лет
Балтийский военно-морской институт, г. Калининград
Связь, разведка надводных кораблей            2           5 лет
Краснодарский военный авиационный институт
Командная тактическая фронтовой авиации

(Cу-24, Су-27, МиГ-29, МиГ-31)              5          5 жыл
сап авиациясының командалық тактикасы
(Ан-24, Ан-26, ЯК-40, Ту-134) әскери-       5          5 жыл
көлiк авиациясының командалық тактикасы
Сызран әскери авиациялық институты
Әскери авиацияның командалық тактикасы      5          5 жыл
Тамбов әскери авиациялық инженерлiк институты
Авиацияның ұшуын қамтамасыз ететiн          3          5 жыл
радиолокациялық құралдарды пайдалану
(радиолокациялық станциясының
барлық түрі)
Әскери артиллерия университетінің филиалы, Қазан қаласы
Артиллерия бөлiмшелерiн қолдану             6          5 жыл
(мамандандыру: дүркiн ату зымыраны
жүйесiнiң артиллериялық-тактикасы)
Әскери артиллерия университеті, Санкт-Петербург қаласы
Артиллерия және ракеталық әскерлердiң       3          5 жыл
артиллериялық барлау бөлiмшелерін қолдану
Дүркiн ату реактивтi жүйесiнiң кешенiн      3          5 жыл
және тактикалық ракета, оперативтi-
тактикалық бөлiмшелердi қолдану
Пенза артиллериялық инженерлiк институты
Pакeтa-артиллерия қаруларының ұрыс қоры     2          5 жыл
Pакета-артиллерия қарулары                  2          5 жыл
Оқ дәрі және жарылыс заттары                2          5 жыл
Жақын қашықтыққа арналып атылатын           2          5 жыл
қару құралдары
Артиллерия приборлары                       2          5 жыл
Әскери-медициналық академиясы, Санкт-Петербург қаласы
Жер бетi әскерлерiндегi емдеу iсi           1          6 жыл
Авиациядағы емдеу iсi                       1          6 жыл
Кемедегi емдеу iсi                          1          6 жыл
Барлығы:                          175
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 513 қаулысымен
бекiтілген
Жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. Тапсырысқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.09.27. N  958  қаулыларымен.
Докторантураға қабылдау
____________________________________________________________________
Шифры   | Ғылым салаларының  |Мемлекеттiк |Оқу жылы iшiнде 1 білім
|       атауы        |  тапсырыс  |   алушыға жұмсалатын
|                    |            |  шығыстар (мың теңге)
____________________________________________________________________
1     |         2          |     3      |           4
____________________________________________________________________

(Су-24, Су-27, МиГ-29, МиГ-31)                5           5 лет
Командная тактическая военно-транспортной
авиации (Ан-24, Ан-26, Як-40,Ту-134)          5           5 лет
Сызранский военный авиационный институт
Командная тактическая армейской авиации       5           5 лет
Тамбовский военный авиационный инженерный институт
Эксплуатация радиолокационных средств
обеспечения полетов авиации                   3           5 лет
(Радиолокационных станции всех типов)
Филиал военного артиллерийского университета, г. Казань
Применение подразделений артиллерии
(специализация: тактическая артиллерия
ракетной системы залпового огня)              6           5 лет
Военный артиллерийский университет, г. Санкт-Петербург
Применение подразделений артиллерийской
разведки ракетных войск и артиллерии          3           5 лет
Применение подразделений оперативно-
тактических, тактических ракет и
комплексов реактивных систем залпового огня   3           5 лет
Пензенский артиллерийский инженерный институт
Боезапасы ракетно-артиллерийского вооружения  2           5 лет
Ракетно-артиллерийское вооружение             2           5 лет
Порох и взрывчатые вещества                   2           5 лет
Стрелковое оружие и средства ближнего боя     2           5 лет
Артиллерийские приборы                        2           5 лет
Военно-медицинская академия, г. Санк-Петербург
Лечебное дело в наземных войсках              1           6 лет
Лечебное дело в авиации                       1           6 лет
Лечебное дело на кораблях                     1           6 лет
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                      175
--------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 513
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с послевузовским
профессиональным образованием в высших учебных
заведениях и научных организациях
на 2004/2005 учебный год <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 сентября 2005 г. N 958  .
Прием в докторантуру
___________________________________________________________________
Шифр   !   Наименование       ! Государственный ! Расходы на 1
!   отраслей наук      ! заказ           ! обучающегося за
!                      !                 ! учебный год
!                      !                 ! (в тыс.тенге)
-------------------------------------------------------------------
1     !          2           !        3        !       4
-------------------------------------------------------------------

01.00.00     Физика-математика       8                  х
02.00.00     Химия                   6                  х
03.00.00     Биология                6                  х
05.00.00     Техника                 19                 х
06.00.00     Ауыл шаруашылығы        5                  х
07.00.00     Тарих                   7                  х
08.00.00     Экономика               6                  х
09.00.00     Философия               3                  х
10.00.00     Филология               5                  х
12.00.00     Заң                     3                  х
13.00.00     Педагогика              10                 х
14.00.00     Медицина                30                 х
16.00.00     Ветеринария             3                  х
19.00.00     Психология              5                  х
22.00.00     Әлеуметтану             3                  х
23.00.00     Саяси                   3                  х
24.00.00     Мәдениеттану            2                  х
25.00.00     Жер туралы              9                  х
ғылымдар
Барлығы          133
Ғылым канди.
даттарын
докторлық
диссертация.
ларын
дайындау
үшiн аға
ғылыми
қызметкерлер
лауазымына
ауыстыру                            277                  243,4
Жиыны            410
____________________________________________________________________
Аспирантураға қабылдау
____________________________________________________________________
Шифры |  Ғылым     | Өндiрiстен   |  Өндiрiстен   |Оқу жылы ішінде
|салаларының |қол үзіп оқуға|қол үзбей оқуға| 1 аспирантты
|   атауы    | мемлекеттік  |  мемлекеттік  |оқытуға жұмсала.
|            |  тапсырыс    |   тапсырыс    |  тын орташа
|            |              |               |   шығыстар
|            |              |               |   (мың теңге)
____________________________________________________________________
1   |      2     |      3       |       4       |       5
____________________________________________________________________
01.00.00  Физика-         76              20              79,1
математика
02.00.00  Химия           77               7              79,1

01.00.00  Физико-математические          8                х
02.00.00  Химические                     6                х
03.00.00  Биологические                  6                х
05.00.00  Технические                   19                х
06.00.00  Сельскохозяйственные           5                х
07.00.00  Исторические                   7                х
08.00.00  Экономические                  6                х
09.00.00  Философские                    3                х
10.00.00  Филологические                 5                х
12.00.00  Юридические                    3                х
13.00.00  Педагогические                10                х
14.00.00  Медицинские                   30                х
16.00.00  Ветеринарные                   3                х
19.00.00  Психологические                5                х
22.00.00  Социологическое                3                х
23.00.00  Политические                   3                х
24.00.00  Культурология                  2                х
25.00.00  Науки о Земле                  9                х
--------------------------------------------------------------------
Всего                                  133
--------------------------------------------------------------------
Перевод кандидатов наук на должности
старших научных сотрудников для
подготовки ими докторских диссертаций  277              243,4
--------------------------------------------------------------------
Всего                                  410
--------------------------------------------------------------------
Прием в аспирантуру  ____________________________________________________________________
Шифр   ! Наименование   !Государственный!Государственный !Расходы
! отраслей наук  !заказ с отрывом!заказ без отрыва!на обу-
!                !от производства!от производства !чение 1
!                !               !                !аспиран-
!                !               !                !та за
!                !               !                !учебный
!                !               !                !год
!                !               !                !(тыс.
!                !               !                !тенге)
--------------------------------------------------------------------
1    !       2        !       3       !       4        !    5
--------------------------------------------------------------------
Всего                 1056             411
01.00.00 Физико-
математические           76              20          79,1
02.00.00 Химические              77               7          79,1

03.00.00  Биология        87               6              79,1
05.00.00  Техника        233              74              82,8
06.00.00  Ауыл            56              15              83,1
шаруашылығы
07.00.00  Тарих           41              24              83,1
08.00.00  Экономика       70             105              85,6
09.00.00  Философия       20              10              83,1
10.00.00  Филология       85              37              83,1
12.00.00  Заң             47              30              83,1
13.00.00  Педагогика      88              48              84,1
14.00.00  Медицина        60                              82,6
15.00.00  Фармацевтика     3                              82,6
16.00.00  Beтeринария     17               2              83,1
17.00.00  Өнертану         7               2                96
18.00.00  Cәулет          12                                96
19.00.00  Психология      15               4              83,1
22.00.00  Әлеуметтану      7                              83,1
23.00.00  Саяси            6               7              83,1
24.00.00  Мәдениеттану     5                              83,1
25.00 00  Жер ғылымдары   44              20              82,8
туралы
Барлығы         1056            411
___________________________________________________________________
Клиникалық ординатураға қабылдау
__________________________________________________________________
Мемлекеттiк тапсырыс  | Оқу жылы iшiнде 1 клиникалық ординаторды
| оқытуға жұмсалатын шығыстар (мың теңге)
__________________________________________________________________
90                              83
__________________________________________________________________
Адъюнктураға қабылдау
___________________________________________________________________
Оқу орындарының |  Өндiрiстен  |   Өндiрiстен   | Оқу жылы ішінде
атауы      |қол үзiп оқуға| қол үзбей оқуға|  1 аспирантты
| мемлекеттiк  |   мемлекеттік  |оқытуға жұмсалатын
|   тапсырыс   |    тапсырыс    | орташа шығыстар
|              |                |   (мың теңге)
___________________________________________________________________
ҚР Ұлттық қорғаныс      3                9              1609,3
университетi
РФ Әскери байланыс                       1                Х
университеті,
Санкт-Петербург
қаласы
Әскери университеті,                     1                Х
Мәскеу қаласы
Әскери-әуе инженер.     1                                 Х
лік-академиясы,
Мәскеу қаласы
___________________________________________________________________

03.00.00 Биологические           87               6          79,1
05.00.00 Технические            233              74          82,8
06.00.00 Сельско-
хозяйственные            56              15          83,1
07.00.00 Исторические            41              24          83,1
08.00.00 Экономические           70             105          85,6
09.00.00 Философские             20              10          83,1
10.00.00 Филологические          85              37          83,1
12.00.00 Юридические             47              30          83,1
13.00.00 Педагогические          88              48          84,1
14.00.00 Медицинские             60                          82,6
15.00.00 Фармацевтические         3                          82,6
16.00.00 Ветеринарные            17               2          83,1
17.00.00 Искусствоведение         7               2            96
18.00.00 Архитектура             12                            96
19.00.00 Психологические         15               4          83,1
22.00.00 Социологические          7                          83,1
23.00.00 Политические             6               7          83,1
24.00.00 Культурология            5                          83,1
25.00.00 Науки о Земле           44              20          82,8
--------------------------------------------------------------------
Прием в клиническую ординатуру
____________________________________________________________________
Государственный заказ  !  Расходы на обучение 1 клинического
!  ординатора за учебный год (тыс. тенге)
--------------------------------------------------------------------
90                                    83
--------------------------------------------------------------------
Прием в адъюнктуру
____________________________________________________________________
Наименование     !Государственный!Государственный !Расходы
учебного         !заказ с отрывом!заказ без отрыва!на обучение
заведения        !от производства!от производства !1 аспиранта
!               !                !за учебный
!               !                !год (тыс.
!               !                !тенге)
--------------------------------------------------------------------
Национальный
университет обороны РК       3                 9          1609,3
Военный университет
связи,
г.Санкт-Петербург РФ                           1            Х
Военный университет
г. Москва                                      1            Х
Военно-воздушная
инженерная академия,
г. Москва                    1                              Х
____________________________________________________________________