Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 шілдедегі N 974 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 мамырдағы N 530 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Келісім-шарт бойынша әскери қызмет мәселелері жөніндегі мемлекеттік ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 шілдедегі N 974 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 974
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2004 года N 530
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 974 "Об образовании Государственной межведомственной комиссии по вопросам военной службы по контракту".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан