Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 тамыздағы N 1127 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 мамырдағы N 532 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бюджеттiк бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) қаржыландыру жоспары бойынша тиiстi органды ұстауға арналған қаражат есебiнен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгiлеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 29 тамыздағы N 1127  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) тақырыбындағы "қаражат" деген сөз "мемлекеттiк бюджет қаражаты" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) кiрiспедегі "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575  Жарлығының " деген сөздер "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджеті және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығының " деген сөздермен ауыстырылсын, "және 4-1-тармағына" деген сөздер алынып тасталсын;
3) 1-тармақтағы "қаражат" деген сөз "мемлекеттік бюджет қаражаты" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Бюджеттiк бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) қаржыландыру жоспары бойынша тиiсті органды ұстауға арналған қаражат есебiнен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу ережесiнде:
тақырыбындағы "қаражат" деген сөз "мемлекеттік бюджет қаражаты" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Ереже Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығына  сәйкес лауазымдық (қызметтік) мiндеттерiн тиiсiнше орындағаны үшiн қызметкерлердi көтермелеу жүйесiн реттеу, сондай-ақ функциялары мен міндеттерін уақтылы әрі сапалы орындауда Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерінің материалдық мүдделілiгiн арттыру мақсатында әзiрлендi және олардың еңбегiне ақы төлеу Жарлықтың негiзiнде жүргiзiлетiн, мемлекеттік бюджеттің есебiнен қамтылатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне қолданылады.";

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года N 1127
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2004 года N 532
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года N 1127 "Об утверждении Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных на содержание соответствующего органа по плану финансирования бюджетной программы (подпрограммы)" следующие изменения:
1) в заголовке после слова "средств" дополнить словами "государственного бюджета";
2) в преамбуле слова "и пунктом 4-1 Указа  Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" заменить словами " Указа  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан";
3) в пункте 1 после слова "средств" дополнить словами "государственного бюджета";
4) в Правилах премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных на содержание соответствующего органа по плану финансирования бюджетной программы (подпрограммы), утвержденных указанным постановлением:
в заголовке после слова "средств" дополнить словами "государственного бюджета";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" в целях упорядочения системы поощрения работников за надлежащее выполнение должностных (служебных) обязанностей, а также повышения материальной заинтересованности работников органов Республики Казахстан в своевременном и качественном выполнении функций и задач и распространяются на работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета, оплата труда которых производится на основании Указа.";

1-1, 14-тармақтарда, 13-тармақтың 1), 2) тармақшаларында "қаражат", "қаржы", "қаражаттың" деген сөздер тиiсiнше "мемлекеттiк бюджет қаражаты", "мемлекеттік бюджет қаражатын", "мемлекеттік бюджет қаражатының" деген сөздермен ауыстырылсын, 12-тармақта "үстемақылар белгiлеуге" деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк бюджет қаражатын бөлу" деген сөздермен толықтырылсын;
5) Мемлекеттiк органдар орталық аппараттарының мемлекеттiк әкiмшілік қызметшiлерiне бюджеттік бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) қаржыландыру жоспары бойынша тиiстi органды ұстауға көзделген қаражат есебiнен сыйлықақы төлеу тәртiбiнде:
тақырыбындағы "қаражат" деген сөз "мемлекеттiк бюджет қаражаты" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

в пунктах 1-1, 12, 14, подпунктах 1), 2) пункта 13 после слова "средств" дополнить словами "государственного бюджета";
5) в Порядке выплаты премий административным государственным служащим центральных аппаратов государственных органов за счет средств, предусмотренных на содержание соответствующего органа по плану финансирования бюджетной программы (подпрограммы):
в заголовке после слова "средств" дополнить словами "государственного бюджета".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан