Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 6 тамыздағы N 790 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 мамырдағы N 598 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 6 тамыздағы N 790  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтағы:
"заңды тұлғалар" деген сөздерден кейiн "және олардың филиалдары мен өкiлдiктерi" деген сөздермен толықтырылсын;
бұдан әрi мәтiн бойынша "мемлекеттiк" деген сөзден кейiн "(есептiк)" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2004 года N 598
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 790 "Отдельные вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах" следующие дополнения:
в пункте 1:
после слов "для юридических лиц" дополнить словами "и их филиалов и представительств";
далее по тексту после слова "государственной" дополнить словом "(учетной)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан