Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 маусымдағы N 625 қаулысы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 30 қыркүйектегi N 1006  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының қару-жарағын, әскери техникасын, қорғаныс объектiлерi мен басқа да әскери мүлкiн бepу, мүліктік жалдауға беру (жалға бepу), сату және пайдаға асыру ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiне қосымшаға сәйкес атыс қаруын берсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 5 маусымдағы
N 625 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне беретiн атыс қаруы
____________________________________________________________________
P/с|        Атауы         |Санаты | Саны |Орналасқан орны | Ескерту
N |                      |       |      |                |
____________________________________________________________________
1.  5,45 мм АКС-74У           2      465   Алматы қаласы
салынатын қысқартылған
дүмбiсiмен Калашников
автоматы
2.  5,45 мм РПК 74
Калашников қол пулеметi   2       8    Алматы қаласы
____________________________________________________________________

Отдельные вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2004 года N 625
В соответствии с Правилами передачи, предоставления в имущественный наем (аренду), реализации и утилизации оружия, военной техники, оборонных объектов и другого военного имущества Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1006, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке передать Министерству обороны Республики Казахстан стрелковое оружие согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2004 года N 625
Передаваемое стрелковое оружие
Республиканской гвардией Республики Казахстан
Министерству обороны Республики Казахстан
__________________________________________________________________________
N !    Наименование     !Категория!Количество!Местонахождение!Примечание!
п/п!                     !         !          !               !          !
-------------------------------------------------------------------------!
1. 5,45 мм АКС-74У           2        465       г. Алматы
автомат Калашникова
со складывающимся
прикладом -
укороченный
-------------------------------------------------------------------------
2. 5,45 мм РПК 74            2         8        г. Алматы
ручной пулемет
Калашникова
_________________________________________________________________________