Маңызды стратегиялық мәні бар қызметттер көрсетуді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 маусымдағы N 636 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны 2004-2005 жылдарға арналған ішкі саясат саласындағы процестерге іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргізу үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар қызметтер көрсетуді беруші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жасалуын;
қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алу үшін осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаның оңтайлы және тиімді жұмсалуы қағидатының сақталуын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2004 года N 636
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии и политологии" Министерства образования и науки Республики Казахстан поставщиком услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для проведения фундаментальных и прикладных научных исследований процессов в сфере внутренней политики на 2004-2005 годы.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан