Кейбiр өңiрлiк электр желiлерi компаниялары акцияларының мемлекеттiк пакетiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 маусымдағы N 640 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) жарғылық капиталдың 100 (жүз) пайызы мөлшерiнде "Талдықорған акционерлiк көлiк-электр желiсi компаниясы", жарғылық капиталдың 100 (жүз) пайызы мөлшерiнде "Оралэнерго" Батыс Қазақстан электр тарату желiсi компаниясы", жарғылық капиталдың 100 (жүз) пайызы мөлшерiнде "Қызылорда электр тарату желiсi компаниясы", жарғылық капиталдың 90 (тоқсан) пайызы мөлшерiнде "Жезқазған электр тарату желiсi компаниясы" акционерлiк қоғамдары акцияларының мемлекеттiк пакетiн акционерлiк қоғамдардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету және оларға электрмен жабдықтау жөнiндегi функцияларды бере отырып, осы функцияларды бiртiндеп бәсекелес ортаға беру шартымен дербес заңды еншiлес кәсiпорындар құқығында энергиямен жабдықтау ұйымдарын құру шартымен коммерциялық тендерде сатуды жүзеге асырсын;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
Ескерту. 1) тармақшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.09.21. N 822 Қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О приватизации государственных пакетов акций некоторых региональных электросетевых компаний
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2004 года N 640
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществить продажу государственных пакетов акций акционерных обществ "Талдыкорганская акционерная транспортно-электросетевая компания" в размере 100 (сто) процентов от уставного капитала, "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания "Уральскэнерго" в размере 100 (сто) процентов от уставного капитала, "Кызылординская распределительная электросетевая компания" в размере 100 (сто) процентов от уставного капитала, "Жезказганская распределительная электросетевая компания" в размере 90 (девяносто) процентов от уставного капитала на коммерческом тендере с условиями обеспечения стабильной работы акционерных обществ и создания энергоснабжающих организаций на правах дочерних юридически самостоятельных предприятий с передачей им функций по электроснабжению в условиях постепенной передачи этих функций в конкурентную среду;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21 сентября 2007 г. N  822 .
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан