Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 653 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi:
1) 2004 жылғы 15 қаңтарға дейiнгi мерзiмде "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының теңгерiмiнен берiлген жалпы білiм беру оқу орындарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне қаражат бөлу туралы шешiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
2) заңнамада белгiленген тәртiппен 2004 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамы бекiткен нысан бойынша жасалған әскери тасымалдар жөнiндегi оның шығындарын өтеу жөнiндегi кредиторлық берешек тiзiлiмiнiң негiзiнде 024 "Мемлекетаралық әскери тасымалдар жөнiндегi өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңда көзделген қаражат шегiнде "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының алдындағы кредиторлық берешектi өтесiн. "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының есеп шотына қаражат аудару үшiн "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамына мемлекеттiк қайта тiркеу туралы куәлiктердің, дебиторлық берешектi толығымен жазып есептi қаржы жылының бухгалтерлiк теңгерiмi мен айналым теңгерiмiнiң, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны көрсеткен мемлекетаралық әскери тасымалдар жөнiндегi қызметтер көрсетуiнiң құнын тексеру актiлерiнiң және Қазақстан Республикасының аумағы бойынша мемлекетаралық әскери тасымалдарды жүзеге асыруды растайтын "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны мен Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi арасындағы салыстыру актiлерiнiң көшiрмелерiн қоса бере отырып, "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының әскери тасымалдар шығындарын өтеу жөнiндегi кредиторлық берешектiң тiзiлiмiн жасасын.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 653
В целях реализации Закона  Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год" следующее изменение:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
1) в срок до 15 января 2004 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений о распределении средств областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год на обеспечение функционирования общеобразовательных учебных заведений, переданных с баланса закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казахстан темiр жолы";
2) в установленном законодательством порядке в срок до 1 июля 2004 года на основании реестра кредиторской задолженности по возмещению затрат акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" по воинским перевозкам, составленного по форме, утвержденной им, погасить кредиторскую задолженность перед акционерным обществом "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" в пределах средств, предусмотренных в Законе  "О республиканском бюджете на 2004 год" по республиканской бюджетной программе 024 "Выполнение обязательств прошлых лет по межгосударственным воинским перевозкам". Для перечисления средств на расчетный счет акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" составить реестр кредиторской задолженности по возмещению затрат акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" по воинским перевозкам с приложением копий свидетельств о государственной перерегистрации Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" в акционерное общество "Национальная компания "Казакстан темiр жолы", бухгалтерского баланса и оборотного баланса за отчетный финансовый год с расшифровкой дебиторской задолженности, акта проверки Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан стоимости оказанных Республиканскому государственному предприятию "Казакстан темiр жолы" услуг по межгосударственным воинским перевозкам и актов сверок между Республиканским государственным предприятием "Казакстан темiр жолы" и Министерством внутренних дел Республики Казахстан, подтверждающих осуществление межгосударственных воинских перевозок по территории Республики Казахстан".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан