Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Көктал жүгерiнiң аталық нысандары тұқымдарын қайта өндеу және сақтау жөнiндегi зауыты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 маусымдағы N 672 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Көктал жүгерiнiң аталық нысандары тұқымдарын қайта өңдеу және сақтау жөнiндегi зауыты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын мүлiктiк кешен ретiнде жекешелендiру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi қызметiнiң бейiнi сақталуын негiзгi шарты етiп белгiлеп, "Көктал жүгерiнiң аталық нысандары тұқымдарын қайта өңдеу және сақтау жөнiндегi зауыты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының мүліктік кешенiн тендер арқылы сатуды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приватизации республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский завод по переработке и хранению семян родительских форм кукурузы" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2004 года N 672
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о приватизации республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский завод по переработке и хранению семян родительских форм кукурузы" как имущественный комплекс.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить продажу имущественного комплекса республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский завод по переработке и хранению семян родительских форм кукурузы" на тендере, определив основным условием сохранение профиля деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан