Тез бүлiнетiн тамақ өнiмдерiн халықаралық тасымалдау туралы және осы тасымалдарға арналған арнайы көлiк құралдары туралы келiсiмдi (СПС) қолдану жөнiндегi құзыреттi органдарды тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 шілдедегі N 724 қаулысы
1970 жылғы 1 қыркүйектегі тез бүлiнетiн тамақ өнiмдерiн халықаралық тасымалдау туралы және осы тасымалдарға арналған арнайы көлiк құралдары туралы келiсiмге (СПС) (бұдан әрi - Келiсiм) қатысушы мемлекеттердiң құзыреттi органдарымен практикалық өзара iс-қимылды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасында оның талаптарын қолдануды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Келiсiмнiң 4-бабының 2-тармағын қоспағанда Келiсiмдi қолдану әрi орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) тез бүлiнетiн тамақ өнiмдерiн халықаралық тасымалдауды ұйымдастыру мәселелерi жөнiндегі iс-қимылын үйлестiру үшiн жауапты Қазақстан Республикасының құзыреттi органы болып Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі тағайындалсын.
2. Келiсiмнiң 4-бабының 2-тармағын қолдану үшiн жауапты Қазақстан Республикасының құзыреттi органы болып Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бас хатшысын қабылданған шешiм туралы хабардар етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О назначении компетентных органов по применению Соглашения о международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о специальных транспортных средствах, предназначенных для этих перевозок (СПС)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 724
В целях обеспечения практического взаимодействия с компетентными органами государств-участников Соглашения о международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о специальных транспортных средствах, предназначенных для этих перевозок, (СПС) от 1 сентября 1970 года (далее - Соглашение) и организации применения в Республике Казахстан его требований Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить компетентным органом Республики Казахстан, ответственным за применение Соглашения, за исключением пункта 2 статьи 4 Соглашения, и координацию действий центральных исполнительных и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам организации международных перевозок скоропортящихся пищевых продуктов, Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Назначить компетентным органом Республики Казахстан, ответственным за применение пункта 2 статьи 4 Соглашения, Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Генерального секретаря Организации Объединенных Наций о принятом решении.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С. М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан