"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне Ұлы Отан соғысына қатысушыларды, мүгедектердi және асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша жәрдемақы алушыларды әлеуметтiк қамсыздандыру мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Респуюликасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 шілдедегі N 737 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне Ұлы Отан соғысына қатысушыларды, мүгедектердi және асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша жәрдемақы алушыларды әлеуметтік қамсыздандыру мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісiнiң қарауына енгiзілсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының кейбір заң актiлерiне
Ұлы Отан соғысына қатысушыларды, мүгедектердi және
асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша жәрдемақы
алушыларды әлеуметтiк қамсыздандыру мәселелерi
бойынша өзгерiстер енгiзу туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының мынадай заң актілеріне өзгерістер енгізiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасында мүгедектiгi бойынша асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 маусымдағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 11, 154-құжат; 1999 ж., N 8, 239-құжат; N 23, 925-құжат; 2002 ж., N 6, 71-құжат; 2003 ж., N 1-2, 13-құжат):
1) 12-бапта:
1-тармақта:
екiншi абзацтағы "7" деген сан "10" деген сандармен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "5" деген сан "7,5" деген сандармен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "3" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
бесiншi абзацтағы "4" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "7" деген сан "10" деген сандармен ауыстырылсын;
жетіншi абзацтағы "5,5" деген сандар "8" деген санмен ауыстырылсын;
сегiзiншi абзацтағы "4" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
2-тармақта:
екiншi абзацтағы "9" деген сан "12" дегeн сандармен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "7" деген сан "9,5" деген сандармен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "5" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
2) 16-бапта:
1-тармақтағы "10" деген сандар "12" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы "3,5" деген сандар "4,3" деген сандармен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "3" деген сан "3,5" деген сандармен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "2,5" деген сандар "2,8" деген сандармен ауыстырылсын;

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения участников Великой Отечественной войны, инвалидов и получателей пособий по случаю потери кормильца"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2004 года N 737
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения участников Великой Отечественной войны, инвалидов и получателей пособий по случаю потери кормильца".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении изменений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения участников Великой Отечественной войны, инвалидов и получателей пособий по случаю потери кормильца
Статья 1. Внести изменения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В  Закон Республики Казахстан от 16 июня 1997 г. "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 11, ст. 154; 1999 г., N 8, ст. 239; N 23, ст. 925; 2002 г., N 6, ст. 71; 2003 г., N 1-2, ст. 13):
1) в статье 12:
в пункте 1:
в абзаце втором цифру "7" заменить цифрами "10";
в абзаце третьем цифру "5" заменить цифрами "7,5";
в абзаце четвертом цифру "3" заменить цифрой "5";
в абзаце пятом цифру "4" заменить цифрой "7";
в абзаце шестом цифру "7" заменить цифрами "10";
в абзаце седьмом цифры "5,5" заменить цифрой "8";
в абзаце восьмом цифру "4" заменить цифрой "6";
в пункте 2:
в абзаце втором цифру "9" заменить цифрами "12";
в абзаце третьем цифру "7" заменить цифрами "9,5";
в абзаце четвертом цифру "5" заменить цифрой "7".
2) в статье 16:
в пункте 1 цифры "10" заменить цифрами "12";
в пункте 2:
в абзаце первом цифру "4" заменить цифрой "5";
в абзаце втором цифры "3,5" заменить цифрами "4,3";
в абзаце третьем цифру "3" заменить цифрами "3,5";
в абзаце четвертом цифры "2,5" заменить цифрами "2,8";

бесiншi абзацтағы "2" деген сан "2,3" деген сандармен ауыстырылсын;
екiншi бөлiгiндегi "он еселенген" деген сөздер "он екi еселенген" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуiрдегi  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 8, 238-құжат; N 23, 925-құжат; 2000 ж., N 23, 411-құжат; 2001 ж., N 2, 14-құжат; 2002 ж., N 6, 71-құжат):
7-баптың үшiншi бөлiгінiң 1), 2) тармақшасындағы "5,8", "7,1" деген сандар "15" деген сандармен ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

в абзаце пятом цифру "2" заменить цифрами "2,3";
в части второй слова "от десятикратного" заменить словами "от двенадцатикратного".
2. В  Закон Республики Казахстан от 5 апреля 1999 г. "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 238; N 23, ст. 925; 2000 г., N 23, ст. 411; 2001 г., N 2, ст. 14; 2002 г., N 6, ст. 71):
в подпунктах 1), 2) части третьей статьи 7 цифры "5,8", "7,1" заменить цифрами "15".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан