Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 сәуiрдегi N 477 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 шілдедегі N 738 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметiнің арасындағы құпия ақпаратты өзара қорғау туралы келiсiм жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 сәуiрдегi N 477  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
екiншi тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң төрағасы Нартай Нұртайұлы Дүтбаевқа қағидаттық сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтырулар енгiзуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметінiң арасындағы құпия ақпаратты өзара қорғау туралы келiсiмдi жасасуға өкiлеттiк берiлсiн.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2004 года N 738
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 477 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о взаимной защите секретной информации" следующее изменение:
пункт второй изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан Дутбаева Нартая Нуртаевича заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о взаимной защите секретной информации, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан