Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 тамыздағы N 776 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 шілдедегі N 772 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы N 987 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы  N 987 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2003 жылғы 1 тамыздағы N 776  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 31, 313-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құрамындағы:
мына:
"Есiмов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы             Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрi, төраға"
деген жолдағы "- Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi" деген сөздер алынып тасталсын;
мыналар енгiзiлсiн:
Байсеркин                    - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Сәтжанұлы             Денсаулық сақтау министрлiгi
Мемлекеттiк санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінiң төрағасы;
Оглов Вадим Валерьевич       - Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттігi төрағасының орынбасары;
мыналар:
Меркер Виктор Александрович, Ким Афанасий Григорьевич
шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2004 года N 772. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 987
Сноска. Постановление Правительства РК от 20 июля 2004 г. N 772 утратило силу постановлением Правительства РК от 23 октября 2007 г. N  987 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 776 "Об образовании Межведомственной комиссии по вопросам стабилизации качества окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 31, ст. 313) следующие изменения:
в составе Межведомственной комиссии по вопросам стабилизации качества окружающей среды, утвержденным указанным постановлением:
в строке:
Есимов                     - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председатель;
слова "- Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" исключить;
ввести:
Байсеркина                 - председателя Комитета государственного
Бауыржана Сатжановича        санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан;
Оглова                     - заместителя председателя Агентства
Вадима Валерьевича           Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям;
вывести: Меркера Виктора Александровича, Кима Афанасия Григорьевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан