Аяқталмаған мектеп құрылысы объектiсiн республикалық меншiктен Ақтөбе облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 790 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Ақтөбе ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының теңгерiмiндегi Ақтөбе облысы, Қызылжар кентi мекен-жайы бойынша орналасқан аяқталмаған мектеп құрылысы объектiсi республикалық меншiктен Ақтөбе облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Ақтөбе облысының әкiмдiгiмен бiрлесiп заңнамада белгiленген тәртiппен көрсетiлген объектiнi қабылдау-тапсыру жөнiндегi қажетті ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче объекта незавершенного строительства школы из республиканской собственности в коммунальную собственность Актюбинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 790
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность Актюбинской области объект незавершенного строительства школы, расположенный по адресу: Актюбинская область, поселок Кызыл-Жар, находящийся на балансе Республиканского государственного казенного предприятия "Актюбинская сельскохозяйственная опытная станция" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Актюбинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче указанного объекта.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан