2004 жылға арналған республикалық бюджетте 012 "Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу жөнiндегі кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингiне кредит бepу" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген кредиттердi алуға қарыз алушы банктердi анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 859 Қаулысы
"Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргізу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу жөнiндегі кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингiне кредит беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 ақпандағы N 236 қаулысына сәйкес 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 012 "Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу жөнiндегі кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингiне кредит бepу" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен кредиттер алуға қарыз алушы банктер болып мынадай ұйымдар белгіленсiн:
1) "Ет қайта өңдеу" iшкi саласы (лот) бойынша - "Валют-Транзит Банк" ашық акционерлiк қоғамы:
кредит сомасы - 114020000 (бiр жүз он төрт миллион жиырма мың) теңге;
кредит мерзiмi - 7 (жетi) жыл;
сыйақы ставкасы - жылдық 0,5%;
2) "Tepi шикiзатын және жүндi қайта өңдеу" iшкi саласы (лот) бойынша - "Қазкоммерцбанк" акционерлiк қоғамы:
кредит сомасы - 135000000 (бip жүз отыз бес миллион) теңге;
кредит мерзiмi - 7 (жетi) жыл;
сыйақы ставкасы - жылдық 0,5%;
3) "Майлы дақылдарды қайта өңдеу" iшкi саласы (лот) бойынша - "Валют-Транзит Банк" ашық акционерлiк қоғамы:
кредит сомасы - 135000000 (бiр жүз отыз бес миллион) теңге;
кредит мерзiмi - 7 (жетi) жыл;
сыйақы ставкасы - жылдық 0,5%.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, "Валют-Транзит Банк" ашық акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша), "Қазкоммерцбанк" акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша) осы қаулыны iске асыру үшiн қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Об определении банков-заемщиков на получение кредитов по бюджетной программе 012 "Кредитование лизинга оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции", предусмотренной в республиканском бюджете на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 859
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить банками-заемщиками на получение кредитов за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по бюджетной программе 012 "Кредитование лизинга оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции", выделяемых в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 236 "Об утверждении Правил кредитования лизинга оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции", следующие организации:
1) по подотрасли (лоту) "Переработка мяса" - открытое акционерное общество "Валют-Транзит Банк":
сумма кредита - 114020000 (сто четырнадцать миллионов двадцать тысяч) тенге;
срок кредита - 7 (семь) лет;
ставка вознаграждения - 0,5 % годовых;
2) по подотрасли (лоту) "Переработка кожсырья и шерсти" - акционерное общество "Казкоммерцбанк":
сумма кредита - 135000000 (сто тридцать пять миллионов) тенге;
срок кредита - 7 (семь) лет;
ставка вознаграждения - 0,5 % годовых;
3) по подотрасли (лоту) "Переработка масличных культур" - открытое акционерное общество "Валют-Транзит Банк":
сумма кредита - 135000000 (сто тридцать пять миллионов) тенге;
срок кредита - 7 (семь) лет;
ставка вознаграждения - 0,5 % годовых.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Министерству финансов Республики Казахстан, открытому акционерному обществу "Валют-Транзит Банк" (по согласованию), акционерному обществу "Казкоммерцбанк" (по согласованию) принять необходимые меры для реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан