Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 тамыздағы N 867 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы  N 1400  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 14-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақ "негiзiнде" деген сөздің алдынан ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ресей федерациясындағы Сауда өкiлдiгі қызметкерлерiнiң шетел валютасындағы лауазымдық жалақыларының схемалары";
2) 2-тармақ "бекiтiлсiн" деген сөздiң алдынан ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ресей федерациясындағы Сауда өкiлдiгi қызметкерлерiне еңбекақы төлеу шарттары 23-қосымшаға сәйкес";
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерi және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерi лауазымдарының санаттар бойынша тiзiлімiнде:
G санаты тобында:
"G-1" санаты ", сауда өкiлi" деген сөздермен толықтырылсын;
"G-2" санаты ", сауда өкiлiнiң орынбасары" деген сөздермен толықтырылсын;
4) осы қаулының қосымшасына сәйкес 23-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2004 жылғы 19 тамыздағы
N 867 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 41 қаулысына
23-қосымша
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Сауда өкілдігінің қызметкерлері лауазымдық жалақыларының
Схемасы
___________________________________________________________________
Лауазымы                    |   Лауазымдық жалақы
|    АҚШ долларымен
_______________________________________|___________________________
Сауда өкілі                                    2700
Сауда өкілінің орынбасары                      2500
Кеңесші                                        2250
Жоғарғы санат біліктілігінің жоғарғы
деңгейлі бухгалтері                            1500
Бірінші санат біліктілігінің жоғарғы
деңгейлі маманы                                1500
___________________________________________________________________

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 867. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года N 1400.
Сноска. Постановление Правительства РК от 19 августа 2004 года N 867 утратило силу   постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года  N 1400  (вводится в действие с 1 января 2008 года).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст. 14) следующие дополнения:
1) пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"схем должностных окладов в иностранной валюте работников Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации.";
2) пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"условия оплаты труда работников Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации согласно приложению 23.";
3) в Реестре должностей работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий по категориям, утвержденном указанным постановлением:
в группе категории G:
категорию "G-1" дополнить словами ", торговый представитель";
категорию "G-2" дополнить словами ", заместитель торгового представителя";
4) дополнить приложением 23 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 2004 года N 867
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 41
Схема
должностных окладов работников Торгового представительства
Республики Казахстан в Российской Федерации
____________________________________________________________________
Должность                    Должностной оклад
в долларах США
____________________________________________________________________
Торговый представитель                           2700
Заместитель торгового представителя              2500
Советник                                         2250
Бухгалтер высшего уровня
квалификации высшей категории                    1500
Специалист высшего уровня
квалификации первой категории                    1500
____________________________________________________________________