Қалпына келтiрiлетiн қағаздың, картонның, макулатураның және қалдықтардың әкетiлуiне тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 908 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 769 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.12.2016 № 769 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң  8-бабына  сәйкес, сондай-ақ отандық тауар өндiрушiлердi қолдау, бәсекеге қабiлеттi өнiмдi шығару және дайын өнiм экспортын ынталандыру есебiнен iшкi өндiрiс көлемiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қалпына келтiрiлетiн қағаздың, картонның, макулатураның және қалдықтардың (ЕурАзЭҚ-тың СЭҚ ТН коды 4707) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетiлуiне тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы  N 38 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi екi апта мерзiмде Еуразиялық экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық комитетiнiң Хатшылығына Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы хабарласын.
4. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап отыз күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О введении запрета на вывоз регенерируемой бумаги, картона, макулатуры и отходов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 908. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 769
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.12.2016 № 769 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 8  Таможенного кодекса Республики Казахстан, а также в целях поддержки отечественных товаропроизводителей, увеличения объемов внутреннего производства за счет выпуска конкурентоспособной продукции и стимулирования экспорта готовой продукции Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить вывоз с территории Республики Казахстан регенерируемой бумаги, картона, макулатуры и отходов (код ТН ВЭД ЕврАзЭС 4707).
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 января 2006 года N 38 .
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
4. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан