Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1126 және 2004 жылғы 1 наурыздағы N 256 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 914 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Табиғи монополиялар субъектілерiнiң тарифтiк саясатын жетілдiрудің 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1126  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 35, 375-құжат):
2-тармақтағы "(келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекiтілген Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң тарифтiк саясатын жетілдiрудiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасында:
"8. Бағдарламаның iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
"2004 жыл" деген кішi бөлімде:
4-бағандағы "(келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 34, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. 4-тоқс.";
реттік нөмiрi 43-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. 3-тоқс.";
2) "Индустриялық-инновациялық саясаттың бiрiншi кезектегi мiндеттерiн iске асыру жөнiндегi 2004 жылға арналған iс-қимыл жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 наурыздағы N 256  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 11, 136-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Индустриялық-инновациялық саясаттың бiрiншi кезектегi мiндеттерiн iске асыру жөнiндегі 2004 жылға арналған iс-қимыл жоспарында:
"5. Өндiрiс факторларының бәсекеге қабiлеттiгiн арттыру жөнiндегi шаралар" деген бөлiмде:
"5.5. Мемлекеттiк реттеу" деген кiшi бөлiмде:
"5.5.1. Тарифтiк саясат және бәсекелестiкті қорғау" деген тарауда:
4-бағандағы "(келiсім бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 5.5.1.2., 5.5.1.3., 5.5.1.4-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1126 и от 1 марта 2004 года N 256
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 914
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1126 "Об утверждении Программы совершенствования тарифной политики субъектов естественных монополий на 2002-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 год, N 35, ст. 375):
в пункте 2 слова "(по согласованию)" исключить;
в Программе совершенствования тарифной политики субъектов естественных монополий на 2002-2004 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы":
в подразделе "2004 год":
в графе 4 слова "(по согласованию)" исключить;
в строках, порядковые номера 34, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"4 кв. 2004 г.";
в строке, порядковый номер 43:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"3 кв. 2004 г.";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 256 "Об утверждении Плана действий по реализации первоочередных задач индустриально-инновационной политики на 2004 год" (САПП Республики Казахстан, 2004 год, N 11, ст. 136):
в Плане действий по реализации первоочередных задач индустриально-инновационной политики на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "5. Меры по повышению конкурентоспособности факторов производства":
в подразделе "5.5. Государственное регулирование":
в главе "5.5.1. Тарифная политика и защита конкуренции":
в графе 4 слова "(по согласованию)" исключить;
строки, порядковые номера 5.5.1.2., 5.5.1.3., 5.5.1.4., исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан