"Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерi арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 919 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерi арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық
маңызы бар қала, астана бюджеттерi арасындағы
2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы
ресми трансферттердiң көлемi туралы
Осы Заңда республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерi арасындағы үш жылдық 2005-2007 жылдар кезеңiне арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң жылдар бойынша бөлiнген абсолюттi көрiнiстегi көлемдерi айқындалады.
1-бап. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке берiлетiн бюджеттiк алып қоюлардың көлемi
1. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке алынатын 2005 жылға арналған бюджеттiк алып қоюлар 95 008 515 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтөбе облысынан - 1 371 334 мың теңге;
Атырау облысынан - 28 989 102 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 15 989 138 мың теңге;
Алматы қаласынан - 45 357 967 мың теңге;
Астана қаласынан - 3 300 974 мың теңге сомасында белгіленсiн.
2. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке алынатын 2006 жылға арналған бюджеттiк алып қоюлар 119 476 590 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтөбе облысынан - 1 601 322 мың теңге;
Атырау облысынан - 35 621 410 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 19 439 802 мың теңге;
Алматы қаласынан - 56 507 741 мың теңге;
Астана қаласынан - 6 306 315 мың теңге сомасында белгiленсiн.
3. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке алынатын 2007 жылға арналған бюджеттiк алып қоюлар 151 498 867 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтөбе облысынан - 1 079 129 мың теңге;
Атырау облысынан - 43 061 767 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 24 436 744 мың теңге;
Алматы қаласынан - 72 310 353 мың теңге;
Астана қаласынан - 10 610 874 мың теңге сомасында белгіленсiн.

О проекте Закона Республики Казахстан "Об объемах официальных трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2005-2007 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 919
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об объемах официальных трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2005-2007 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
Об объемах официальных трансфертов общего характера
между республиканским и областными бюджетами,
бюджетами города республиканского значения,
столицы на 2005-2007 годы
Настоящий Закон определяет объемы официальных трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы в абсолютном выражении на трехлетний период 2005-2007 годов с разбивкой по годам.
Статья 1. Объемы бюджетных изъятий, передаваемые из областных
бюджетов и бюджетов города республиканского
значения, столицы в республиканский бюджет
1. Установить бюджетные изъятия из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет на 2005 год в сумме 95 008 515 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 371 334 тысячи тенге;
Атырауской - 28 989 102 тысячи тенге;
Мангистауской - 15 989 138 тысяч тенге;
города Алматы - 45 357 967 тысяч тенге;
города Астаны - 3 300 974 тысячи тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет на 2006 год в сумме 119 476 590 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 601 322 тысячи тенге;
Атырауской - 35 621 410 тысяч тенге;
Мангистауской - 19 439 802 тысячи тенге;
города Алматы - 56 507 741 тысяча тенге;
города Астаны - 6 306 315 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет на 2007 год в сумме 151 498 867 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 079 129 тысяч тенге;
Атырауской - 43 061 767 тысяч тенге;
Мангистауской - 24 436 744 тысячи тенге;
города Алматы - 72 310 353 тысячи тенге;
города Астаны - 10 610 874 тысячи тенге.

2-бап. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетін бюджеттік субвенциялардың көлемi
1. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн 2005 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 133 027 541 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 13 864 414 мың теңге;
Алматы облысына - 15 418 795 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 15 469 332 мың теңге;
Жамбыл облысына - 15 058 444 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 7 664 947 мың теңге;
Қарағанды облысына - 5 026 153 мың теңге;
Қостанай облысына - 9 478 426 мың теңге;
Қызылорда облысына - 11 009 439 мың теңге;
Павлодар облысына - 1 258 887 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына - 11 461 369 мың теңге;
Оңтүстік Қазақстан облысына - 27 317 335 мың теңге сомасында белгiленсiн.
2. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн 2006 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 153 149 590 мың теңге, оның iшiндe:
Ақмола облысына - 15 958 655 мың теңге;
Алматы облысына - 17 707 954 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 17 610 210 мың теңге;
Жамбыл облысына - 17 395 854 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 8 490 201 мың теңге;
Қарағанды облысына - 5 908 832 мың теңге;
Қостанай облысына - 10 934 747 мың теңге;
Қызылорда облысына - 12 329 913 мың теңге;
Павлодар облысына - 1 617 733 мың теңге;
Солтүстік Қазақстан облысына - 13 367 240 мың теңге;
Оңтүстік Қазақстан облысына - 31 828 251 мың теңге сомасында белгіленсiн.
3. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн 2007 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 192 790 980 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 19 616 640 мың теңге;
Алматы облысына - 22 186 299 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 22 189 261 мың теңге;
Жамбыл облысына - 21 326 306 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 11 173 159 мың теңге;
Қарағанды облысына - 7 677 669 мың теңге;
Қостанай облысына - 13 414 504 мың теңге;
Қызылорда облысына - 14 811 753 мың теңге;
Павлодар облысына - 3 810 519 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына - 16 545 651 мың теңге;
Оңтүстiк Қазақстан облысына - 40 039 219 мың теңге сомасында белгіленсiн.
3-бап. Жалпы сипаттағы ресми трансферттердi есептеу кезiнде ескерiлетiн шығыстар
1. 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемiн айқындау кезiнде жергiлiктi бюджеттердiң шығыстарында:
1) 2004 жылы республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер есебiнен қаржыландырылған 6 937 590 мың теңге сомасындағы тұрақты сипаттағы шығындар, оның iшiнде:
осы Заңға 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттiк жалпы бiлiм беретiн мектептердiң үлгi штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге арналған 2 731 921 мың теңге;
осы Заңға 2-қосымшаға сәйкес жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектілерiн ұстауға арналған 1 814 019 мың теңге;
осы Заңға 3-қосымшаға сәйкес жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектілерiн ұстауға арналған 526 737 мың теңге;
осы Заңға 4-қосымшаға сәйкес учаскелiк полиция инспекторларының ақшалай үлестерiн ұлғайтуға және оларды материалдық-техникалық жарақтандыруға арналған 716 000 мың теңге;
осы Заңға 5-қосымшаға сәйкес кәсiптiк орта оқу орындарында мемлекеттiк тапсырыс негізiнде оқып жатқан студенттердiң стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға арналған 219 006 мың теңге;
осы Заңға 6-қосымшаға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлерге сауықтыруға арналған материалдық көмек және жалақысына экологиялық үстемеақылар төлеуге арналған 214 077 мың теңге;
осы Заңға 7-қосымшаға сәйкес "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының теңгерiмiнен берiлген жалпы бiлiм беретiн мекемелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге арналған 715 830 мың теңге;

Статья 2. Объемы бюджетных субвенций, передаваемые из
республиканского бюджета в областные бюджеты
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из республиканского бюджета в областные бюджеты, на 2005 год в сумме 133 027 541 тысяча тенге, в том числе:
Акмолинской - 13 864 414 тысячи тенге;
Алматинской - 15 418 795 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской - 15 469 332 тысячи тенге;
Жамбылской - 15 058 444 тысячи тенге;
Западно-Казахстанской - 7 664 947 тысяч тенге;
Карагандинской - 5 026 153 тысячи тенге;
Костанайской - 9 478 426 тысяч тенге;
Кызылординской - 11 009 439 тысяч тенге;
Павлодарской - 1 258 887 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 11 461 369 тысяч тенге;
Южно-Казахстанской - 27 317 335 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из республиканского бюджета в областные бюджеты, на 2006 год в сумме 153 149 590 тысяч тенге, в том числе:
Акмолинской - 15 958 655 тысяч тенге;
Алматинской - 17 707 954 тысячи тенге;
Восточно-Казахстанской - 17 610 210 тысяч тенге;
Жамбылской - 17 395 854 тысячи тенге;
Западно-Казахстанской - 8 490 201 тысяча тенге;
Карагандинской - 5 908 832 тысячи тенге;
Костанайской - 10 934 747 тысяч тенге;
Кызылординской - 12 329 913 тысяч тенге;
Павлодарской - 1 617 733 тысячи тенге;
Северо-Казахстанской - 13 367 240 тысяч тенге;
Южно-Казахстанской - 31 828 251 тысяча тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из республиканского бюджета в областные бюджеты, на 2007 год в сумме 192 790 980 тысяч тенге, в том числе:
Акмолинской - 19 616 640 тысяч тенге;
Алматинской - 22 186 299 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской - 22 189 261 тысяча тенге;
Жамбылской - 21 326 306 тысяч тенге;
Западно-Казахстанской - 11 173 159 тысяч тенге;
Карагандинской - 7 677 669 тысяч тенге;
Костанайской - 13 414 504 тысячи тенге;
Кызылординской - 14 811 753 тысячи тенге;
Павлодарской - 3 810 519 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 16 545 651 тысяча тенге;
Южно-Казахстанской - 40 039 219 тысяч тенге.
Статья 3. Расходы, учитываемые при расчете официальных
трансфертов общего характера
1. Установить, что при определении объемов официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы дополнительно в расходах местных бюджетов учтены:
1) затраты постоянного характера, финансировавшиеся за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в 2004 году, в сумме 6937590 тысяч тенге, в том числе:
2731921 тысяча тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ согласно приложению 1 к настоящему Закону;
1814019 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 2 к настоящему Закону;
526737 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 3 к настоящему Закону;
716000 тысяч тенге на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции согласно приложению 4 к настоящему Закону;
219006 тысяч тенге на увеличение размера стипендии студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа, согласно приложению 5 к настоящему Закону;
214077 тысяч тенге на выплату материальной помощи на оздоровление и экологических надбавок к заработной плате государственных служащих согласно приложению 6 к настоящему Закону;
715830 тысяч тенге на обеспечение функционирования общеобразовательных учреждений, переданных с баланса акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы", согласно приложению 7 к настоящему Закону;

2) Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексiнде айқындалған шығыстарды бюджеттер деңгейлерi арасында бөлуге сәйкес берiлетiн 1 506 329 мың теңге сомасындағы шығындар, оның iшiнде:
осы Заңға 8-қосымшаға сәйкес ардагерлер мен мүгедектердi сауықтыруға және оларға әлеуметтік көмек көрсетуге арналған 125 425 мың теңге;
осы Заңға 9-қосымшаға сәйкес протездеу жөнiнде медициналық қызметтер көрсетуге және протездiк-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз етуге арналған 444 989 мың теңге;
осы Заңға 10-қосымшаға сәйкес мүгедектердi сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз етуге арналған 221 426 мың теңге;
осы Заңға 11-қосымшаға сәйкес мүгедектердi тифлоқұралдармен қамтамасыз етуге арналған 67 620 мың теңге;
осы Заңға 12-қосымшаға сәйкес iшкi iстер органдарының жекелеген бөлiмшелерiн ұстауға арналған 646 869 мың теңге;
3) осы Заңға 13-қосымшаға сәйкес бұдан бұрын еңбекақы төлеуге пайдаланылған шығындарды өтеуге арналған 2005 жылы 2 308 612 мың теңге сомасындағы, 2006 жылы 886 835 мың теңге сомасындағы, 2007 жылы 434 312 мың теңге сомасындағы қаражат;
4) осы Заңға 14-қосымшаға сәйкес бастапқы медициналық-санитарлық көмек маманының жолдамасы бойынша диагностикалық зерттеулер жүргізудi қоса алғанда, қалалық және облыстық деңгейдегі медициналық ұйымдардағы соматикалық аурулармен ауыратын науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз етуге және бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететiн ұйымдардың жан басына шаққандағы нормативiн ұлғайтуға бағытталған тегін медициналық көмектiң кепiлдiк берiлген көлемiн көрсетуге 15 000 000 мың теңге сомасындағы қаражат;
5) осы Заңға 15-қосымшаға сәйкес "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шiлдедегі Заңын iске асыруға арналған 512 176 мың теңге сомасындағы қаражат;
6) осы Заңға 16-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңын iске асыруға, оның iшiнде, 657 233 мың теңге сомасында мәслихаттар аппараттарының санын ұлғайтуға, 4 669 мың теңге сомасында мәслихат хатшыларының еңбекақыларын арттыруға, 2 882 473 мың теңге сомасында ауылдық (селолық) округтер әкiмдерiнiң аппараттарын ұстау үшiн қосымша шығындарға арналған қаражат;
7) осы Заңға 17-қосымшаға сәйкес жұмыспен қамту органдарының қызметкерлерi үшін мемлекеттiк қызметшілер мәртебесiн қамтамасыз ету бөлігінде "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңын iске асыруға арналған 320 744 мың теңге сомасындағы қаражат;

2) передаваемые затраты в соответствии с распределением расходов между уровнями бюджетов, определенным Бюджетным кодексом Республики Казахстан, в сумме 1506329 тысяч тенге, в том числе:
125425 тысяч тенге на реабилитацию и социальную помощь ветеранов и инвалидов согласно приложению 8 к настоящему Закону;
444989 тысяч тенге на предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями согласно приложению 9 к настоящему Закону;
221426 тысяч тенге на обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью инвалидов согласно приложению 10 к настоящему Закону;
67620 тысяч тенге на обеспечение тифлосредствами инвалидов согласно приложению 11 к настоящему Закону;
646869 тысяч тенге на содержание отдельных подразделений органов внутренних дел согласно приложению 12 к настоящему Закону;
3) средства для возмещения затрат, ранее использованных на выплату заработной платы, в 2005 году в сумме 2 308 612 тысяч тенге, в 2006 году в сумме 886 835 тысяч тенге, в 2007 году в сумме 434 312 тысяч тенге, согласно приложению 13 к настоящему Закону;
4) средства на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в сумме 15 000 000 тысяч тенге согласно приложению 14 к настоящему Закону, направленные на обеспечение лекарственными средствами больных соматическими заболеваниями в медицинских организациях городского и областного уровней и увеличение подушевого норматива организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, включая проведение диагностических исследований по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи;
5) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" в сумме 512176 тысяч тенге согласно приложению 15 к настоящему Закону;
6) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в том числе, на увеличение численности аппаратов маслихатов в сумме 657233 тысячи тенге, повышение заработной платы секретарей маслихатов в сумме 4669 тысяч тенге, дополнительные затраты для содержания аппаратов акимов аульных (сельских) округов в сумме 2882473 тысячи тенге согласно приложению 16 к настоящему Закону;
7) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в части обеспечения статуса государственных служащих для работников органов занятости в сумме 320744 тысячи тенге согласно приложению 17 к настоящему Закону;

Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңын
іске асыруға арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                                             | Сомасы, мың
N  |                Атауы                        |    теңге
_____|_____________________________________________|______________
Барлығы                                       512 176
1     Ақмола облысы                                  20 462
2     Ақтөбе облысы                                  45 090
3     Алматы облысы                                  27 539
4     Атырау облысы                                  19 281
5     Шығыс Қазақстан облысы                         44 023
6     Жамбыл облысы                                  37 536
7     Батыc Қазақстан облысы                         21 533
8     Қарағанды облысы                               32 217
9     Қостанай облысы                                28 908
10    Қызылорда облысы                               31 398
11    Маңғыстау облысы                                6 639
12    Павлодар облысы                                43 434
13    Солтүстiк Қазақстан облысы                     23 022
14    Оңтүстiк Қазақстан облысы                      75 627
15    Алматы қаласы                                  30 719
16    Астана қаласы                                  24 748
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала астана бюджеттерi
арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемi туралы"
Қазақстан Республикасының
_____ жылғы _________
N _____ 3аңына
16-қосымша
Жергілікті бюджеттердің "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын
іске асыруға арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                          | Мәслихат  | Мәслихат |  Ауылдық
N  |         Атауы            |аппаратының|хатшысының| (селолық)
|                          |   санын   |жалақысын | округтер
|                          | ұлғайтуға | көтеруге |әкімдерінің
|                          |           |          | аппаратын
|                          |           |          |  ұстауға
_____|__________________________|___________|__________|____________
Барлығы                       657233     4669       2882473
1     Ақмола облысы                  55843      190        274837
2     Ақтөбе облысы                  33549      240        148713
3     Алматы облысы                 100749      190        362814
4     Атырау облысы                  24513      547         99221
5     Шығыс Қазақстан облысы         66618      169        285038
6     Жамбыл облысы                  32423      190        154545
7     Батыc Қазақстан облысы         44023      191        241324
8     Қарағанды облысы               53995      505        216969
9     Қостанай облысы                67279      191        324636
10    Қызылорда облысы               30774      407        140131
11    Маңғыстау облысы               21824      223         51583
12    Павлодар облысы                39085      191        161059
13    Солтүстiк Қазақстан облысы     40404      193        166468
14    Оңтүстiк Қазақстан облысы      42182      506        255135

на реализацию Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями"
__________________________________________________________________
N !       Наименование                    !  Сумма,
п/п!                                       !  тыс.тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                      512176
1  Акмолинская область                         20462
2  Актюбинская область                         45090
3  Алматинская область                         27539
4  Атырауская область                          19281
5  Восточно-Казахстанская область              44023
6  Жамбылская область                          37536
7  Западно-Казахстанская область               21533
8  Карагандинская область                      32217
9  Костанайская область                        28908
10  Кызылординская область                      31398
11  Мангистауская область                        6639
12  Павлодарская область                        43434
13  Северо-Казахстанская область                23022
14  Южно-Казахстанская область                  75627
15  город Алматы                                30719
16  город Астана                                24748
___________________________________________________________________
Приложение 16
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между
республиканским и областными
бюджетами, бюджетами города
республиканского значения, столицы
на 2005-2007 годы"
от _______ года N __
Дополнительные затраты местных бюджетов
на реализацию Закона Республики Казахстан
от 23 января 2001 года "О местном государственном
управлении в Республике Казахстан"
тыс. тенге
___________________________________________________________________
N !       Наименование       !На увеличение!На повышение!На
п/п!                          !численности  !заработной  !содержание
!                          !аппаратов    !платы       !аппаратов
!                          !маслихата    !секретаря   !акимов
!                          !             !маслихата   !аульных
!                          !             !            !(сельских)
!                          !             !            !округов
--------------------------------------------------------------------
Всего                         657233        4669       2882473
1  Акмолинская область            55843         190        278655
2  Актюбинская область            33549         240        150742
3  Алматинская область           100749         190        367725
4  Атырауская область             24513         547        100562
5  Восточно-Казахстанская
область                        66618         169        289273
6  Жамбылская область             32423         190        157335
7  Западно-Казахстанская область  44023         191        202607
8  Карагандинская область         53995         505        219973
9  Костанайская область           67279         191        328580
10  Кызылординская область         30774         407        142027
11  Мангистауская область          21824         223         52211
12  Павлодарская область           39085         191        163562
13  Северо-Казахстанская область   40404         193        169608
14  Южно-Казахстанская область     42182         506        259613

15    Алматы қаласы                   3972      547          -
16    Астана қаласы                     -       190          -
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала астана бюджеттерi
арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемi туралы"
Қазақстан Республикасының
_____ жылғы _________
N _____ 3аңына
17-қосымша
Жергілікті бюджеттердің "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыруға (жұмыспен қамту органдарының қызметкерлері үшін мемлекеттік қызметшілер мәртебесін қамтамасыз етуге) арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                                             | Сомасы, мың
N  |                Атауы                        |    теңге
_____|_____________________________________________|______________
Барлығы                                         320744
1     Ақмола облысы                                    52507
2     Ақтөбе облысы                                    71766
3     Шығыс Қазақстан облысы                          118622
4     Жамбыл облысы                                     6091
5     Қарағанды облысы                                 45429
6     Қостанай облысы                                   7061
7     Қызылорда облысы                                 19268
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала астана бюджеттерi
арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемi туралы"
Қазақстан Республикасының
______ жылғы __________
N _____ 3аңына
18-қосымша
Жергілікті бюджеттердің патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай қаражат төлеу бөлігінде "Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы Заңын іске асыруға арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                                             | Сомасы, мың
N  |                Атауы                        |    теңге
_____|_____________________________________________|______________
Барлығы                                       289 147
1     Ақмола облысы                                  30 895
2     Ақтөбе облысы                                   4 773
3     Алматы облысы                                   8 370
4     Атырау облысы                                   5 072
5     Шығыс Қазақстан облысы                          5 834
6     Жамбыл облысы                                   5 072
7     Батыc Қазақстан облысы                          3 298
8     Қарағанды облысы                                8 370
9     Қостанай облысы                                34 077
10    Қызылорда облысы                               45 575
11    Маңғыстау облысы                                3 481
12    Павлодар облысы                                 7 724
13    Солтүстiк Қазақстан облысы                     34 260
14    Оңтүстiк Қазақстан облысы                      75 606
15    Алматы қаласы                                   8 370
16    Астана қаласы                                   8 370
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала астана бюджеттерi

15  город Алматы                    3972         547           -
16  город Астана                     -           190           -
___________________________________________________________________
Приложение 17
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между
республиканским и областными
бюджетами, бюджетами города
республиканского значения, столицы
на 2005-2007 годы"
от _______ года N __
Дополнительные затраты местных бюджетов
на реализацию Закона Республики Казахстан
от 23 января 2001 года "О занятости населения"
(обеспечение статуса государственных служащих для
работников органов занятости)
__________________________________________________________________
N !       Наименование                    !  Сумма,
п/п!                                       !  тыс.тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                      320744
1  Акмолинская область                         52507
2  Актюбинская область                         71766
3  Восточно-Казахстанская область             118622
4  Жамбылская область                           6091
5  Карагандинская область                      45429
6  Костанайская область                         7061
7  Кызылординская область                      19268
____________________________________________________________________
Приложение 18
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между
республиканским и областными
бюджетами, бюджетами города
республиканского значения, столицы
на 2005-2007 годы"
от _______ года N __
Дополнительные затраты местных бюджетов
на реализацию Закона Республики Казахстан
от 17 декабря 1998 года "О браке и семье" в части выплаты
денежных средств на содержание ребенка (детей),
переданного патронатным воспитателям
__________________________________________________________________
N !       Наименование                    !  Сумма,
п/п!                                       !  тыс.тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                      289147
1  Акмолинская область                         30895
2  Актюбинская область                          4773
3  Алматинская область                          8370
4  Атырауская область                           5072
5  Восточно-Казахстанская область               5834
6  Жамбылская область                           5072
7  Западно-Казахстанская область                3298
8  Карагандинская область                       8370
9  Костанайская область                        34077
10  Кызылординская область                      45575
11  Мангистауская область                        3481
12  Павлодарская область                         7724
13  Северо-Казахстанская область                34260
14  Южно-Казахстанская область                  75606
15  город Алматы                                 8370
16  город Астана                                 8370
___________________________________________________________________
Приложение 19
к проекту Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между
республиканским и областными
бюджетами, бюджетами города
республиканского значения, столицы

арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемi туралы"
Қазақстан Республикасының
____ жылғы __________
N ____ 3аңына
19-қосымша
Жергiліктi бюджеттердiң Қазақстан Республикасында білiм берудiң 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы мен Қазақстан Республикасында денсаулық сақтауды реформалаудың және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының бiлiм беру, денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі жөндеу және олардың материалдық-техникалық базасын нығайту жөнiндегі іс-шараларын іске асыруға арналған шығындары
мың теңге
___________________________________________________________________
|                                |  2005    |   2006   |  2007
|           Атауы                |   жыл    |    жыл   |  жыл
__|________________________________|__________|__________|_________
1              2                       3           4        5
___________________________________________________________________
Барлығы                          25278918   25889965    26452577
Білім беру                       10111566   10355985    10581031
оның ішінде
күрделі жөндеу                    4071161    4385885     4610931
білім беру ұйымдарының            3072487    3002182     3002182
материалдық-техникалық
базасын нығайту
оның iшiнде : бiлiм берудiң      2371900    2371900     2371900
мемлекеттік мекемелерi
үшiн лингафондық және
мультимедиялық кабинеттер
сатып алу
бiлім берудің мемлекеттiк         2478700    2478700     2478700
мекемелерiне оқулық әдебиетiн
сатып алу және жеткiзу
бiлiм беру ұйымдарын               489218     489218      489218
ақпараттандыру
Денсаулық сақтау                  10111568   10355986   10581033
оның ішiнде
күрделi жөндеу                     7078097    7249190    7406722
материалдық-техникалық базаны      3033471    310796     3174310
нығайту
Өзгелер                            5055784    5177993    5290515
Ақмола облысы
Барлығы                            1509000    1541880    1572155
бiлiм беру                          603600     616752     628862
оның ішінде
күрделі жөндеу                      355396     326279     338389
бiлiм беру ұйымдарының              119581     161850     161850
материалдық-техникалық базасын
нығайту
оның ішiнде : бiлiм берудiң         80189     122458     122458
мемлекеттiк мекемелерi үшін
лингафондық және мультимедия.
лық кабинеттер сатып алу
бiлiм берудiң мемлекеттік           122151     122151     122151
мекемелерiне оқулық әдебиетiн
сатып алу және жеткiзу
бiлiм беру ұйымдарын                  6472       6472       6472
ақпараттандыру

на 2005-2007 годы"
от _______ года N __
Затраты местных бюджетов на реализацию мероприятий Государственной программы образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы и Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан
на 2005-2010 годы по капитальному ремонту и укреплению материально-технической базы организаций
образования, здравоохранения
тыс. тенге
___________________________________________________________________
N !       Наименование              ! 2005 год! 2006 год! 2007 год
п/п!                                 !         !         !
-------------------------------------------------------------------
1 !             2                   !    3    !    4    !    5
-------------------------------------------------------------------
Всего                             25278918   25889965  26452577
Образование                       10111566   10355985  10581031
в том числе
капитальный ремонт                 4071161    4385885   4610931
укрепление материально-
технической базы                   3072487    3002182   3002182
организаций образования
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных
учреждений образования             2371900    2371900   2371900
приобретение и доставка
учебной литературы
государственным учреждениям
образования                        2478700    2478700   2478700
информатизация организаций
образования                         489218     489218    489218
Здравоохранение                   10111568   10355986  10581033
в том числе
капитальный ремонт                 7078097    7249190   7406722
укрепление материально-
технической базы                   3033471    3106796   3174310
Прочие                             5055784    5177993   5290515
Акмолинская область
Всего                             1509000    1541880    1572155
Образование                        603600     616752     628862
в том числе
капитальный ремонт                 355396     326279     338389
укрепление материально-
технической базы                   119581     161850     161850
организаций образования
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных
учреждений образования              80189     122458     122458
приобретение и доставка
учебной литературы
государственным учреждениям
образования                        122151     122151     122151
информатизация организаций
образования                          6472       6472       6472

Денсаулық сақтау                    603600     616752     628862
оның ішiнде
күрделi жөндеу                      422520     431726     440203
материалдық-техникалық базаны       181080     185026     188659
нығайту
Өзгелер                             301800     308376     314431
Ақтөбе облысы
Барлығы                            1160276    1182780    1203500
бiлiм беру                          464110     473112     481400
оның ішінде
күрделі жөндеу                      234504     232323     240611
бiлiм беру ұйымдарының              133778     144961     144961
материалдық-техникалық базасын
нығайту
оның ішiнде : бiлiм берудiң         94386     105569     105569
мемлекеттiк мекемелерi үшін
лингафондық және мульти.
медиялық кабинеттер
сатып алу
бiлiм берудiң мемлекеттік            90940      90940      90940
мекемелерiне оқулық әдебиетiн
сатып алу және жеткiзу
бiлiм беру ұйымдарын                  4888       4888       4888
ақпараттандыру
Денсаулық сақтау                    464110     473112     481400
оның ішiнде
күрделi жөндеу                      324877     331178     336980
материалдық-техникалық базаны       139233     141934     144420
нығайту
Өзгелер                             232055     236556     240700
Алматы облысы
Барлығы                            2020296    2067365    2110702
бiлiм беру                          808118     826946     844281
оның ішінде
күрделі жөндеу                      383677     349264     366599
бiлiм беру ұйымдарының              113837     167078     167078
материалдық-техникалық базасын
нығайту
оның ішiнде : бiлiм берудiң         74435     127676     127676
мемлекеттiк мекемелерi үшін
лингафондық және мультимедия.
лық кабинеттер сатып алу
бiлiм берудiң мемлекеттік           244172     244172     244172
мекемелерiне оқулық әдебиетiн
сатып алу және жеткiзу
бiлiм беру ұйымдарын                 66432      66432      66432
ақпараттандыру
Денсаулық сақтау                    808118     826946     844281
оның ішiнде
күрделi жөндеу                      565683     578862     590997
материалдық-техникалық базаны       242435     248084     253284
нығайту
Өзгелер                             404059     413473     422140
Атырау облысы
Барлығы                            1065166    1096241    1124853
бiлiм беру                          426066     438496     449941
оның ішінде
күрделі жөндеу                       42066      66950      78395
бiлiм беру ұйымдарының              160292     147838     147838
материалдық-техникалық базасын
нығайту

Здравоохранение                    603600     616752     628862
в том числе
капитальный ремонт                 422520     431726     440203
укрепление материально-
технической базы                   181080     185026     188659
Прочие                             301800     308376     314431
Актюбинская область
Всего                             1160276    1182780    1203500
Образование                        464110     473112     481400
в том числе
капитальный ремонт                 234504     232323     240611
укрепление материально-
технической базы                   133778     144961     144961
организаций образования
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных
учреждений образования              94386     105569     105569
приобретение и доставка
учебной литературы
государственным учреждениям
образования                         90940      90940      90940
информатизация организаций
образования                          4888       4888       4888
Здравоохранение                    464110     473112     481400
в том числе
капитальный ремонт                 324877     331178     336980
укрепление материально-
технической базы                   139233     141934     144420
Прочие                             232055     236556     240700
Алматинская область
Всего                             2020296    2067365    2110702
Образование                        808118     826946     844281
в том числе:
капитальный ремонт                 383677     349264     366599
укрепление материально-
технической базы                   113837     167078     167078
организаций образования
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных
учреждений образования              74435     127676     127676
приобретение и доставка
учебной литературы
государственным учреждениям
образования                        244172     244172     244172
информатизация организаций
образования                         66432      66432      66432
Здравоохранение                    808118     826946     844281
в том числе:
капитальный ремонт                 565683     578862     590997
укрепление материально-
технической базы                   242435     248084     253284
Прочие                             404059     413473     422140
Атырауская область
Всего                             1065166    1096241    1124853
Образование                        426066     438496     449941
в том числе:
капитальный ремонт                  42066      66950      78395
укрепление материально-
технической базы                   160292     147838     147838
организаций образования
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных