Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы N 47 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 943 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Австрия Федералдық Үкіметі арасында Экономикалық, ауыл шаруашылық, табиғатты қорғау, өнеркәсіптік, техникалық және технологиялық ынтымақтастық туралы келісім жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы N 47  қаулысына өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті елшісі Рахат Мұхтарұлы Әлиевке" деген сөз "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбековке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года N 47
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 943
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года N 47 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Австрийским Федеральным Правительством об экономическом, сельскохозяйственном, природоохранном, промышленном, техническом и технологическом сотрудничестве" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Австрийской Республике Алиева Рахата Мухтаровича" заменить словами "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан