Мазут эқспортына уақытша тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 952 қаулысы
Ел экономикасының мұқтаждары үшiн мазуттың жеткілiкті қорын жасау қажеттігiне байланысты және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден кодексiнiң  8-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2005 жылғы 1 наурызға дейiн мазутты (ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН 2710 19 610 0 - 2710 19 690 0) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының мазутты әкетуге тыйым салуды енгiзгендiгi туралы белгiленген тәртiппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетін хабардар етсін.
4. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О введении временного запрета на экспорт мазута
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года N 952
В связи с необходимостью создания достаточных запасов мазута для нужд экономики страны и в соответствии со статьей 8  Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить до 1 марта 2005 года вывоз с территории Республики Казахстан мазута
(ТН ВЭД ЕврАзЭС 2710 19 610 0 - 2710 19 690 0).
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз мазута в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан