Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметі" республикалық мемлекеттiк мекемесi аға, орта және кіші басшы құрамының погондары бар нысанды киiмi (киiм-кешегi) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қазандағы N 1028 Қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.12. N 722 қаулысымен
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылы 5 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлiк қызметi" республикалық мемлекеттiк мекемесiнiң аға, орта және кiшi басшы құрамы заңнамада белгіленген тәртiппен "Қазақстан Республикасы ішкі iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының нысанды киiм-кешектің жаңа үлгiлерiне көшуi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 15 қарашадағы N 1390  қаулысымен  бекiтiлген iшкi iстер органдарының ішкі қызметiне арналған үлгiдегi погондары бар нысанды киiммен (киiм-кешекпен) қамтамасыз етіледі деп белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi және Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi осы қаулыны iске асыру жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О форменной одежде с погонами (обмундировании) старшего, среднего и младшего начальствующего состава Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2004 года N 1028. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 июля 2005 г. N 722
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Установить, что старший, средний и младший начальствующий состав Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан обеспечивается в установленном законодательством порядке форменной одеждой с погонами (обмундированием) утвержденного постановлением  Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1996 года N 1390 "О переходе на новые образцы форменного обмундирования лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан" образца для внутренней службы органов внутренних дел.
2. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан