Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 11 наурыздағы N 304 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 1046 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары үшiн автомобильдер сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 304  қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк органдар тiзбесінде және 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 009 "Мемлекеттік органдар үшiн автомашиналар паркiн жаңарту" республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сатып алынатын техниканың санында:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
2-бағандағы "Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының Шаруашылық басқармасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3, 4-бағандар мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Автобус    1";
"Жиыны" деген жолдағы "32" деген сандар "33" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2004 года N 1046
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 304 "О приобретении автомобилей для государственных органов Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в Перечне государственных органов и количестве техники, приобретаемой за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по республиканской бюджетной программе 009 "Обновление парка автомашин для государственных органов", утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
в графе 2 слова "Хозяйственное управление Управления делами Президента Республики
Казахстан" заменить словами "Управление делами Президента Республики Казахстан";
графы 3,4 дополнить абзацем следующего содержания:
"Автобус       1";
в строке "Итого" цифры "32" заменить цифрами "33".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан