"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкіміне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 қазандағы N 1088 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы
19 ақпандағы N 303 өкіміне өзгерiс енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанында Құқықтық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 396-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсін:
3-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2004 года N 1088
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан О внесении изменения в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 396; 2003 г., N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 3 исключить.
Президент
Республики Казахстан