Қазақстан Республикасы Президентінің "Чех Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қазандағы N 1098 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Чех Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Чех Республикасында Қазақстан Республикасының
Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы мен Чех Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Чех Республикасында Елшілігі етіп қайта құру жолымен Чех Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Чешской Республике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2004 года N 1098
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Чешской Республике".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О реорганизации Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Чешской Республике
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Чешской Республикой  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Чешской Республике путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Чешской Республике.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан