Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1114 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1228 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.23 N 1228 Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1114 Қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2) күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3) Комитеттiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Комитеттiң төрағасына үш орынбасары болуына рұқсат етiлсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.02.27. N 134 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 шілдедегi N 930 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 32-33, 295-құжат) 1-тармағы 1) және 2) тармақшаларының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1114 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мемлекеттiк мүлік және жекешелендiру комитетi туралы
ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1114 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң
құрылымы
Ескерту. Құрылымның күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1114 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң
қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.19. N 475 қаулысымен.
1. "Ақпараттық-есептеу орталығы" акционерлiк қоғамы

Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1114. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года N 1228.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.12.2008 N 1228 .
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) - 2) (Подпункты 1), 2) утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
3) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета.
2. - 4. (Пункты 2 - 4 утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1114
Положение
о Комитете государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Положение утратило силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1114
Структура
Комитета государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Структура утратила силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1114
Перечень организаций, находящихся в ведении
Комитета государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 19.05.2005 N 475 .
1. Акционерное общество "Информационно-учетный центр".