Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1125 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 944 Қаулысымен.
2) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 944 Қаулысымен.
3) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1538 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 944; 31.12.2013 № 1538 қаулыларымен.
2. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 944 Қаулысымен.
3. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 қаңтардағы N 21 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 1, 7-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң "Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы" және "Шымкент обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттiк мекемелерiн ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 28 наурыздағы N 366 қаулысының 4-тармағы 3) тармақшасының;
3) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 желтоқсандағы N 1293 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1125 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi туралы
ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 944 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1125 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетiнiң құрылымы
Ескерту. Құрылым алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 944 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1125 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
қарамағындағы ұйымдардың тізбесі

Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1125
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N 944);
2) (исключен постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N 944);
3) исключен постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1538.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 12 октября 2007 г. N 944 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления от 12 октября 2007 г. N 944); от 31.12.2013 № 1538.
2. (исключен постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N 944 ).
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2002 года N 21 "Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 1, ст. 7);
2) подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 366 "О реорганизации государственных учреждений Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан "Актюбинская противочумная станция" и "Шымкентская противочумная станция";
3) пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года N 1293 "Некоторые вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1125
Положение
о Комитете государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N  944 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления от 12 октября 2007 г. N 944 ).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1125
Структура Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Сноска. Структура исключена постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N 944 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления от 12 октября 2007 г. N 944 ).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1125
Перечень
организаций, находящихся в ведении Комитета
государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан

Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1538 қаулысымен.

Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1538.