Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134 қаулысы. Қаулының 1, 2, 3-тармақтарын және 4-тармақтың 3), 4) тармақшаларын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысымен
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134 Қаулысының 1, 2, 3-тармақтарын және 4-тармақтың 3), 4) тармақшаларын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24. N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Yкiметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының 24-бабына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау Кoмитеті таратылсын.
2. Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттігінің мүлкiн бере отырып, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетi құрылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Қаржы бақылау комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерi болып қайта ұйымдастырылсын.
4. Қоса берiлiп отырған:
1) (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
2) (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
3) (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 374 Қаулысымен).
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi бекiтiлсiн.
5.-7. (5-7-тармақтарының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1134 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу
комитетi туралы ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1134 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу
комитетiнің құрылымы
Ескерту. Құрылымның күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1134 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң
Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу
комитетi аумақтық бөлiмшелерi - мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi

Некоторые вопросы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1134. Утратило силу, за исключением пунктов 1, 2, 3 и подпунктов 3) и 4) пункта 4 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Вниманию пользователей!
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1134 утратило силу, за исключением пунктов 1, 2, 3 и подпунктов 3) и 4) пункта 4 -  постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см.
п. 10 ).
В соответствии со статьей 24 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Упразднить Комитет финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Образовать Комитет финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан с передачей имущества реорганизуемого Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.
3. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан в государственные учреждения - территориальные органы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Утвердить прилагаемые:
1) (Подпункт 1) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 );
2) (Подпункт 2) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 );
3) исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 374 ;
4) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан.
5. - 8. (Пункты 5 - 8 утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1134
Положение
о Комитете финансового контроля и государственных закупок
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Положение утратило силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1134
Структура Комитета финансового контроля и
государственных закупок Министерства финансов
Республики Казахстан
Сноска. Структура утратила силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1134
Перечень государственных учреждений -
территориальных управлений Комитета финансового контроля
и государственных закупок Министерства финансов
Республики Казахстан