Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 тамыздағы N 813 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 5 қарашадағы N 1155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына лицензияларды қайтарып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 тамыздағы N 813  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi осы қаулының орындалуы жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года N 1155
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 813 "Об отзыве лицензий на право пользования недрами в Республике Казахстан" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2, исключить.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан