"Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулығын сақтау туралы" Қазақстан Репсубликасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1174 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 1101  қаулысымен  енгізілген "Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулығын сақтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1174
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 1101.
Премьер-Министр
Республики Казахстан