Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1179 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Iс басқармасына (келiсiм бойынша) Астана қаласының жаңа орталығында "Министрлiктер үйi" объектiсiн салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 тамыздағы N 886  қаулысын іске асыруға байланысты шығындарды "KUAT" корпорациясы" ашық акционерлiк қоғамына iшiнара өтеуге 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен 1000000000 (бip миллиард) теңге бөлiнсiн. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.13. N  1307 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1179
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и технического характера и иные непредвиденные расходы, на частичное возмещение открытому акционерному обществу "Корпорация "KUAT" затрат, связанных с реализацией постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 886 "О строительстве объекта "Дом министерств" в новом центре города Астаны 1000000000 (один миллиард) тенге. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 декабря 2004 г. N 1307 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан