Салыққа жатпайтын түсiмдердi бюджетке аудару ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1222 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 289 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.05.2018 № 289 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 58-бабының 10) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Салыққа жатпайтын түсiмдердi бюджетке аудару ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 23 қарашадағы
N 1222 қаулысымен
бекiтiлген
Салыққа жатпайтын түсiмдердi бюджетке аудару ережесi
1. Осы Ереже Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiне сәйкес әзiрлендi және төлеушiлердiң салыққа жатпайтын түсiмдердi бюджетке аудару тәртiбiн айқындайды.
2. Бюджетке салыққа жатпайтын түсiмдердi төлеудi төлеушiлер салыққа жатпайтын түсiмдердi алуға жауапты уәкiлеттi мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың нормативтiк құқықтық кесiмдерiнде белгiленген айқындау, алу тәртiбiне, мөлшерге (аударымдар нормативтерiне) және мерзiмге сәйкес жүргiзедi.
3. Салыққа жатпайтын түсiмдердi, оның iшiнде салыққа жатпайтын түсiмдердi толық және уақытылы төлемегенi үшiн айыппұлдардың (өсiмақының) сомаларын аудару мемлекеттiк бюджетке Қазақстан Республикасы Үкiметiнің шешiмiмен бекiтiлетiн Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменiң тиiстi кодтарына жүргiзiледi.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi салыққа жатпайтын түсiмдердi алуға жауапты мемлекеттiк орындардың мемлекеттiк бюджетке түсетiн салыққа жатпайтын түсiмдердiң толықтығын және уақытылығын қамтамасыз етуi бойынша бақылауды жүзеге асырады.
5. Салыққа жатпайтын түсiмдердi мемлекеттiк бюджетке толық және уақытылы аудармау Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне сәйкес жауапкершiлiкке әкеп соқтырады.

Об утверждении Правил перечисления неналоговых поступлений в бюджет
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 1222. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2018 года № 289
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.05.2018 № 289.
В соответствии с подпунктом 10) статьи 58 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила перечисления неналоговых поступлений в бюджет.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 ноября 2004 года N 1222
Правила
перечисления неналоговых поступлений в бюджет
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и определяют порядок перечисления плательщиками неналоговых поступлений в бюджет.
2. Уплата неналоговых поступлений в бюджет осуществляется плательщиками в соответствии с порядком определения, взимания, в размере (нормативах отчислений) и сроки, определенные нормативными правовыми актами уполномоченных государственных и местных исполнительных органов, ответственных за взимание неналоговых поступлений.
3. Перечисление неналоговых поступлений, в том числе суммы штрафов (пени) за неполную и несвоевременную уплату неналоговых поступлений, производится в государственный бюджет на соответствующие коды Единой бюджетной классификации, утверждаемой решением Правительства Республики Казахстан.
4. Министерство финансов Республики Казахстан осуществляет контроль по обеспечению государственными органами, ответственными за взимание неналоговых поступлений, полноты и своевременности поступления неналоговых поступлений в государственный бюджет.
5. Неполное и несвоевременное перечисление неналоговых поступлений в государственный бюджет влечет ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.