Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қарашадағы N 1188 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1276 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы N 296 Қаулысымен
Ескерту. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы  6 желтоқсандағы N 1276 қаулысының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.03.28.  N 296  Қаулысымен   (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының  заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіптік орта және жоғарғы білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде адамдардың жекелеген санаттары үшін қабылдау квотасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қарашадағы N 1188  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 39, 404-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) және 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) І, ІІ топтағы мүгедектер, бала кезінен мүгедектер, мүгедек балалар үшін - 0,5 пайыз;
4) жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар үшін - 1 пайыз.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1188
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1276. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года N 296.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1276 утратило силу постановлением Правительства РК от 28.03.2008  N 296  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан "Об образовании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1188 "Об установлении квоты приема при поступлении на учебу в организации среднего профессионального и высшего профессионального образования для отдельных категорий лиц" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 39, ст. 404) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктами 3) и 4) следующего содержания:
"3) для инвалидов I и II групп, инвалидов с детства, детей-инвалидов - 0,5 процента;
4) для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, - 1 процент.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан