Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1179 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 1307 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1179  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақтағы "Астана қаласының жаңа орталығында "Министрлiктер үйi" объектiсiн салуға" деген сөздер "Астана қаласының жаңа орталығында "Министрлiктер үйi" объектiсiн салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 тамыздағы N 886  қаулысын іске асыруға байланысты шығындарды "KUAT" корпорациясы" ашық акционерлiк қоғамына iшiнара өтеуге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1179
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 1307
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1179 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "на строительство объекта "Дом министерств" в новом центре города Астаны" заменить словами "на частичное возмещение открытому акционерному обществу "Корпорация "KUAT" затрат, связанных с реализацией постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 886 "О строительстве объекта "Дом министерств" в новом центре города Астаны".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан