"Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 1316 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 766 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 766 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Компания) (келiсiм бойынша) заңды тұлғалардың:
1) Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер;
2) жергiлiктi атқарушы органдардың кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер;
3) меншiктi айналым қаражатын толтыруға берiлген кредиттер;
4) өзара борыштар бойынша iшкi республикаiшiлiк есептеу жүргiзудiң нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер берешектерiн республикалық бюджетке өндiрiп алу жөнiнде құқықтар берсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Компаниямен келiсiм жасасу жолымен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген кредиттер бойынша өндiрiп алу жөнiндегi құқықтарды беру жөнiндегi шараларды қабылдасын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
3. Облыстар, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi қабылдау-беру актiсiне қол қоя отырып, құжаттаманы:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне заңнамада белгiленген тәртiппен таратылған қарыз алушылар бойынша;
2) Компанияға әрекет ететiн қарыз алушылар бойынша берсiн.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Компания по реабилитации и управлению активами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 1316. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 766
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 766.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан передать акционерному обществу "Компания по реабилитации и управлению активами" (далее - Компания) (по согласованию) права по взысканию в республиканский бюджет задолженности юридических лиц по:
1) централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан;
2) централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии местных исполнительных органов;
3) кредитам, выданным на пополнение собственных оборотных средств;
4) кредитам, выданным по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по передаче прав по взысканию по кредитам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, путем заключения с Компанией соглашения.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы передать документацию с подписанием акта приема-передачи:
1) Министерству финансов Республики Казахстан по заемщикам, ликвидированным в установленном законодательством порядке;
2) Компании по действующим заемщикам.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан