Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігіне аккредитивтер ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1349 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының:
1) Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне 002 "Мемлекеттiк басқарудың ахуалдық жүйесiн құру" республикалық бюджеттiк бағдарлама бойынша "Бұлақ Group" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестігімен жасасқан 2004 жылғы 17 қыркүйектегi N 89 және "Интегрис" жабық акционерлiк қоғамымен жасасқан 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 124 шарттар бойынша аккредитивтер (бұдан әрi - аккредитивтер) ашу туралы;
2) аккредитивтердiң қолданылу мерзiмдерiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об открытии и продлении сроков действия аккредитивов Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1349
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии:
1) об открытии аккредитивов Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан по договорам, заключенным с товариществом с ограниченной ответственностью "Булак Group" от 17 сентября 2004 года N 89 и с закрытым акционерным обществом "Интегрис" от 3 декабря 2004 года N 124 по республиканской бюджетной программе 002 "Создание ситуационной системы государственного управления" (далее - аккредитивы);
2) о продлении сроков действия аккредитивов до 15 марта 2005 года.
2. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан