Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1365 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың "Ресей Федерациясының Беслан қаласындағы лаңкестiк әрекет құрбандарын еске алу және лаңкестік әрекет салдарынан зардап шеккендерге көмек көрсету туралы" 2004 жылғы 6 қыркүйектегі N 495  өкiмiнiң 3-тармағын icке асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне Ресей Федерациясының Үкiметiне Беслан қаласында перзентхана салуға көмек көрсету үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 131160000 (бip жүз отыз бір миллион бір жүз алпыс мың) теңге сомасында қаражат бөлiнсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.11.02. N   1044 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiмен бiрлесiп, көрсетiлген қаражатты айырбастасын және оларды белгіленген тәртiппен Ресей федерациясының Үкiметi белгiлеген шотқа аударсын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
1) дипломатиялық арналар арқылы Ресей Федерациясының Үкiметiн Қазақстан Республикасы Үкiметінiң көмек көрсеткені туралы хабардар етсiн;
2) Қазақстан Республикасының Үкiметiн бөлiнген қаражаттың пайдаланылуы туралы хабардар етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1365
В целях реализации пункта 3  распоряжения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н. А. от 6 сентября 2004 года N 495 "О памяти жертв террористического акта в городе Беслане Российской Федерации и оказании помощи пострадавшим в результате террористического акта" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, денежные средства в сумме 131160000 (сто тридцать один миллион сто шестьдесят тысяч тенге) тенге для оказания помощи Правительству Российской Федерации в строительстве родильного дома в городе Беслане.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2006 года  N 1044.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Национальным Банком Республики Казахстан конвертировать указанные средства и в установленном порядке перечислить их на счет, определенный Правительством Российской Федерации.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) информировать по дипломатическим каналам Правительство Российской Федерации об оказании Правительством Республики Казахстан помощи;
2) информировать Правительство Республики Казахстан об использовании выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан