Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігіне аккредитивтер ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1373 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының:
1) Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiне: 005 "Мемлекеттiк дерекқор құру", 007 "Мемлекеттік органдардың электрондық құжат айналымының бiрыңғай жүйесiн құру", 008 "Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру", 011 "Мемлекеттiк қаржының бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiн құру" бюджеттік бағдарламалар бойынша "Прайя" жауапкершiлiгі шектеулi серіктестігімен жасасқан 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 108 және 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 106, "СофтИнженер" жауапкершiлiгі шектеулi серiктестiгiмен жасасқан 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 104 және 2004 жылғы 31 тамыздағы N 70, "IТ Research Center" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгiмен жасасқан 2004 жылғы 16 қарашадағы N 93 және 2004 жылғы 1 қарашадағы N 87, "Naytov Inc" жабық акционерлiк қоғамымен жасасқан 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 110 және 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 105, "New Age Technologies" жабық акционерлiк қоғамымен жасасқан 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 96, "Глотур" акционерлiк қоғамымен жасасқан 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 114, "VAN Company" жауапкершiлiгi шектеулі серiктестiгімен жасасқан 2004 жылғы 3 тамыздағы N 64, "Алси" жауапкершiлiгі шектеулi серіктестігімен жасасқан 2004 жылғы 8 қарашадағы N 92, "Логиком" акционерлiк қоғамымен жасасқан 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 107, "Тенгиз Копир Ақмола" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiмен жасасқан 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 111, "Бұлақ-GROUP" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiмен жасасқан 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 113, "Сименс" акционерлiк қоғамымен жасасқан 2004 жылғы 2 қарашадағы N СОМ-FN4-BA12-KAZ-NII/88-1 шарттарға сәйкес аккредитивтердi ашу туралы;
2) аккредитивтердiң қолданылу мерзiмдерiн осы қаулының 1) тармақшасында көрсетілген шарттар бойынша, оның iшiнде:
N 64, 70, 87, 93, 96, 104, 108, 110, 111 шарттар бойынша 2005 жылғы 1 наурызға дейін;
N 92, 105, 106, 107, 113, 114, N СОМ-FN4-BA12-KAZ-NII/88-1 шарттар бойынша 2005 жылғы 15 наурызға дейін ұзарту туралы ұсынысымен келісілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об открытии и продлении сроков действия аккредитивов Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1373
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии:
1) об открытии аккредитивов Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи в соответствии с договорами N 108 от 15 декабря 2004 года и N 106 от 13 декабря 2004 года, заключенными с товариществом с ограниченной ответственностью "Прайя", N 104 от 13 декабря 2004 года и N 70 от 31 августа 2004 года, заключенными с товариществом с ограниченной ответственностью "СофтИнженер", N 93 от 16 ноября 2004 года и N 87 от 1 ноября 2004 года, заключенными с товариществом с ограниченной ответственностью "IT Research Center", N 110 от 15 декабря 2004 года и N 105 от 13 декабря 2004 года, заключенными с закрытым акционерным обществом "Naytov Inc", N 96 от 24 декабря 2004 года, заключенным с закрытым акционерным обществом "New Age Technologies", N 114 от 15 декабря 2004 года, заключенным с акционерным обществом "Глотур", N 64 от 3 августа 2004 года, заключенным с товариществом с ограниченной ответственностью "VAN Company", N 92 от 8 ноября 2004 года, заключенным с товариществом с ограниченной ответственностью "Алси", N 107 от 15 декабря 2004 года, заключенным с акционерным обществом "Логиком", N 111 от 15 декабря 2004 года, заключенным
с товариществом с ограниченной ответственностью "Тенгиз Копир Акмола", N 113 от 15 декабря 2004 года, заключенным с товариществом с ограниченной ответственностью "Булак - GROUP",
N COM-FN4-BA12-KAZ-NII/88-1 от 2 ноября 2004 года, заключенным с акционерным обществом "Сименс" по бюджетным программам 005 "Создание государственных баз данных", 007 "Создание единой системы электронного документооборота государственных органов", 008 "Создание информационной инфраструктуры государственных органов", 011 "Создание интегрированной информационной системы государственных финансов";
2) о продлении сроков действия аккредитивов по договорам, указанным в подпункте 1) настоящего постановления, в том числе:
по договорам N 64, 87, 93, 96, 104, 108, 110, 70, 111 до 1 марта 2005 года;
по договорам N 92, 105, 106, 107, 113, 114, N COM-FN4-BA12-KAZ-NII/88-1 до 15 марта 2005 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан