Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi комитеттерiнiң кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1381 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Yкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық  Заңының 24-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiліп отырған:
1)  алынып тасталды
2) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Мемлекеттiк материалдық резервтер комитетiнiң құрылымдары бекiтiлсiн.
Ескерту. 1)-тармақша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.30. N  626 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1381 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгі
Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және
қадағалау комитетiнiң құрылымы
Ескерту. Құрылым алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.30. N  626 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1381 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі Мемлекеттік материалдық резервтер
комитетiнiң құрылымы
Басшылық
Мемлекеттiк материалдық резервтi есепке алу басқармасы
Мемлекеттiк материалдық резервтi бақылау басқармасы
Әкiмшiлiк жұмыс басқармасы

Некоторые вопросы комитетов Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1381
В соответствии  со статьей 24  Конституционного Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые структуры:
1)  (исключена - от 30 июня 2006 года N  626 );
2) Комитета по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1381
Структура Комитета по государственному контролю и надзору
в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
(Исключена (см. пп.1 п.1 постановления N 1381)
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1381
Структура Комитета по государственным материальным
резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Руководство
Управление учета государственного материального резерва
Управление контроля государственного материального резерва
Управление административной работы