"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексiн қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1436 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексiн қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Pecпубликасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексiн
қолданысқа енгiзу туралы"
1-бап. Қазақстан Республикасының Еңбек кодексi 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiлсiн.
2-бап. 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап мынадай заң актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
1. "Ұжымдық шарттар туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 4 шілдедегi  Заңы (Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiнің Жаршысы, 1992 ж., N 16, 442-құжат).
2. "Ұжымдық шарттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 4 шілдедегi қаулысы (Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 16, 423-құжат).
3. "Ұжымдық еңбек даулары мен ереуiлдер туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 8 шілдедегi  Заңы (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 13, 264-құжат).
4. "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы  Заңы (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 24, 1068-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; 2003 ж., N 18, 142-құжат).
5. "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы  Заңы (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 24, 1069-құжат).
6. "Қазақстан Республикасындағы әлеуметтік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы  Заңы (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2000 ж., N 22, 409-құжат).
7. "Еңбек қауiпсiздiгi және еңбекті қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 28 ақпандағы  Заңы (Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 2004 ж., N 3-4, 17-құжат).
3-бап. Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлер Қазақстан Республикасының Еңбек кодексімен сәйкестiкке келтiрілсiн.
Қазақстан Республикасының заңдарын Қазақстан Республикасының Еңбек кодексiмен сәйкестікке келтiрiлгенге дейiн Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне қайшы келмейтін бөлігінде қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О введении в действие Трудового кодекса Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1436
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О введении в действие Трудового кодекса Республики Казахстан".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
проект
Закон Республики Казахстан
"О введении в действие Трудового кодекса Республики Казахстан"
Статья 1. Ввести в действие Трудовой кодекс Республики Казахстан с 1 января 2006 года.
Статья 2. В связи с принятием Трудового кодекса Республики Казахстан признать утратившими силу с 1 января 2006 года следующие законодательные акты:
1.  Закон Республики Казахстан от 4 июля 1992 г. "О коллективных договорах" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 422).
2.  Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 4 июля 1992 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О коллективных договорах" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 423).
3.  Закон Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. "О коллективных трудовых спорах и забастовках" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 264).
4.  Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1999 г. "О труде в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 24, ст. 1068; 2001 г., N 23, ст. 309; 2003 г., N 18, ст. 142).
5.  Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1999 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 24, ст. 1069).
6.  Закон Республики Казахстан от 18 декабря 2000 г. "О социальном партнерстве в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2000 г., N 22, ст. 409).
7.  Закон Республики Казахстан от 28 февраля 2004 г. "О безопасности и охране труда" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2004 г., N 3-4, ст. 17).
Статья 3. Привести нормативные правовые акты Республики Казахстан в соответствие с Трудовым кодексом Республики Казахстан.
До приведения законодательства Республики Казахстан в соответствие с Трудовым кодексом Республики Казахстан нормативные правовые акты Республики Казахстан применяются в части, не противоречащей Трудовому кодексу Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан