Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 қыркүйектегi N 899 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1439 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi мен Украинаның Теледидар және радио хабарларын тарату мемлекеттiк комитетi арасындағы Ақпарат саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 қыркүйектегi N 899 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыбында және 1-тармақта:
"Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген сөздер "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi мен Украинаның Теледидар және радио хабарларын тарату мемлекеттiк комитетi арасындағы Ақпарат саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiм жобасында:
тақырыбында және мәтiнде:
"Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген сөздер "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 899
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1439
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 899 "О подписании Соглашения между Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан и Государственным комитетом телевидения и радиовещания Украины о сотрудничестве в сфере информации" следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1:
слова "Министерством культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "Министерством культуры, информации и спорта";
в проекте Соглашения между Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан и Государственным комитетом телевидения и радиовещания Украины о сотрудничестве в сфере информации:
в заголовке и тексте:
слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "Министерство культуры, информации и спорта".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан